Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

OFE Sakiewka - OTWARTY FUNDUSZ EMERYTALNY. Target Osoby w wieku 18-26 lat Osoby w wieku 18-26 lat Mobilni (komunikacja miejska) Mobilni (komunikacja miejska)

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "OFE Sakiewka - OTWARTY FUNDUSZ EMERYTALNY. Target Osoby w wieku 18-26 lat Osoby w wieku 18-26 lat Mobilni (komunikacja miejska) Mobilni (komunikacja miejska)"— Zapis prezentacji:

1 OFE Sakiewka - OTWARTY FUNDUSZ EMERYTALNY

2 Target Osoby w wieku 18-26 lat Osoby w wieku 18-26 lat Mobilni (komunikacja miejska) Mobilni (komunikacja miejska) Studiujący bądź absolwenci wyższych uczelni Studiujący bądź absolwenci wyższych uczelni Aspirujący Aspirujący Często korzystający z internetu Często korzystający z internetu Posiadający telefony komórkowe (87%) Posiadający telefony komórkowe (87%)

3 Target

4 Target

5 Strategie mediów 1. Cele komunikacyjne: Kampania informacyjna Kampania informacyjna Zaistnienie w świadomości TG Zaistnienie w świadomości TG Zbudowanie wiarygodności marki Zbudowanie wiarygodności marki

6 Strategie mediów 2. Analiza konkurencji: 12 konkurentów 12 konkurentów

7 Działanie konkurencji w latach 2007- 2008 w konkretnych mediach Nakłady finansowe

8 Nasilenie działań reklamowych w poszczególnych miesiącach

9 Strategia mediów 1. Czas i dynamika kampanii: Czerwiec i początek lipca 2009 Czerwiec i początek lipca 2009 2. Rekomendacje i rola poszczególnych mediów Konkurencja preferuje akcje reklamowe w telewizji oraz w radiu. Badania preferencji targetu wskazały, że powszechnie korzysta on z internetu. W związku z tym sugerujemy wykorzystanie internetu jako z dodatkowego kanału komunikacji. Konkurencja preferuje akcje reklamowe w telewizji oraz w radiu. Badania preferencji targetu wskazały, że powszechnie korzysta on z internetu. W związku z tym sugerujemy wykorzystanie internetu jako z dodatkowego kanału komunikacji.

10 Strategia mediów 2. Rekomendacje i rola poszczególnych mediów Medium budującym zasięg będzie TV i outdoor. Jako media wspomagające proponujemy wykorzystanie w głównej mierze internetu i radia. Medium budującym zasięg będzie TV i outdoor. Jako media wspomagające proponujemy wykorzystanie w głównej mierze internetu i radia. POS – smycze, notesy, długopisy rozdawane na uczelniach POS – smycze, notesy, długopisy rozdawane na uczelniach

11 Strategia mediów 3. Taktyka w wybranych mediach Zbudowanie zasięgu w głównej mierze w czerwcu w telewizji i ciągłe działania podtrzymujące w pozostałych mediach (konkursy dla internautów, radiowe) Zbudowanie zasięgu w głównej mierze w czerwcu w telewizji i ciągłe działania podtrzymujące w pozostałych mediach (konkursy dla internautów, radiowe) W prasie znajdzie się bardziej szczegółowa/merytoryczna informacja W prasie znajdzie się bardziej szczegółowa/merytoryczna informacja


Pobierz ppt "OFE Sakiewka - OTWARTY FUNDUSZ EMERYTALNY. Target Osoby w wieku 18-26 lat Osoby w wieku 18-26 lat Mobilni (komunikacja miejska) Mobilni (komunikacja miejska)"

Podobne prezentacje


Reklamy Google