Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„Zwyczajni -Nadzwyczajni” ciąg dalszy – styczeń 2013

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„Zwyczajni -Nadzwyczajni” ciąg dalszy – styczeń 2013"— Zapis prezentacji:

1 „Zwyczajni -Nadzwyczajni” ciąg dalszy – styczeń 2013

2 Marcin Choina Zwyczajny: uczeń klasy 2 bt Nadzwyczajny: gra na trąbce – nauczył się grać w orkiestrze, obecnie ćwiczy w 2 orkiestrach, występuje na imprezach okolicznościowych.

3

4 Maciej Twardowski Zwyczajny: uczeń klasy 4 ct Nadzwyczajny: podróżnik (ostatnio bywał w Grecji) , uczestnik konkursów (ostatnio: konkurs o Lubelszczyźnie, gdzie doszedł do finału), od lat pracuje w zawodzie (jest barmanem), oraz od niedawna zainteresował się pracą w telewizji i ma wielką przyjemność robić wywiady, poznawać nowych ludzi i poznawać nasze miasto od strony wydarzeń kulturalnych. Aby dobrze wywiązać się z tych wszystkich obowiązków trzeba być nad wyraz pracowitym i ciekawym świata.

5

6 Dominika Gałka Zwyczajna: uczennica klasy 1 et. Nadzwyczajna: interesuje się tańcami latynoamerykańskimi tańczy salsę oraz dancehall . 1 miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Nowoczesnego, renomowane 5miejsce na Mistrzostwach Polski w Salsie – to jest coś!

7

8 Piotr Marciniak Zwyczajny: uczeń
klasy 2 az Nadzwyczajny: lubi aktywną turystykę, pracuje dużo dla klasy (przew. Samorządu klasowego) i dla szkoły (zrobił prezentację o Lublinie z własnymi zdjęciami, ponieważ bardzo lubi fotografować). Został wybrany do Samorządu Szkolnego i do reprezentowania naszej szkoły w Młodzieżowej Radzie Miasta.

9

10 Paulina Surowiec Zwyczajna: uczennica kl. 1dt Nadzwyczajna: udziela się w wolontariacie (pracowała już w gimnazjum). Oprócz tego gra w koszykówkę, śpiewa w chórze, uczy się języków obcych (ma już certyfikat z niemieckiego). To wystarczy, żeby być „Nadzwyczajną” już w pierwszej klasie.

11

12 Magdalena Zdeb Zwyczajna: absolwentka naszej szkoły (2011) - obecnie studentka 2 roku Akademii Morskiej w Szczecinie, kierunek: nawigacja. Nadzwyczajna. Przypominamy ją, ponieważ chcemy pokazać, że sprecyzowane zainteresowania już na etapie szkoły średniej mogą decydować o przyszłym zawodzie. Z naszego Technikum Hotelarsko-Gastronomicznego wyniosła zainteresowania podróżowaniem (chciała być przewodnikiem) i kulinariami (szczególnie kuchnią okrętową) oraz sportem (grała w kosza i piłkę ręczną, jeździła na zawody sportowe). Pływa na statkach: Emscarrier i Skania w ramach praktyk. Aby zostać marynarzem („marynarką?”) trzeba mieć: dobre zdrowie, sprawność fizyczną no i oczywiście dobre świadectwo maturalne. To wielka radość mieć to, co się chce: pracę i hobby w jednym. Na zdjęciach: fragmenty życia okrętowego.

13

14 Kamil Mazurek Zwyczajny: uczeń klasy 2 et
Nadzwyczajny: lubi fotografować wszystko i wszędzie. Ludzi i przedmioty. Jego zdjęciom można nadać tytuły, to znaczy, że każdy kadr ma głębszy sens…

15 „Nadzwyczajny”, bo z pasją…
Zabawki dla chłopców… „Nadzwyczajny”, bo z pasją…

16 Katarzyna Barszcz Zwyczajna: absolwentka naszego liceum bl – wych. Pani Violetta Budzyńska-Kloc , rocznik Nadzwyczajna: w szkole interesowała się kulturą Wschodu. Po maturze pojechała do Włoch, gdzie pracowała w aquaparku niedaleko od Turynu. W 2011 roku pojechała na Kretę, gdzie pracowała w sanatorium. Tam również była przewodnikiem turystycznym po Krecie. W 2011 r. pojechała do Amsterdamu, gdzie organizowała imprezy kulturalne. Potem, w Londynie, pracowała jako recepcjonistka w międzynarodowym hotelu. Była również w Alpach Szwajcarskich jako animatorka w centrum hotelowym. Obecnie jedzie do Szwajcarii … Skończyła mnóstwo kursów: m. in. językowe, na animatora i rezydenta w kraju i za granicą. Zna 4 języki, w planach ma 6. Kipi energią i radością życia. Polecamy jako model życia dla ludzi ciekawych świata!

17 Matala (Kreta)– jaskinie hippisów.

18 Arkadiusz Środek Zwyczajny: uczeń klasy 1dl Nadzwyczajny: pływa od 10 lat, czyli zaczął w wieku 7 lat! Do tej pory jest wierny swojemu hobby. Ma ze 40 medali i ok. 100 wyróżnień i dyplomów. Największe z nich: 1 miejsca (kilkakrotnie) w mistrzostwach województwa, rekord okręgu w stylu motylkowym na 200 m., aktualny finalista Mistrzostw Polski Juniorów na 100 i 200 m. stylem motylkowym. I to by było na tyle!

19

20 Bartłomiej Sobolewski
Chciałoby się powiedzieć: „zwyczajny „ uczeń kl. 1 at Nadzwyczajny: rysuje szkicownikami, ołówkiem, czym się da. Reprezentuje w swojej sztuce styl japoński manga. Inspiracją były anime (kreskówki animowane). Z plakatem „Kaplica św. Trójcy” startuje w konkursie plastycznym.

21 Praca konkursowa „Kaplica św. Trójcy”

22 Natalia Mirosław Zwyczajna: uczennica klasy 3 cl Nadzwyczajna: tańczy z pasją i zapamiętaniem. Widzieliśmy i ciągle widzimy ją na występach w szkole. Jest tak sprawna, że robi ze swoim ciałem co chce. Tylko pozazdrościć! Dodajmy dla pocieszenia: każdy tak może, trzeba tylko bardzo chcieć…

23


Pobierz ppt "„Zwyczajni -Nadzwyczajni” ciąg dalszy – styczeń 2013"

Podobne prezentacje


Reklamy Google