Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Według prawa polskiego, należy starać się o zgodę władz lokalnych na zorganizowanie rajdu rowerowego, gdy ma w nim wziąć udział więcej niż: 10 osób.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Według prawa polskiego, należy starać się o zgodę władz lokalnych na zorganizowanie rajdu rowerowego, gdy ma w nim wziąć udział więcej niż: 10 osób."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Według prawa polskiego, należy starać się o zgodę władz lokalnych na zorganizowanie rajdu rowerowego, gdy ma w nim wziąć udział więcej niż: 10 osób 15 osób 100 osób 500 osób

4 Według prawa polskiego, należy starać się o zgodę władz lokalnych na zorganizowanie rajdu rowerowego, gdy ma w nim wziąć udział więcej niż: 10 osób 15 osób 100 osób 500 osób

5 Według prawa polskiego, należy starać się o zgodę władz lokalnych na zorganizowanie rajdu rowerowego, gdy ma w nim wziąć udział więcej niż: 10 osób 15 osób 100 osób 500 osób

6 Według prawa polskiego, należy starać się o zgodę władz lokalnych na zorganizowanie rajdu rowerowego, gdy ma w nim wziąć udział więcej niż: 10 osób 15 osób 100 osób 500 osób

7 Według prawa polskiego, należy starać się o zgodę władz lokalnych na zorganizowanie rajdu rowerowego, gdy ma w nim wziąć udział więcej niż: 10 osób 15 osób 100 osób 500 osób

8 Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Przyjaciele Trekkingu Turystyczno-Krajowego Poznańskie Towarzystwo Turystyczno-Kulturalne Polskie Towarzystwo Twórców Kultury Co znaczy skrót PTTK?

9 Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Przyjaciele Trekkingu Turystyczno-Krajowego Poznańskie Towarzystwo Turystyczno-Kulturalne Polskie Towarzystwo Twórców Kultury Co znaczy skrót PTTK?

10 Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Przyjaciele Trekkingu Turystyczno-Krajowego Poznańskie Towarzystwo Turystyczno-Kulturalne Polskie Towarzystwo Twórców Kultury Co znaczy skrót PTTK?

11 Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Przyjaciele Trekkingu Turystyczno-Krajowego Poznańskie Towarzystwo Turystyczno-Kulturalne Polskie Towarzystwo Twórców Kultury Co znaczy skrót PTTK?

12 Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Przyjaciele Trekkingu Turystyczno-Krajowego Poznańskie Towarzystwo Turystyczno-Kulturalne Polskie Towarzystwo Twórców Kultury Co znaczy skrót PTTK?

13 Rodzaj gry terenowej, podczas której uczestnicy rozwiązują zagadki Element programu wycieczki, podczas której przewodnik odpowiada na pytania grupy Sposób znakowania trasy za pomocą kolorów Jedno z określeń na ekotrasę Co to jest questing?

14 Rodzaj gry terenowej, podczas której uczestnicy rozwiązują zagadki Element programu wycieczki, podczas której przewodnik odpowiada na pytania grupy Sposób znakowania trasy za pomocą kolorów Jedno z określeń na ekotrasę Co to jest questing?

15 Rodzaj gry terenowej, podczas której uczestnicy rozwiązują zagadki Element programu wycieczki, podczas której przewodnik odpowiada na pytania grupy Sposób znakowania trasy za pomocą kolorów Jedno z określeń na ekotrasę Co to jest questing?

16 Rodzaj gry terenowej, podczas której uczestnicy rozwiązują zagadki Element programu wycieczki, podczas której przewodnik odpowiada na pytania grupy Sposób znakowania trasy za pomocą kolorów Jedno z określeń na ekotrasę Co to jest questing?

17 Rodzaj gry terenowej, podczas której uczestnicy rozwiązują zagadki Element programu wycieczki, podczas której przewodnik odpowiada na pytania grupy Sposób znakowania trasy za pomocą kolorów Jedno z określeń na ekotrasę Co to jest questing?

18 Szlaku Latarń Morskich Szlaku Bocianich Gniazd Bursztynowego Szlaku Szlaku Jabłek Którego ze szlaków tematycznych NIE znajdziemy w Polsce?

19 Szlaku Latarń Morskich Szlaku Bocianich Gniazd Bursztynowego Szlaku Szlaku Jabłek Którego ze szlaków tematycznych NIE znajdziemy w Polsce?

20 Szlaku Latarń Morskich Szlaku Bocianich Gniazd Bursztynowego Szlaku Szlaku Jabłek Którego ze szlaków tematycznych NIE znajdziemy w Polsce?

21 Szlaku Latarń Morskich Szlaku Bocianich Gniazd Bursztynowego Szlaku Szlaku Jabłek Którego ze szlaków tematycznych NIE znajdziemy w Polsce?

22 Którego ze szlaków tematycznych NIE znajdziemy w Polsce? Szlaku Latarń Morskich Szlaku Bocianich Gniazd Bursztynowego Szlaku Szlaku Jabłek

23 Gniezno Biskupin Włocławek Zielona Góra Która z miejscowości NIE znajduje się na Szlaku Piastowskim?

24 Gniezno Biskupin Włocławek Zielona Góra Która z miejscowości NIE znajduje się na Szlaku Piastowskim?

25 Gniezno Biskupin Włocławek Zielona Góra Która z miejscowości NIE znajduje się na Szlaku Piastowskim?

26 Gniezno Biskupin Włocławek Zielona Góra Która z miejscowości NIE znajduje się na Szlaku Piastowskim?

27 Gniezno Biskupin Włocławek Zielona Góra Która z miejscowości NIE znajduje się na Szlaku Piastowskim?

28 Lokalne baśnie i legendy Grzyby Dinozaury Labirynty Co jest motywem przewodnim wioski tematycznej w Bałtowie, gminie położonej w województwie świętokrzyskim?

29 Lokalne baśnie i legendy Grzyby Dinozaury Labirynty Co jest motywem przewodnim wioski tematycznej w Bałtowie, gminie położonej w województwie świętokrzyskim?

30 Lokalne baśnie i legendy Grzyby Dinozaury Labirynty Co jest motywem przewodnim wioski tematycznej w Bałtowie, gminie położonej w województwie świętokrzyskim?

31 Lokalne baśnie i legendy Grzyby Dinozaury Labirynty Co jest motywem przewodnim wioski tematycznej w Bałtowie, gminie położonej w województwie świętokrzyskim?

32 Lokalne baśnie i legendy Grzyby Dinozaury Labirynty Co jest motywem przewodnim wioski tematycznej w Bałtowie, gminie położonej w województwie świętokrzyskim?

33 Przez Francję Przez Stany Zjednoczone Przez Australię Przez Anglię Przez jaki kraj przebiega słynna Droga 66 (Route 66), którą wyrusza wielu zapaleńców, aby odwiedzić charakterystyczne punkty umieszczone na trasie tej historycznej autostrady?

34 Przez Francję Przez Stany Zjednoczone Przez Australię Przez Anglię Przez jaki kraj przebiega słynna Droga 66 (Route 66), którą wyrusza wielu zapaleńców, aby odwiedzić charakterystyczne punkty umieszczone na trasie tej historycznej autostrady?

35 Przez Francję Przez Stany Zjednoczone Przez Australię Przez Anglię Przez jaki kraj przebiega słynna Droga 66 (Route 66), którą wyrusza wielu zapaleńców, aby odwiedzić charakterystyczne punkty umieszczone na trasie tej historycznej autostrady?

36 Przez Francję Przez Stany Zjednoczone Przez Australię Przez Anglię Przez jaki kraj przebiega słynna Droga 66 (Route 66), którą wyrusza wielu zapaleńców, aby odwiedzić charakterystyczne punkty umieszczone na trasie tej historycznej autostrady?

37 Przez Francję Przez Stany Zjednoczone Przez Australię Przez Anglię Przez jaki kraj przebiega słynna Droga 66 (Route 66), którą wyrusza wielu zapaleńców, aby odwiedzić charakterystyczne punkty umieszczone na trasie tej historycznej autostrady?

38 W marcu W czerwcu We wrześniu W listopadzie W jakim miesiącu obchodzony jest Światowy Dzień Środowiska, proklamowany przez Organizację Narodów Zjednoczonych?

39 W marcu W czerwcu We wrześniu W listopadzie W jakim miesiącu obchodzony jest Światowy Dzień Środowiska, proklamowany przez Organizację Narodów Zjednoczonych?

40 W marcu W czerwcu We wrześniu W listopadzie W jakim miesiącu obchodzony jest Światowy Dzień Środowiska, proklamowany przez Organizację Narodów Zjednoczonych?

41 W marcu W czerwcu We wrześniu W listopadzie W jakim miesiącu obchodzony jest Światowy Dzień Środowiska, proklamowany przez Organizację Narodów Zjednoczonych?

42 W marcu W czerwcu We wrześniu W listopadzie W jakim miesiącu obchodzony jest Światowy Dzień Środowiska, proklamowany przez Organizację Narodów Zjednoczonych?

43 Czarodziej Przewodnik Duch Mistrz gry Jak nazywa się osoba dbająca o właściwy przebieg LARP-a, gry fabularnej, w której gracze wcielają się w przyznane im role i wykonują zadania przewidziane w scenariuszu?

44 Czarodziej Przewodnik Duch Mistrz gry Jak nazywa się osoba dbająca o właściwy przebieg LARP-a, gry fabularnej, w której gracze wcielają się w przyznane im role i wykonują zadania przewidziane w scenariuszu?

45 Czarodziej Przewodnik Duch Mistrz gry Jak nazywa się osoba dbająca o właściwy przebieg LARP-a, gry fabularnej, w której gracze wcielają się w przyznane im role i wykonują zadania przewidziane w scenariuszu?

46 Czarodziej Przewodnik Duch Mistrz gry Jak nazywa się osoba dbająca o właściwy przebieg LARP-a, gry fabularnej, w której gracze wcielają się w przyznane im role i wykonują zadania przewidziane w scenariuszu?

47 Czarodziej Przewodnik Duch Mistrz gry Jak nazywa się osoba dbająca o właściwy przebieg LARP-a, gry fabularnej, w której gracze wcielają się w przyznane im role i wykonują zadania przewidziane w scenariuszu?

48 Czerwonym Zielonym Czarnym Niebieskim Jakim kolorem oznacza się główne szlaki turystyczne w Polsce?

49 Czerwonym Zielonym Czarnym Niebieskim Jakim kolorem oznacza się główne szlaki turystyczne w Polsce?

50 Czerwonym Zielonym Czarnym Niebieskim Jakim kolorem oznacza się główne szlaki turystyczne w Polsce?

51 Czerwonym Zielonym Czarnym Niebieskim Jakim kolorem oznacza się główne szlaki turystyczne w Polsce?

52 Czerwonym Zielonym Czarnym Niebieskim Jakim kolorem oznacza się główne szlaki turystyczne w Polsce?

53


Pobierz ppt "Według prawa polskiego, należy starać się o zgodę władz lokalnych na zorganizowanie rajdu rowerowego, gdy ma w nim wziąć udział więcej niż: 10 osób."

Podobne prezentacje


Reklamy Google