Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Krzesło jest i likwidatorem Stanu Ciągłego Zdrowia,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Krzesło jest i likwidatorem Stanu Ciągłego Zdrowia,"— Zapis prezentacji:

1 Krzesło jest i likwidatorem Stanu Ciągłego Zdrowia,
i wraz z tym – instrumentem do jego renowacji Сzy zgodzisz się ze mną w kwestii, że Twój Organizm jest dostosowany do Planety Ziemia i całkiem nie dostosowany do Planety Jowisz lub nawet do Planety Wenera?

2 W takim razie odpowiedz mi na następujące pytanie:
Na czym może siedzieć Człowiek Rozumny w przyrodzie? Zapewne odpowiesz: na kamieniu, trawie, po prostu na ziemi, na powalonym drzewie... W ten sposób konstatujemy fakt – że wszystkie ruchowe i koordynujące procesy zapewnienia takiego Aktu aktywności życiowej Organizmu Człowieka Rozumnego jak: siadanie, stanie i siedzenie (do tego z zachowaniem równowagi wszystkich części ciała i zabezpieczeniem przed upadkiem) są dostowane właśnie do takich naturalnych “krzeseł”.

3 że, uwzględniając konieczną dla każdej kobiety w okresie Ciąży
Najciekawsze w takim Akcie Organizmu Człowieka Rozumnego jak siedzenie jest to, że, uwzględniając konieczną dla każdej kobiety w okresie Ciąży i Opieki nad dzieckiem potrzebę siedzenia…

4 Stwórca wymyślił dla niej “poduszkę” – miękkie i duże pośladki.

5 tak myślał Stwórca Tworząc cialo mężczyznę!
І, natomiast, uwzględniając funkcję prawdziwego mężczyzny– to znaczy konieczne dla niego chodzenie-bieganie, zdobywanie i przynoszenie… mówiąc obrazowo: “upolowania mamuta”, a do tego zapewnienie bezpieczeństwa dla Rozwoju Dzieci i Rodziny… Twórca Organizmu Człowieka Rozumnego pozbawił ciało mężczyzny takiej wygody jak miękkie siedzenie – stworzył twarde mięśnie pośladkowe oraz zwęził i zaostrzył męską miednicę… “Jak raptem zechce mu się usiąść na dłużej, to przynajmniej odczuje niewygodę!” tak myślał Stwórca Tworząc cialo mężczyznę!

6 Miednica męska i miednica żeńska

7 ALE OTO CZŁOWIEK ROZUMNY WYNALAZŁ SOBIE KRZESŁO!

8 W Organizmie Człowieka Rozumnego założony jest Strategiczny Program
(zapewnienia równowagi w stanie Mobilności Pionowej) – jako Stanu Ciągłej Rozumności i Ciągłego Zdrowia… Ale istnieje także “Program Taktyczny dla zapewnienia równowagi” - właśnie podczas siedzenia, a także usiawania i usiadania. Ale, jeśli pamiętasz jak odpowiadałeś na moje pierwsze pytanie, ten Program Taktyczny istnieje tylko podczas korzystania przez Ciebie naturalnych „krzeseł” (kamień, trawa, drzewo, ziemia). Uwzględniając właśnie ten Taktyczny Program, Twój Organizm realizuje go dzięki analizie informacji o kontakcie pośladków z przedmiotami mającymi okrągłości i nierówności (kamień lub drzewo). Lub przez całkowity kontakt pośladków z powierzchnią Planety (trawa albo ziemia).

9 A siedzisz… na ziemi! Dlaczego?
Dla Twojego Organizmu, jako organizatora bezpieczeństwa Człowieka Rozumnego (nie dać Ci upaść), Twoje pragnienie usiąść na krześle… jest, w swojej istocie, zawsze sygnałem śmiertelnego niebezpieczeństwa! Dlaczego? Dlatego, że powierzchnia kontaktowa pośladków, dotykając praktycznie płaskiej powierzchni krzesła, daje Organizmowi sygnał, że znajdujesz się nie na dostosowanej do siedzenia okrągłej i nierównej powierzchni kamienia lub pnia powalonego drzewa… A siedzisz… na ziemi!

10 Właśnie na tym polega tragizm sytuacji
Właśnie na tym polega tragizm sytuacji. Przecież systemy kontrolne Twojego Organizmu, zapewniające Twoją równowagę w stanie Pionowym, odbierają to w ten sposób, jakbyś Ty, siedząc na krześle, faktycznie… leciał na nim! “Człowiek siedzi… zawisając w powietrzu…” Jak wspaniale ilustrują sensfizjologikę siedzenia jak lotu na krześle posągi starożytnego Egiptu.

11 poczuj, że całą swoją wagą siedzisz na tym punkcie!
Zwróć, proszę, szczególną Uwagę na zaznaczony przeze mnie punkt na schemacie meridianu energetycznego pęcherza moczowego. Ten punkt w medycynie chińskiej jest nazywany “Punktem podtrzymania opory”! Jeśli odczuwasz go podczas siedzenia (schemat jest jednostronny) – a możliwe jest to tylko na “krzesłach naturalnych”- w tym wypadku Twój Organizm chroni i swój spokój, i Pionowość Twojego ciała, i Ciebie przed upadkiem... Nawiasem mówiąc (to dla tych, którzy są zgięci i wykrzywieni) wyprostować ciało jest bardzo łatwo – poczuj, że całą swoją wagą siedzisz na tym punkcie! Punkt podtrzymania opory

12 Jakoś pewnego razu uświadomiłem sobie całe znaczenie sensu hieroglifów punktów na meridianach energetycznych oraz wielkie znaczenie nawet brzmienia ich nazw. To znaczy, że zrozumiałem tajemny sens tych nazw dla fiziologii człowieka: «Nos Cielęcia», «Zbieranie Bambusu», «Sito do Przesiewania Ryżu», «Udar po Księżycu», «Wielkie Tryskające Zródło», «Czyste Ręce», «Podtrzymania Opory»… Leczyłem pacjenta – pana Ryszarda, ale na kilka przeprowadzonych seansów, zawsze efektywnej terapii Su Dżok, nie mogłem szybko zlikwidować mu przestawienia kręgów. Wtedy postanowiłem skorzystać z otrzymanej Wiedzy o hieroglifach – posadziłem pana Ryszarda na drewnianym polanie, które zobaczyłem za oknem…

13 І pan Ryszard został wyleczony! Instrumenty do wyleczenia kręgosłupa
Odpowiedz mi na takie bardzo proste pytanie: A kto Ci nie pozwala chociażby od czasu do czasu posiedzieć na butelce z wodą, lub na drewnianym bierwionie, lub na butli po aerozolu i temu podobne? Niech ten punkt (Podtrzymania Opory) popracuje na korzyść renowacji pracy Twego kręgosłupa i Twojej Rozumności Pionowej. Możesz nawet oddziaływać na zmianę na lewy i prawy punkt. Będzie to wskaźnikiem uświadomienia przez Ciebie nie tylko technologii ciągłej renowacji zdrowia. Lecz również powodu Zaprojektowania i Stworzenia przez Stwórcę tego punktu dla renowacji Organizmu Człowieka Rozumnego. Instrumenty do wyleczenia kręgosłupa

14 Wyobraź sobie teraz stan Twojego Organizmu!
Kontynuujmy teraz badanie Aktu siedzenia - jako procesu, mogącego zlikwidować Stan Twojego Ciągłego Zdrowia, lecz wraz z tym będącego instrumentem do jego renowacji! W każdym wypadku, gdy siedzisz na krześle (lub na fotelu czy kanapie) Twój Organizm (jak rodzic strzeżący Twojego bezpieczeństwa) odbiera to po swojemu: Dla niego znajdujesz się nie na kamieniu lub powalonym drzewie (na punkcie „Podtrzymania Opory”), nie na powierzchni ziemi, którą odczuwa skóra na pośladkach obciążona wagą ciała… a po prostu wisisz nad ziemią! Wyobraź sobie teraz stan Twojego Organizmu! Nabawia się stresu z powodu ciągłego oczekiwania na Twoje “lądowanie” drogą upadku! Zgódź się ze mną w kwestii, że proces siedzenia – to nie tylko siedzenie! Lecz również ciągłe i napięte oczekiwanie na uraz (tak to odczuwa Organizm!) STATUA FARAONA ILUSTRUJE TEN “LOT NA KRZEŚLE”

15 (połamanego krzesła w Waszyngtonie)
To Tobie nóżki krzesła lub taboretu, fotela lub kanapy wydają się mocne. Lecz Organizm systematycznie i ciągle analizuje sytuację, zadając sobie pytanie: “A jeśli coś w jakiś sposób się stanie?” (a w każdym wypadku “Jeśli” – to ewentualne złаmanie się nóżki u krzesła) Więc z punktu widzenia Twojego Organizmu siedzenie zawsze jest dla ciebie nadzwyczajną sytuacją! PROROCZY POMNIK! (połamanego krzesła w Waszyngtonie)

16 Ale ludzie w “poszukiwaniu wygód” i w walce z tym, co naturalne,
posunęły się jeszcze dalej! I wynalazły oparcie do taboretu... I jeśliby chociaż było ono proste, jak tron królewski… widocznie ci, którzy projektowali trony dla królów i carów, wiedzieli, co się dzieje w ich oragnizmie podczas takiego oto “szybowania w powietrzu”! Otóż kształt tronu miał chronić spokój władców.

17 ZGÓDZ SIĘ Z FAKTEM, ŻE PRZECIEŻ NIE JESTEŚ PTAKIEM!

18 jest dla Organizmu Człowieka Rozumnego sygnałem niebezpieczeństwa.
Powtarzam. Odchylenie się do tyłu - od linii prostej - na oparcie krzesła lub fotela jest dla Organizmu Człowieka Rozumnego sygnałem niebezpieczeństwa. Organizm odbiera to w ten sposób, że PADASZ NA WZNAK I UDERZASZ SIĘ W KARK! Jak tu pozazdrościć niegatywnej reakcji Organizmu! Przecież od dawna wiadomo, że potyliczne płaty mózgu oraz móżdżek – to najlepiej chroniona przez grubą warstwę kości czaszki część Organizmu Człowieka Rozumnego! Zwróc Uwagę na fakt, że na potylicy nigdy nie wypadają włosy nawet u łysych! Dlaczego? Odpowiedź nauki sensfizjologiki jest, jak zawsze, prosta i zrozumiała: Żeby uchronić to COŚ – co jest najcenniejsze i najważniejsze w ciele Człowieka Rozumnego. …najlepiej chroniona

19 Ten oto kolaż nie jest mój żart
Ten oto kolaż nie jest mój żart. To plakat dla wizualizacji jednego z mnóstwa Systemów Analogii Form Rozwoju jako części składowych kształtu i fiziologii Organizmu Człowieka Rozumnego. Zaproponowałem Ci ten kolaż nie tylko dlatego, żebyś uświadomił ważność strefy potylicznej Organizmu. Chciałem równolegle zilustrować wzajemne oddziaływanie gruczołu mlecznego, sutka i czakry Sahasrara, oraz ich działanie w celu zapewnienia Mobilności Pionowej Człowieka Rozumnego.

20 Dlaczego właśnie te (potyliczne) struktury mózgu są najcenniejsze?
Wiesz chyba jeszcze ze szkoły, że sygnał wizualny od oka nadchodzi do PRZECIWLEGŁEJ strefy potylicznej mózgu i tam się odbywa przeformatowanie sygnału fotonowego w obraz wzrokowy. A jakakolwiek dysfunkcja móżdżka zawsze powoduje utratę przez Człowieka Rozumnego poczucia Pionowości i Grawitacji–Antygrawitacji – to znaczy współdziałania PRZECIWLEGŁYCH części ciała. Likwidację ich koherentności podczas Aktów aktywności życiowej, takich jak Akt chodzenia, usiawania z łóżka, krzesła i temu podobne.

21 Ale przecież zgodzisz się ze mną, że ludzie, nawet dla rozwiązania “Problemu krzesła” i tym samym uratowania swojego Organizmu od śmiertelnego strachu “uderzenia się w potylicę” nie mogą znów zacząć siadać na kamieniu, drzewie, trawie i zlikwidować wszystkie krzesła?!... ? ! Chociaż – prawdę mówiąc – można by było korzystać z krzeseł typu tronowego, z prostym oparciem… (na rys.) Krzesła o takiej budowie zmniejszają zależności Organizmu od krzesła dzięki efektowi nakładania się lustrzanej informacji (aury oparcia krzesła) na struktury informacyjne kręgosłupa i rdzenia kręgowego. Odbywa się to zgodnie z takim prawem nauki sensfizjologiki jak prawo ODZWIERCIEDLENIA SYGNAŁU INFORMACYJNEGO. Takie krzesło, jak sam zauważysz, po prostu “zmusza” Cię siedzieć prosto! A Twoje ciało na krześle typu tronowego automatycznie przybiera pozę… Króla lub Królowej!

22 Rp: пані ВАСИЛИНІПрофесор Олександр Харченко Rp: dla pani JANINY
Ale “mamy, to co mamy” – krzesła i fotele o odchylonym “dla upadku na kark” oparciu. Ale w jaki sposób Ty, już jako Człowiek Świadomy, możesz wykorzystać takich “niedobrych towarzyszy życia”? To znaczy siłę ich oddziaływania, aby odnowić stan zdrowia, naruszony przez nienaturalne usiadanie, siedzenie, usiawanie? Nauka sensfizjologika proponuje Ci wspaniałe rozwiązanie: RECEPTY MODELI SENSFIZIOLOGICZNEGO SIEDZENIA. Zostały stworzone przeze mnie dla Ciebie, właśnie z uwzględnieniem istniejącego stanu rzeczy, – to znaczy tego, że współczesny Człowiek Rozumny musi dużo siedzieć, recepty zdrowotnego siedzenia. One są proste i nie wymagają natychmiastowego pędzenia do apteki! Wystarczy mieć pragnienie i zamiar zlikwidowania strachu swojego Organizmu. Są trochę “żartobliwe” – na przykład, model sensfiziologicznego siedzenia dla kobiet – wyglądają następująco: Rp: пані ВАСИЛИНІПрофесор Олександр Харченко Zawsze siedzieć jak królowa! (jak kwoka na jajku!) Rp: dla pani JANINY od profesora Oleksandra Charczenki

23 Ta “kobieca” recepta stwarza motywację Organizmu
do renowacji zdrowia właśnie przez siedzenie. Kramskoj “Nieznana”

24 Zawsze w gotowości do startu! (Zawsze w ciągłym napięciu!)
A tak wygląda recepta motywacji do renowacji zdrowia za pomocą sensfiziologicznego siedzenia dla mężczyzn: Zawsze w gotowości do startu! (Zawsze w ciągłym napięciu!) Od profesora Oleksandra Charczenki Rp: dla pana JANA Ta – “męska” recepta – stwarza Organizmowi motywację do odnowy zdrowia właśnie za pomocą procesu siedzenia. Recepty sensfiziologicznego siedzenia zostały przeze mnie stworzone w bardzo ważnym celu! Chciałem, aby Twój Organizm doznawał mniej stresów i aby podświadomość jak najrzadziej mniej “padała na potylicę”... ale zanim przystąpisz do wypracowania takiego nawyku Kultury Fizjologicznej jak sensfiziologiczne siedzenie, musisz najpierw uświadomić podstawową rzecz: A mianowicie: jaką harmonijną, skomplikowaną i bardzo precyzyjną pracę wykonują nerwy, koście, mięśnie nóg i całego ciała – to znaczy wszystkich systemów zapewnienia równowagi – aby utrzymać cię na krześle!

25 Wtedy robisz następny krok – ZWIĘKSZASZ TEN BÓL!
Jaką więc sensfizjologikę wykorzystałem do stworzenia recept sensfiziologicznego siedzenia i wieloletniego efektywnego leczenia za ich pomocą swoich pacjentów? W związku z tym, że Stwórca zakazał mężczyznom siedzenia, ich Organizmowi, o specyficznej budowie ciała jako balonu, Stwórca “pozwolił” tylko przysiąść! I do tego “niby tylko na chwilę”! Dla tego prawdziwy mężczyzna powinien SIEDZĄC STAĆ! I podczas takiego półsiedzenia śledzić, aby waga ciała koncentrowała się tylko na palcach nóg, i w żadnym wypadku nie na pośladkach i pętach! IDEA STWÓRCY w tym wypadku jest prosta – mężczyźni muszą potrafić szybko podnieść ciało w powietrze i zreagować, aby pomóc swoim podopiecznym – kobietom i dzieciom! Jeśli jesteś płci męskiej, a twój Organizm za lata polubił “wygodę” (która zabija męskość) spróbuj siedzieć tak właśnie, i Twój Organizm dodatnio na to odreaguje… Przecież wygląda to tak, niby JUŻ podnosisz się z “żeńskiego” stanu (na miednicy). Albo nawet JUŻ idziesz do Celu! Muszę Ci uprzedzić, że na początku nauki technologii takiego “stojącego siedzenia” możesz odczuwać nieznaczne dolegliwości bólowe w kolanach i nogach – i to jest normalne – przecież one po raz pierwszy za lata “cywilizowanego” życia, zapracowały po męsku! Wtedy robisz następny krok – ZWIĘKSZASZ TEN BÓL! Twój Organizm momentalnie likwiduje ból, przecież takie “stojące siedzenie” męski Organizm ma “we krwi”! To znaczy, w Programie Męskiej Funkcji.

26 Zapewniam Cię, opierając się na doświadczeniu moich pacjentów,
że po takim “niby siedzeniu” wszystkie Twoje cechy męskie będą ciągle akcentowane! I zachowane przez całe życie (w tym cechy seksualne i zdrowie prostaty). Ale chcę Cię uprzedzić, że wszystkie cechy męskie zachowasz tylko do tego momentu, w którym nagle zapomnisz o swojej Funkcji Męskiej – ochronie i zabezpieczeniu – i usiądziesz całą wagą ciała na pośladkach, “jak kwoka na jajku”! Nie szukaj w tym wypadku winnych impotencji, epidemii współczesności – prostatytu! Ich przyczyna jest wypisana na oparciu Twojego krzesła lub fotela. PRZYCZYNA IMPOTENCJI I WSPÓŁCZESNEJ EPIDEMII PROSTATYTU JEST WYPISANA NA OPARCIU TWOJEGO KSZESŁA LUB FOTELA.

27 posadzenie twojego ciała w taki sposób, abyś siedział, nie upadł.
Nauka sensfizjologika zjawiła się na Planecie, aby ułatwić ludzkości Przejście do Nowej Epoki – Epoki Homo Sensus (Człowieka Świadomego)! Właśnie w celu przejścia ludzkości do myślenia sensfiziologicznego oraz wprowadzenia i realizacji wiedzy o technologii renowacji Ruchliwości Pionowej jako Stanu Ciągłego Zdrowia. Oprócz recept siedzenia, nauka sensfizjologika proponuje także męską i żeńską gimnastykę, opartą na procesie sensfiziologicznego siedzenia… Ale powtarzam! Zanim zaczniesz wypracowywać ten nawyk Kultury Fizjologicznej, musisz uświadomić podstawową rzecz – jaką niezwykle precyzyjną, skomplikowaną i odpowiedzialną pracą dla Twejego Organizmu i systemów zapewnienia równowagi jest posadzenie twojego ciała w taki sposób, abyś siedział, nie upadł. Równowaga

28 Gimnastyka męska dla ciągłej renowacji Stanu Zdrowia polega na tym, że gdy siadając na krześle, zaczniesz odczuwać krzesło skórą nóg… TO POZOSTAŃ W TEJ POZYCJI! Przy tym rzeczywiście niby już siedzisz, i niby wciąż stoisz! Uwierz Stwórcy Organizmu męskiego! Takie “niby siedzenie” jest dla Ciebie w pełni fizjologiczne, i, co ciekawe, sposobem takiego “niby siedzenia” potrafisz wysiedzieć kilka godzin w biurze, przed komputerem, telewizorem, i w jakiejkolwiek “siedzącej pracy”. Jesteś zmęczony takim siedzenim? Chcesz się położyć na oparciu krzesła? Nie rób tego! Przecież to nie Twoje zmęczenie, a tylko sygnał Twojego Organizmu, mówiący Tobie, że usiadłeś “po kobiecemu” (na pośladkach, jak kwoka na jajku). Ustań, przeproś swoją męską istotę Organizmu za zadane jej męczarnie i znów “siadaj stojąc” (po męsku), aż póki krzesło nie dotknie miejsca na nogach, w którym jest rozmieszczony znany w medycynie chińskiej “Punkt Rozkwitu”.

29 Punkt Rozkwitu

30 I WTEDY CAŁY ŚWIAT CZEKA NA TWOJĄ DECYZJĘ.
Twój “Punkt Rozkwitu” w tym momencie poinformuje i Twój Organizm, i Twój Umysł Intuicyjny o tym, że z jego pomocą powiększasz swoją strefę “zasięgu informacyjnego” – to znaczy, aktywności męskiej, całkiem jak kwiat, który z małego i ściśniętego pączka staje się piękną i okazałą Różą lub Lilią. I WTEDY CAŁY ŚWIAT CZEKA NA TWOJĄ DECYZJĘ.

31 (dla płci męskiej jest to odczuciem… Ciągłej Rozumności!)
Uwaga! Twoje nibysiedzenie na “Punkcie Rozkwitu” powiększa nie tylko Twój męski obszar fizyczny (podobnie jak kwiat rozkwitając zajmuje większą przestrzeń). POWIĘKSZA SIĘ RÓWNIEŻ OBSZAR ODCZUWANIA ZAPACHU POWIETRZA (dla płci męskiej jest to odczuciem… Ciągłej Rozumności!)

32 Całkiem inaczej wygląda technologia i metodologia ciągłej renowacji Stanu Zdrowia poprzez Akt siadania Organizmu kobiecego (kobieca gimnastyka sensfiziologiczna). Zgodnie z Ideą Stwórcy przy Tworzeniu Człowieka Rozumnego, zgodnie z prawami Natury i wynikami badań nauki sensfizjologiki – Organizm KOBIETY IDEALNEJ zawsze znajduje się… W STANIE PERMANENTNEJ CIĄŻY!

33 ONA JEST ZAWSZE ZDROWA PRZEZ CAŁE ŻYCIE!
Praktyka sensfiziologiczna dowiodła następującego faktu: Kiedy kobieta wszystkie swoje ruchy (chodzenie, siadanie na krześle albo usiawanie z niego, kładzenie się na łóżku i usiawanie z łóżka i temu podobne) wykonuje w ten sposób, aby przypadkowo nie naruszyć spokoju dziecka, które (nawet wirtualnie) rozwija się w macicy; Kiedy kobieta zawsze utrzymuje swoje ręce w pozycji na tyle roźluźnionej, niby boi się naruszyć spokój karmionego przez nią dziecka; Kiedy kobieta zawsze działa i mówi tak cicho, aby przypadkiem nie obudzić śpiącego dziecka … ONA JEST ZAWSZE ZDROWA PRZEZ CAŁE ŻYCIE!

34 Dlaczego same tak postempowali?
Kiedyś – jeszcze w czasach radzieckich – jeden z korespondentów ustawił telekamerę i krzesło na tłumnej ulicy i zapraszał wszystkie kobiety przechodzące obok, aby usiadły na tym krześle. Miał taki pomysł – zilustrowania postaci różnych kobiet radzieckich. A ja już wtedy inicjowałem w swojej świadomości serię badań nad sensfizjologiką jako Technologią do renowacji stanu Ciągłego Zdrowia oraz możliwościami Kultury Fiziologicznej… W tym celu aktywnie badałem “sekrety fiziologiczne” Organizmu, sekrety religii, sekrety dawnych cywilizacji i kultur, oraz inne niby wypadkowe Znaki Informacyjne і na ich podstawie opracowywałem te technologie (nawyki Kultury Fizjologicznej). Pszy zwiedzaniu tej programy, zwróciłem więc Uwagę na to, że wszystkie kobiety, zanim usiadły na krześle PATRZYŁY NA NIEGO! I nawet więcej! Zanim nie upewniły się, poruszając pośladkami, w wytrzymałości krześla, jak to robi kwoka, siadając na jajku, nie patrzyły w kierunku kamery! Dlaczego same tak postempowali? Odnaleziona wtedy odpowiedź jest bardzo prosta: Właśnie w taki sposób Organizm kobiety zapewniał sobie ciągłą kontrolę wzrokową nad krzesłem w celu zachowania życia wirtualnego dziecka. Przecież w podświadomości każdej z kobiet, w tej odpowiedzialnej chwili pokazania Siebie przed ogromnym audytorium (telewizyjnym), “włączył” się niewidzialny, ale wyimaginowany kontroler, i spod nawarstwień PRZYZWYCZAJEŃ wypłynął Program Misji Kobiety!

35 Misja prawdziwej kobiety – kontynuacja życia ludzkości
Misja prawdziwej kobiety – kontynuacja życia ludzkości. Przecież mężczyźni nie są zdolni do kontynuacji życia ludzkości z powodu swoich parametrów fiziologicznych - nie biorę pod uwagę samoklonowania jako możliwości intelektualnej i technologicznej. Ludzkość jest jeszcze niedorozwinięta, a powtórzenie pomyłki Boga – kiedy to Adam, nie mając jeszcze Świadomości, “wepchnął” do wewnątrz jabłko – jest po prostu niedopuszczalne! pragnienie życia pragnienie życia pragnienie życia?

36 To znaczy: “Programem Ochrony Rozwoju Idealnego Dziecka przez kobietę
są spowodowane takie specyficzne ruchy jej ciala przy siadaniu na krześle i taka intuicyjna kontrola nad obecnością krzesła i jego wytrzymałością”… W Podswiadomośći Organizm każdej prawdziwej kobiety tak myśli: “A nuż ktoś w ostatniej chwili odstawi krzesło i upadnę!”; “A nuż krzesło ma złamaną nóżkę i upadnę!”; “A nuż krzesło-fotel-kanapa nie wytrzyma wagi ciała i upadnę!”…To mówi o tym że: “KAŻDA PRAWDZIWA KOBIETA ZAWSZE ZNAJDUJE SIĘ W STANIE CIĄGŁEJ CIĄŻY.” (Prawo nauki sensfizjologiki) I dlatego intuicyjnie ciągle odczuwa takie “zagrożenie dla dziecka”... Dla nej najważniejsze – to, siadając, nie upaść na pośladki, a usiąść na nich całą wagą ciała aby przypadkiem nie urazić Nowego Życia...

37 Przecież to im nie jest potrzebne! I tak stoją!
Powtarzam bardzo ważną rzecz, na podstawie której stworzyłem nadzwyczajnie prostą, wspaniałą i skuteczną dla renowacji kręgosłupa, rdzenia kręgowego i układu hormonalnego “kobiecą gimnastykę sensfiziologiczną” (patsz na recept). ...Tylko po takiej intuicyjnej kontroli, upewniwszy się w wytrzymałości krzesła i dodatkowo ją sprawdziwszy, umieszczając pośladki "jak kwoka na jajku", każda kobieta odrywała wewnętrzne spojrzenie od krzesła i zaczynała patrzeć na kameru) Prawdiwy mężczyźni, (to może bycz taki test od nauki zensfiziologiki) siadając, nie patrzą na krzesło! Przecież to im nie jest potrzebne! I tak stoją! (jeśli są prawdziwymi mężczyznami, a nie “kurą na jajku”).

38 uśmiech na ustach Giokondy !!! lecz również całego jej życia!
Badając dalej ten fakt – ciągłą wirtualną ciążę każdej kobiety, niezalieżnie od jej wieku – dokonałem jeszcze jednego znaczącego odkrycia! Otóż na ustach wszystkich, kobiet które upewniły się w wytrzymałości i bezpieczeństwa krzesła (to znaczy, usiadły jak kura na jajku!) automatycznie zjawiał się uśmiech, odgadnięcia sekretu którego ludzie szukają już w ciągu kilku stuleci – uśmiech na ustach Giokondy !!! Jak okazało się później, podczas moich dalszych badań nad pousianiem fenomenu – uśmiechu Giokondy – jest to wynikiem... specyficznego skurczu mięśni pośladków! (wyjaśnienie nastąpi). Taki skurcz następuje, gdy kobieta jest pewna, że rzeczywiście siedzi! Teraz odgadnięcie Sekretu Uśmiechu Giokondy jest nie tylko moim odkryciem, lecz również odkryciem dla moich pacjentek i jest teraz znane również Tobie – to wewnętrzna pewność bezpieczeństwa “zawsze ciężarnej” kobiety (chociażby wirtualnie ciężarnej w pewnym wieku), to całkowita pewność, która dotyczy nie tylko siedzenia, lecz również całego jej życia!

39 Chcę Cię poinformować, że wyniknięcie specyficznego stanu ust (uśmiech Giokondy) jest bezpośrednim działaniem znanego już Tobą Prawa Osi! Tworzą go ruchy, właśnie podczas takiego naturalnego kobiecego siadania, części mięśni miednicowych oraz guzicznej kręgosłupa (patrz rysunek) jako PRZECIWNOŚCI DO UST! Proszę zwrócić Uwagę na otaczających – większość kobiet, z wyjątkiem tych, które ciągle chodzą w spodniach, podczas siadania robi pośladkami “ósemkę”! Jeśli uważnie obejrzysz zaproponowane tu rysunki i zobaczysz, jak wygląda jeden z mięśni miednicowych kobiety: i jak “ósemkę”, i jak “usta”, i jak “chromosom” (na rys.) wtedy odpowiedź na pytanie dlaczego ona tak siada – “ósemką” – staje się oczywista! W taki sposób nie tylko jest “ćwiczone” odczucie przez skórę pośladków miejsca siedzenia, równeż “ćwiczone” mięśni miednicowy, lecz także jest regulowana równowaga ciała w celu niedopuszczenia upadku. “ósemkę” ust, mięśni, znak nieskończoności nauki sensfizjologiki chromosom

40 Za pomocą takiego intuicyjnego ruchu (ósemki miednicy) przy siadaniu, kobieta przeprowadza swoistą gimnastykę tego ważnego podczas rodzenia dziecka mięśnia i również, jak widzisz na rysunkach, przeprowadza gimnastykę swoich ust i kształtuje jakość chromosomów, to znaczy jakość nieskończoności życia, które Ona tworzy. Nawiasem mówiąc, czy nie nasunęło Ci się logiczne i sensowne pytanie: “Czy malować usta - ten test Jakości Nieskończoności?” - po co?” Przy takim pewnym siedzeniu automatycznie wynika nie tylko uśmiech Giokondy. Zwróć Uwagę, że – także automatycznie – jest przybierana specyficzna pozycja ciała kobiety: “Królowa na tronie”, a dlonie tak dziwnie same kłądą się jedna na drugiej...

41 UWAGA! І nawet w takim ruchu obu rąk kobiety (jednoczesnym zawsze) nie ma żadnej przypadkowości! Taki programowy ruch rąk kobiety () wynika, gdy znajduje się ona W PEŁNI ZDROWIA HORMONALNEGO! Dlaczego właśnie tak? Ty, poznając fundamentalne Prawa Wszechświata i prawa nauki sensfizjologiki, już wiesz o istnieniu prostej, efektywnej i całkowicie bezpiecznej terapii Su Dżok profesora Pak Dżi Wu. Dlatego, gdy bardzo uważnie obejrzysz przedstawione schematy odpowiedniości Twojej dloni Twojemu Organizmowi, to koniecznie zwrócisz Uwagę na to, że przy takim awtomatycznym (dłoń na dloni) układaniu się pewnej bezpieczeństwa kobiety, strefa rozmieszczenia odpowiedniości macicy na jednej dloni automatycznie kładzie się na strefie… odpowiedniości krzyża na drugej dloni! Odpowiedniość macicy na dloni Odpowiedniość kszuża na dloni

42 że dzieci i arbuzy rosną i rozwijają się pięknie i harmonijnie
Właśnie tego potrzebował Organizm kobiety! Chciał stworzyć ciepło i przytulność macicy (i, wraz z tym, dziecku w niej) dzięki wzajemnemu informowaniu się samej macicy i strefy jej odpowiedniości na dloni, a także samego krzyża i jego strefy odpowiedniości na dloni, również nerwa miednicowego co inerwuje macice. To znaczy, podczas takiego intuicyjnego Aktu, jak nakładanie się rąk kobiety dlonią na dłoń, wynika kontakt tych stref odpowiedniości i dlatego w macicy robi się ciepło! Zwróć Uwagę – ciepło odczuje również krzyż! Wskutek tego robi się ciepło dziecku w macicy! (wirtualnemu dziecku też). Podkreślałem już (i chyba się ze mną zgodzisz), że dzieci i arbuzy rosną i rozwijają się pięknie i harmonijnie tylko tam, gdzie jest ciepło!

43 I jeśli zechcesz poprawić korpus, lub ramiona, lub przestawić nogi.
Uwaga kobieto! Najważniejsza wiadomość od nauki sensfizjologiki! Jeśli podczas siedzenia na krześle lub fotelu czy kanapie nagle odczujesz niewygodę. I jeśli zechcesz poprawić korpus, lub ramiona, lub przestawić nogi. Zatrzymaj się. Nie rób tego. Przecież właśnie w ten sposób Twój Organizm nadaje Ci sygnał – że dziecku, “które wysiadujesz” (chociażby wirtualnemu) JESZ ZIMNO! Takie samo zimno odczuwa teraz również komórka jajowa w Twoich jajnikach! Podobne pragnienie sygnalizuje pszedewszystkim o tym, że jednak nie siedzisz na pośladkach – chociaż tak Ci się wydaje – lecz wisisz w powietrzu, a pod Tobą jest ZIMNO! Czy Twoja matka nie odczuwa, jak twoje życie, jak również moje, zamiera w zimnie?!

44 Przecież Twoje instynktowne pragnienie poprawienia korpusu ciała, przeciągnięcia się ramionami, lub przestawienia nóg, wypływa z tego, że Twój Organizm jest zmęczony – lataniem na krześle!!! Przypomnij o Przesłaniu Wyższego Rozumu (bajkach ludowych) – co w nich opowiada się o tych, którzy latali na miotle! Zwróć teraz Uwagę na to, jak jest napięta Twoja szyja?! A jak jest zablokowany kobiecy oddech (piersiami)?! Twój Organizm po prostu zmęczył się utrzymywaniem Cię w takiej nienaturalnej pozycji, żeby nie dać Ci upaść podczas siedzenia. A w ogóle – to nie Twoje własne życzenie zarzucenia nogi na nogę, albo przestawienia nóg, lub poprawienia ramion czy korpusu – to elementarny spazm zmęczonych mięśni! To właśnie (spazm mięśni) On “przestawia” Ci nogi, to on (spazm mięśni) zarzuca nogę na nogę! Jeśli kobieta pragnie tak robić, to znaczy, że jej Organizm krzyczy do niej: “Sprawdź wytrzymałość tego, na czym siedzisz!!!”, “Ułóż wygodniej pośladki!!!”, “Sprawdź, czy naprawdę ciepło i przytulnie czuje się jajo życia pod Tobą!!!” Powtarzam (bo to bardzo ważne) Jest to sygnał, że jednak nie siedzisz całą masą ciała na stworzonych przez Stwórcę WŁAŚNIE PO TO (dla wysiadywania maleństwa) miękkich pośladkach…

45 Ułóż wygodniej pośladki!!!
Zawsze! Zwróć więc Uwagę – czy siedzisz całą wagą swojej istoty “na jaju”?! Czy jednak wisisz w powietrzu?! Jak to sprawdzić? Bardzo łatwo! Jeśli, gdy siedzisz, oddychasz piersiami – to naprawdę siedzisz, jeśli oddychasz brzuchem – wisisz w powietrzu. Ułóż wygodniej pośladki!!! Zrób to, o co Cię prosi Organizm! Ale nie ruszaj ani ramion, ani nóg, ani korpusu! Zrób to ruchem kości guzicznej, podobnym do “ósemki” i podobnym do tego, jak mości się (obrazowo) kwoka. Wznów w ten sposób poczucie bezpieczeństwa Twojego siedzenia. Jeśli nie umiesz poprawić tylko pośladków, albo wciąż pozostaje pragnienie poprawienia nóg, ramion, korpusu, lub zarzucenia nogi na nogę (a tak naprawdę – około kg na macicę!!!) – To ważny sygnał, że przestałaś odczuwać swoją kobiecość i taką ważną część kobiecego Organizmu! Wtedy, aby nauczyć się i poczuć pośladki, połóż pod siebie, tylko dla ćwiczenia poczucia kobecości, piłeczkę do ping-ponga i usiądź na niej jak kwoka. Odczuwając jej wagą każdej komórki Twojego ciała… Ułóż w wygodnej pozycji miednicę i pośladki… i będziesz i Giokondą, i Królową. Będziesz CIĄGLE ZDROWA!

46 CHROŃ JE PRZED ZEWNĘTRZNYM!
…А bycie ciągle zdrową kobietą – to, jak zauważysz, całkowity brak pragnienia przestawienia i poprawienia czegokolwiek, oprócz tego instrumentu, danego Ci przez Stwórcę do siedzenia (to taki test sensfizjologiki na kobiecość i zdrowie hormonalne). …….. Kobiety dzisiaj stają się pacjentkami w większości właśnie dlatego, że one nie siadają i nie siedzą jak kobiety, a siadając, nawet nie patrzą, NA CO siadają! I dlatego “walą się” całą masą ciała na krzesło, fotel, kanapę, urażając w ten sposób afrchitekturą miednicową, organy kobiecy… i urażając również mózg! Przecież głowa przy takim “zwalaniu się jak worek” – z powodu naturalnej słabości mięśni szyi kobiety – jest nasadzana na kręgoslup jak młotek na rękojeść!… Organizm Twój, broniąc się, tworzy ochronne zgrubienie szyi przy takim padaniu na krzesło. Tym jest urażany nie tylko mózg, lecz jest urażane, lub w ogóle niszczone Nowe Życie. CHROŃ JE PRZED ZEWNĘTRZNYM!

47 że nieuprawiasz tę cudowną gimnastykę!
Opierając się na badaniach nauki sensfizjologiki (analizy sensfiziologicznej) proponuję teraz swoim pacjentkom, i również Tobie “kobiecą gimnastykę sensfiziologiczną” Gimnastykę dla rdzenia kręgowego, kręgosłupa, oraz wszystkich “kobiecych” układów, łącznie z hormonalnym. Ta gimnastyka powinna stać się nawykiem Kultury Fizjologicznej każdej kobiety, dziewczyny, dziewczynki! Kobieta, która uprawia gimnastykę sensfiziologiczną dla renowacji swojego Organizmu, podchodząc do krzesła (fotela, taboretu, kanapy), żeby usiąść, odwraca głowę w bok i uważnie patrzy: “Czy jest krzesło?!” Nawet jeśli przedtem widziała że ono jest! Następnie, pozostawiając w tej pozycji spojrzenia i bocznej głowę, siada. Przy tym, jak się chyba domyślasz, “próbuje” pośladkami wytrzymałość krzesła! Po tym znów usiaje i robi to samo, ale już w inną stronę! – aby wznowić wzajemne oddziaływanie Pszeciwlegly cięsci ciala (zgodnie z Prawem Osi). Zgódź się, że trudno odnaleź lepszy i prostszy sposób odnowienia Twojej Pionowości (czyli zdrowia) oraz harmonii lewego i prawego, przodu i tyłu, a do tego naturalnej rotacji wszystkich kręgów w kręgosłupie! Uprzedzam! Jeśli po korzystaniu z tak prostej gimnastyki sensfiziologicznej nadal będziesz mieć problemy ze zdrowiem… będzie to tylko konstatacją faktu, że nieuprawiasz tę cudowną gimnastykę!

48 A dlatego należy zawsze pamiętać, że istnieją cztery oblicza “Ciebie”!
Akt Twojego usiawania z krzesła też jest bardzo odpowiedzialnym momentem dla Organizmu i jego celu – zachowania Mobilności Pionowej Człowieka Rozumnego. A dlatego należy zawsze pamiętać, że istnieją cztery oblicza “Ciebie”! Pierwsza Ty – to Ty jako Człowiek Rozumny, jako inicjator zmian, w tym jako inicjator własnych schorzeń i nawet własnej śmierci (chociaż przeczysz temu); Następny Ty – to Ty jako Organizm, jako system kontroli nad wzajemnym oddziaływaniem Wewnętrznego z Zewnętrznym dla możliwości realizacji przez Człowieka Rozumnego jego celu i misji; Następnie Ty – to Ty jako Podświadomość, jako system gromadzenia informacji z otaczającego, oraz przekazywania jej do systemów “reagowania fizjologicznego”; I następnie Ty – jako ciało – wykonawca-robotnik, oraz pomieszczenie dla poprzednich “Ciebie”. Opierając się na hierarchii wszystkich czterech Twoich Istot, wyciągamy ważny dla Ciebie wniosek, że Ciało Twojej Realizacji, jako robotnik-wykonawca, po prostu nie może nie słuchać starszych “Ty” (Ciebie jako Człowieka Rozumnego, Ciebie jako Organizmu (Programów Organizmu), oraz Podświadomości jak informacji dla reakcji)! Ciało Realizacji, jako robotnik-wykonawca, zobowiązane jest do wykonywania “wskazówek kierownictwa”, a jeśli nie wykona – mogą je za to zwolnić. Zresztą także Ciało Realizacji jako pomieszczenie dla życia Człowieka Rozumnego nie może być wypełnione rupieciami!

49 A jeśli ciało jednak nie chce i nie wykonuje, to łamie Oś wzajemnych oddziaływań w systemie, jako technologię kolejności życia… Właśnie dlatego powodem takiego nienormalnego stanu rzeczy, jesz istniejący wśród ludzkości taki element kultury jak kult ciała. To pomylka!!! Kult ciała jest niczym innym jak zamianą pojęć! To tak, jakby większą wagę miały mieć charakterystyki dzwonka na rowerze, a nie sam dzwonek i jego dzwięk jako ochrona przed katastrofą, i nawet sam rower jako instrument do realizacji zamiaru czlowieka dla najszybszego osiągnięcia Celu... POMYŚLI!

50 Ale nie wszystko jest tak tragicznie!
Twoje Ciało Realizacji – to wspaniały i posluszny wykonawca! Masz zamiar iść, na przykład, do sklepu spożywczego – Ono, Ciało Twojej Realizacji, Cię przenosi do sklepu. Masz zamiar iść do teatru – cialo przenosi Cię do teatru, a nie do sklepu… Przecież Twoje ciało jest ruchomym pomieszczeniem i dla Organizmu, i dla Podświadomości i dla Myśli Człowieka Rozumnego! I jest to doskonała, zadziwiająca i cudowna piramida wzajemnych oddziaływań sensfiziologicznych. A jej szczytem jest konkretny Cel myśli Człowieka-Ciebie, i właśnie “na ten ostatni moment”! I ten konkretny ostatni momnet życia (Twój Cel właśnie, Cel Twojej myśli) jest krokiem Twojej Misji na Planecie… А żebyś mógł uświadomić żywotność własnego ciała, i wraz z tym Siebie w nim, Stwórca przemyślał następującą rzecz (ob Organizmie czlowieka): “Jeśli nawet jakaś cegiełka piramidy jest zdeformowana, łączna masa elementów piramidy kompensuje to, i jednak zapewnia stabilność”

51 To one podniosły Cię, dzięki wspólnym wysiłkom i dzięki
Możesz zilustrować Ideę Stwórcy o Twojej Żywotności i upewnić się w dodatnim oddziaływaniu naTwoje zdrowie ćwiczeń na podstawie sensfizjologiki odnowy Idealnego Zdrowia, za pomocą takich Aktów Organizmu jak siedzenie, siadanie i wstawanie… Zmarszcz, na przykład, groźnie brwi i usiawaj albo siadaj, a przy tym zwróć Uwagę, jak lekko i swobodnie podniosło się albo usiadlo Twoje ciało! CÓŻ TO ZA MOC? Która tak łatwo podniosła taką “beczkę z wodą” o wadze iluś tam kilogramów?!. Jest to siła połączonych wzajemną informacją elementów Wszechświata. Takich jak Piramida ze zmarszczonych groźnie brwi i elementów Organizmu, takich analogów zgodnie z Prawem Analogij Form Rozwoju jak brew, obojczyk i stopa… To one podniosły Cię, dzięki wspólnym wysiłkom i dzięki wspólnemu podobieństwu!

52 Ale zauważ, że w większości ludzie ze znanych i nieznanych powodów
przyzwyczajeni są wstawać, patrzą … w podłogę. Oni, nawet wstając po Coś, patrzą nie na te Coś (Cel), nie na Swoją Misję, na pszyklad, a na i w ziemię i tam - w ziemię - idą!!! (tak odbiera ten ruch oczu czlowieka jego Organizm!) Twój Organizm dopiero co stresował się z powodu śmiertelnej informacji o “uderzeniu się w kark”, ponieważ na wpół leżałeś w krześle lub w fotelu… A teraz znowu On, biedny, jest zmuszony do ratowania Ciebie… tym razem Twojego nosa przed uderzeniem o ziemię! Głowa takiego człowieka instynktownie opada – żeby nos, który już czeka na uderzenie o ziemię, nie został urażony zbyt boleśnie. Uwaga! Proszę sensfiziologów zwrócić uwagę na działanie zarówno rąk, jak i skrzydeł (na zdjęciu). Daję to dodatkowe możliwości dla pulsingu Metafiziologicznego (dalej)

53 Nie jest to moja fantazja – to wynik sensfiziologiczny.
Zwróć Uwagę na pierwszy krok takiego człowieka – jest to krok nosem “pod ziemię”! Ponieważ istnieje Logika takego Prawa nauki sensfizjologiki: “Gdzie patrzą oczy, tam niosą nogi, a gdzie patrzy nos, tam idzie człowiek”. Zwróć Uwagę, jak siedzi większość starych i mentalnie starych ludzi… Mają zgięty kręgosłup, a głowę zadartą nosem do góry! І to z jedynego powodu – ich głowę podnosi intuicyjny strach przed uderzeniem się nosem o ziemię. А ci ludzie, którzy nie mają w tym ostatnim (konkretnym) momencie ani Celu, ani Misji, ale przez kogoś lub coś zostali zmuszeni iść, czynią z siebie coś na wzór katapulty: Przed usianiem oni odchylają się do tyłu (od Celu?!), a do tego jeszcze podrzucają do góry nogi! (namiastka usiawania)… І to zamiast tego, żeby na nich (na nogach) stanąć!!! Katapulta

54 dla ciągłej renowacji własnego zdrowia!
Niestety, większość współczesnych ludzi, nawet młodych, usiając odczuwa w różnych miejscach dyskomfort, ucisk, nawet bóle… I nie jest to “brak mazi w stawach”, o którym się powszechnie opowiadają... powód takiej dolegliwości fizycznej jest zadziwiająco prosty «usiawanie na i w ziemię». Otóż Ty, jako Człowiek Świadomy, uświadomiwszy proces Aktu usiawania z krzesła, możesz korzystać z tego Aktu codziennej aktywności życiowej (usiawania z krzesła) dla ciągłej renowacji własnego zdrowia! Aby zapewnić własne ciągłe zdrowie, powinieneś usiawać nie po prostu, a DO KOGOŚ lub DO CZEGOŚ ale nie na i nie w ziemię! To znaczy usiawać do obiektu i podmiotu Twojej Uwagi i Celu: bądź to lodówka, bądź to teatr, bądź to nawet własna Misja! Ale bądź Uwazny! – jeśli usiajesz dla wykonywania Misji, to Ciało Realizacji przy tym… zupelnie nie reaguje na żadną grawitację! Same tak zaczyna się Twój Lot w stanie Antygrawitacji!

55 Wróćmy do momentu usiawania, jako jednego z najważniejszych Aktów
zachowania życia i zdrowia Człowieka Rozumnego – przecież tylko Człowiek Rozumny na tej Planecie może usiąść, siedzieć, i może usiać! Chyba się zgodzisz ze mną, że gdy posiedziałeś, Twój Organizm podczas Twojego “lotu na krześle”, ciągle ratuje Cię przed ewentualnym upadkiem! Oraz, w oczekiwaniu upadku na kark, już inicjował ochronę – zarówno przed lądowaniem na pośladkach po upadku z krzesła, jak i ochronę przed uderzeniem się w kark... А w tym celu On (Twój Organizm) momentalnie przekształcił wszystkie układy mięśniowe i nerwowe! Licząc przynajmniej na “miękkie lądowanie” podczas rzekomego “odłamania się nóżki u krzesła” (tak myśli Twój Organizm) . Ale zauważ, że dlatego, żebyś przypadkiem nie uraził płatów potylicznych mózgu oraz móżdżka, z powodu odchylenia się oparcia krzesła lub fotela do tyłu, – Twój Organizm przenosi wagę głowy, a to około 4,5 kg., do przodu! , A Twoja glowa jescze, co mozliwe, wiencej!!!

56 przygotowywał, zarówno Wewnętrzne jak i Zewnętrzne Twojego
To znaczy, że w tym czasie gdy Ty, tak jak wszyscy teraz, “wygodnie” siedziałeś sobie, Twój Organizm, odpowiedzialny za Twoje życie w każdej tej chwili pisał i dopisywał “scenariusz Twojego upadku oraz ewentualnego urazu”. I nie tylko pisał i dopisywał scenariusz Twojego upadku oraz ewentualnego urazu, lecz również oczekiwał na realizację tego scenariusza! A więc w każdej chwili przygotowywał, zarówno Wewnętrzne jak i Zewnętrzne Twojego ciała – do mniej więcej płynnego “lądowania po locie”...

57 Usiałeś właśnie w chwili takiego napętego oczekiwania na upadek…
А teraz wyobraź Sobie stan Twojego Organizmu, gdy w pewnej chwili usiałeś! Usiałeś właśnie w chwili takiego napętego oczekiwania na upadek… Ale przecież Organizm przygotowywał organy i układy do czegoś całkiem innego! To tak, jakbyś spodziewał się gości, przyrządził masę różnych dań – a oni nie przyszli! A poza tym, być może usiałeś nie mając konkretnego Celu! Lub wciąż pozostawałeś jakąś częścią swoich Myśli z tym, co robiłeś przedtem – przy komputerze, telewizorze, z książką, w rozmowie z kolegami… Lub coś robiłeś w Zaświatach?...

58 I nogi podniosą Cię z łatwością, bez bólu i problemów.
Sekret nauki sensfizjologiki dotyczący korzystania z Aktu usiawania dla ciągłej renowacji Stanu Idealnego Zdrowia polega właśnie na tym, że, gdy usiajesz, musisz usiawać dążąc za konkretną myślą (Twoim Celem), lub sięgając po coś konkretnego w polu widzenia (to też jest konkretnym Twoim Celem). To znaczy, że myślą, wzrokiem, każdą najmniejszą komórką musisz dążyć cialem w kierunku Celu… І wtedy Twój Organizm momentalnie – I W UŁAMKACH SEKUNDY!!! – organizuje Twoje Ciało Realizacji dla osiągnięcia właśnie tego “zaplanowanego” Celu! I nogi podniosą Cię z łatwością, bez bólu i problemów. Zwróć Uwagę na to, że większość chorych ludi usiaje manipulując swoim ciałem, a nie licą do Celu cialem – za wzrokiem i myślą (jak na rys.).

59 «UCZĘ ICH Wiedzy Celu i Misji,
Przykład z mojej praktyki: «Poprosłem jedną ze swoich pacjentek – panią Janinę – która w ogóle nie mogła ustać na nogach i poruszała się tylko z czyjąś pomocą, o przeniesienie swojego wyimaginowanego dziecka na drugi koniec gabinetu. Ale pod warunkiem – nie wolno było naruszyć jego snu!... Pani Janina, trzymając ręce tak, jak się trzyma dziecko które spi podczas karmienia, usiała i poszła na drugi koniec gabinetu! Tam gdzie stałi jej syn Waldemar i wnuki. Później, z wielkim zdziwieniem patrzyła na przemian na mnie i na krzesło, – to znaczy na to, jak dużą odległość pokonała samodzielnie i bez problemów!» Jest to klasyczny przypadek. Ale moja praktyka terapeutyczna ma mnóstwo takich przypadków “momentalnego wyleczenia się”!.. Dlatego zawsze uczę swoich pacjentów, odczuwających dolegliwości bólowe podczas chodzenia, usiawania, tego sekretu ciągłej renowacji zdrowia: «UCZĘ ICH Wiedzy Celu i Misji, które leczą wszystko!»

60 UKŁADU POSIADAJĄCEGO POCZUCIE ANTYGRAWITACJI
Cóż musisz czynić, aby odnowić swój stan ciągłego zdrowia? Jak masz wykorzystać sensfizjologikę krzesła – to znaczy Aktów siadania, siedzenia i usiawania – żeby sam Twój Organizm przypomniał sobie Program swojej budowy i funkcji, jako idealnie dostosowanego do Grawitacji Planety i Antygrawitacji Kosmosu układu? UKŁADU POSIADAJĄCEGO POCZUCIE ANTYGRAWITACJI Być może nie uwierzysz, ale do tego potrzeba całkiem niewiele! Musisz tylko, gdy usiajesz, zgjąć ciało nie w kręgosłupie, nie tam gdzie koniec mostka (jak to robią wszyscy), lecz w stawach biodrowych. W ten sposób przenieść wagę ciała na stopy… i popatrzeć gdziekolwiek (byleby nie na (lub w) ziemię)! І zauważysz, jak nogi SAME i z łatwością Cię podniosą! Przecież Twoje nogi, jako samodostateczny w swojej funkcji układ, SAME WIEDZĄ, w jaki sposób mają Cię podnieść… Tak samo, jak, na przykład, żołądek też SAM WIE, co ma robić z jedzeniem...

61 (jest położony na meridianie energetycznym cienkiego jelita)
Nauka sensfizjologika, będąca nauką nie tylko profilaktyczną (pszedewszystkim), lecz także leczniczą, proponuje Ci, żebyś korzystał, chociażby od czasu do czasu, również ze specjalnych metod ciągłej renowacji zdrowia. W tym celu możesz wykorzystywać również krzesło (akty usiadania, siedzenia, usiawania). W ten sposób możesz, na przykład, “podreperować” żołądek i cały układ trawienny… Jak? Człowiek ma na ręce bardzo interesujący punkt, który nazywa się “Czyste Ręce” punkt, “Czyste Ręce” (jest położony na meridianie energetycznym cienkiego jelita) Jeśli objąć siebie skryżowanymi rękami, przy tym maksymalnie zbliżając lokcie do siebie, to automatycznie dotkniesz kciukiem tego punktu…

62 Mój palec środkowy dotyka punktu „Czyste Ręce”
Wtedy Twoje ręce utworzą mini-piramidę! Do tego idealnie zbliżoną w stopniach do piramid Egiptu! Teraz poruszaj końcami lokci od góry w dół i z powrotem… potem zmień ręce, znów tworząc piramidę, i powtarzaj ten sam ruch lokciami… Następnie usiądź lub usiań… i przysłuchaj się, jak w tym momencie podnosi się i opada żołądek, “uwalniając się od problemów”, i nawet chrzęszczą, “wracając na miejsce”, pływające żebra… zmieni postawa… a jak lekko wstacz! Mój palec środkowy dotyka punktu „Czyste Ręce” A Ty go dotykasz , dla ciągłej renowacji Stanu Zdrowia, paznokciem dużego palca.

63 “Sekrety medycyny chińskiej do użytku domowego”.
A z jaką łatwością będziesz wchodzić po schodach na piętro!!! I z jaką łatwością będziesz schodzić w dół, usiawać, jak mówilem! W zaproponowanym przeze mnie zabiegu nie ma nic nowego… Wielu ludzi, cierpiących z powodu różnych problemów ze zdrowiam, tak właśnie siedzi, i nawet chodzi, obejmując siebie! Dlaczego? W taki sposób ich Organizm przeprowadza leczenie Samego Siebie. ! W zasadzie, dobrze znasz ten leczniczy ruch piramidą z rąk – przecież, zdejmując sweter, wykonujesz go automatycznie. Ale dotyczczas, nie znając jego sensfizjologiki, robiłeś ten ruch nieświadomie, nie tworząc piramidy i nie oddziałując kciukiem na punkty “Czyste Ręce”. А to, dlaczego ten punkt nazwany został “Czyste Ręce”? Ja, z powodu dość dużej ilości informacji, oddzielnie tłumaczę w swojej książce: “Sekrety medycyny chińskiej do użytku domowego”.

64 Ale coś jest najważniejsze
Ale coś jest najważniejsze! Właśnie taki “zabieg z rozbieraniem się” w Kulturze Fizjologicznej oddziałuje na skrzyżowanie meridianów wibracyjnych: żołądka, sledziony-trustki (łączy ich pod pępkiem w jednolity kompleks)… a także łączy w jednolity układ między lopatkami lewy i prawy meridiany wibracyjne żołądka i pęcherza moczowego i je razem!… meridian wibracyjny żołądka meridian wibracyjny śledziony i trzustki meridian wibracyjny pęcherza moczowego

65 Może chcesz się mnie zapytać – a co w tym jest najważniejsze?
I co z tym ma wspólnego oddziaływanie na punkt “Czyste Ręce”? To, że właśnie ten punkt uruchamia wyżej wymienione meridiany, a mówiliśmy o krześle jako o likwidatorze stanu zdrowia i wraz z tym jako o instrumencie do odnowy (renowacji) ciągłego zdrowia. A właśnie te meridiany najbardziej cierpią z powodu półleżącego „siedzenia” – czyli „siedzenia” które kaleczy i kręgosłup, i nerki, i rozum człowieka! Powodem epidemicznego wzrostu zachorowań na cukrzycę, zapalenie prostaty, nadciśnienie, raka… należy szukać wyłącznie w tym (patrz wiencej na + sensfiziologika livejurnai. com) А dlatego w celu ciągłej renowacji Twojego Zdrowia, dotykaj od czasu do czasu, podczas usiawania i usiadania (nie podczas siedzenia), ubierania swetra punktu “Czyste Ręce” i nie tylko kciukiem, lecz również wszystkimi w kolejności palcami rąk. A poza tym zrobicz ruch lokciami, jeszcze i “pomachać skrzydełkami”, automatycznie utworzonymi z palców rąk! Ale musisz zmieniacz ręce (Prawo Osi).

66 Skrzydełka z Twoich palców – to bardzo ważna rekomendacja!
Przecież w ten sposób ujawniam Tobie taki znakomity Sekret Religii, jak obraz-totem Cherubina, który odnawia poczucie swojej Pionowości. (poczucie Antygrawitacji – widacz na pys.) Niekoniecznie musisz czynić z siebie Sześcioskrzydłego Cherubina obiema rękami jednocześnie. Jeśli jest Ci trudno “zdejmować sweter” obiema rękami, możesz tylko dotknąć paznokciem dużego palca górnego punktu na ramieniu jedną ręką, a punktu “Czyste Ręce” drugą… Możesz, stając się Cherubiem, niekiedy uzupełnić pracę “skrzydełek z palców” dużego palca na stopie dla profilaktyki cukrzycy… Albo i ruchem wszystkich palców stopy – jak się komu podoba! Przecież to nie jest zabieg, to Gra! Gra w fizjologię i sensfizjologikę CHERUBINA.

67 To Pierwotne – to właśnie jest ta wrażliwość Antygrawitacyjna,
Korzystanie z punktu “Czyste Ręce” jest dość obszernym tematem nauki sensfizjologiki. Dlatego rozpatrujemy tu tylko korzystanie z niej jako z pszykladu technologii renowacji w połączeniu z Aktami usiadania, siedzenia, usiawania. Przecież te treningi – to nie ćwiczenia gimnastyczne, a tylko jedem z typów Mentalnej Gimnastyki sensfizjologiki (o tym dalej będzie) dla odtworzenia PIERWOTNEGO! (które właśnie czyni z człowieka Człowieka Rozumnego) To Pierwotne – to właśnie jest ta wrażliwość Antygrawitacyjna, która tworzy możliwości lotu człowieka (jak na rysunku Merkurego). profesor Oleksandr Charczenko Ukraina, Łuck, telefon: , poczta: www. sensfiziologika.com. ua ІNNE KULTURY, ІNNE LATA, ІNNE STULECIA, ІNNI BOGOWIE, ISTOTA – JEDYNA!


Pobierz ppt "Krzesło jest i likwidatorem Stanu Ciągłego Zdrowia,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google