Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ogólnopolskie Forum Edukacyjne EUROAKADEMIA. Organizatorem Forum jest Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY, w ramach którego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ogólnopolskie Forum Edukacyjne EUROAKADEMIA. Organizatorem Forum jest Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY, w ramach którego."— Zapis prezentacji:

1 Ogólnopolskie Forum Edukacyjne EUROAKADEMIA

2 Organizatorem Forum jest Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY, w ramach którego działa Wydawnictwo Edukacja w Polsce, jest wydawcą ogólnopolskiego Informatora Edukacja. Informator ten zawiera szczegółowy spis wyższych uczelni, szkół policealnych, kursów i szkoleń, poradni psychologiczno- pedagogicznych oraz instytucji, których działalność związana jest z edukacją. Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY, w ramach którego działa Wydawnictwo Edukacja w Polsce, jest wydawcą ogólnopolskiego Informatora Edukacja. Informator ten zawiera szczegółowy spis wyższych uczelni, szkół policealnych, kursów i szkoleń, poradni psychologiczno- pedagogicznych oraz instytucji, których działalność związana jest z edukacją.

3 Schemat dystrybucji Informatorów Edukacja STAROSTWA POWIATOWE I URZĘDY MIAST SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE SZKOŁY POLICEALNE KURATORIA CENTRUM EDUKACJI I ROZWOJU EFEKTY UCZELNIE WYŻSZE OŚRODKI DOSKONALENIA NAUCZYCIELI PORADNIE PSYCHOLOGICZNO -PEDAGOGICZNE KURSY I SZKOLENIA SZKOŁY POLICEALNE SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

4 Forum odbyło się w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie Forum odbyło się w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie

5 Uroczystość rozpoczęła przemówieniem dyrektor ds. marketingu Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY Karolina Lewandowska

6 Forum EUROAKADEMIA było okazją do spotkania najważniejszych środowisk związanych z edukacją: Forum EUROAKADEMIA było okazją do spotkania najważniejszych środowisk związanych z edukacją: - Urzędów Marszałkowskich województw i samorządów szczebla powiatowego - dyrektorów szkół - organizacji wspierających polską edukację Integralny charakter EUROAKADEMII

7 Ogólnopolski Konkurs Samorząd na 6 Misją Ogólnopolskiego Konkursu Samorząd na 6 jest zainspirowanie samorządów i dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych do skutecznej koordynacji działań w sferze informatyzacji szkół oraz wskazanie najskuteczniejszych rozwiązań ich promocji. Misją Ogólnopolskiego Konkursu Samorząd na 6 jest zainspirowanie samorządów i dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych do skutecznej koordynacji działań w sferze informatyzacji szkół oraz wskazanie najskuteczniejszych rozwiązań ich promocji.

8 Szesnaście zwycięskich Samorządów na 6

9 Samorząd na 6 Podczas EUROAKADEMII zwycięskie samorządy zaprezentowały swoje osiągnięcia na płaszczyźnie współpracy z podległymi placówkami oświatowymi. Podczas EUROAKADEMII zwycięskie samorządy zaprezentowały swoje osiągnięcia na płaszczyźnie współpracy z podległymi placówkami oświatowymi.

10 Mecenas Konkursu Samorząd na 6 Centrum Turystyki OSKAR ufundowało dla 16 zwycięskich samorządów dwutygodniowe, dwuosobowe wycieczki do Bułgarii. Centrum Turystyki OSKAR ufundowało dla 16 zwycięskich samorządów dwutygodniowe, dwuosobowe wycieczki do Bułgarii.

11 Nagrodzeni dyrektorzy szkół biorący udział w Konkursie Samorząd na 6"

12 Sponsorzy nagród dla dyrektorów szkół Wśród obecnych dyrektorów rozlosowano 16 zestawów oprogramowania firmy COMARCH S.A. Dodatkowo firma iFON telefonia internetowa ufundowała pakiety rozmów telefonicznych oraz bramki VoIPowe. Zestawy te z pewnością przyczynią się do ulepszenia komunikacji i sprawniejszego zarządzania szkołą. Wśród obecnych dyrektorów rozlosowano 16 zestawów oprogramowania firmy COMARCH S.A. Dodatkowo firma iFON telefonia internetowa ufundowała pakiety rozmów telefonicznych oraz bramki VoIPowe. Zestawy te z pewnością przyczynią się do ulepszenia komunikacji i sprawniejszego zarządzania szkołą.

13 Warsztaty dla młodzieży W trakcie EUROAKADEMII młodzież miała okazję uczestniczyć w warsztatach z zakresu autoprezentacji, podczas których zgłębiła techniki skutecznej komunikacji. W trakcie EUROAKADEMII młodzież miała okazję uczestniczyć w warsztatach z zakresu autoprezentacji, podczas których zgłębiła techniki skutecznej komunikacji.

14 Ogólnopolski Konkurs Stypendialny,,Myślę globalnie, działam regionalnie Celem Ogólnopolskiego Konkursu Stypendialnego jest uaktywnienie postawy społecznej młodzieży, inspirowanie jej do podejmowania działań poprzez popularyzowanie pozytywnych wzorów zachowań. Celem Ogólnopolskiego Konkursu Stypendialnego jest uaktywnienie postawy społecznej młodzieży, inspirowanie jej do podejmowania działań poprzez popularyzowanie pozytywnych wzorów zachowań.

15 Najlepsi z najlepszych: Marcin Szczyciński, Aleksandra Daukszewicz i Martyna Borowczyk

16 Konkurs,,SITA za e-mail 10 laureatów Konkursu otrzymało zestawy firmy SITA do nauki języka obcego, wykorzystujące nowoczesną metodę nauczania w stanie relaksu. 10 laureatów Konkursu otrzymało zestawy firmy SITA do nauki języka obcego, wykorzystujące nowoczesną metodę nauczania w stanie relaksu.

17 Kabaretowy Recital Uczelni Wyższych – KRUW

18 Zwycięzca KRUW Kabaret z Konopi założył w 2004 r. Krzysztof Krycho Kubalski, a pomysłodawcą nazwy jest Piotr Siejak. Grupa działa pod patronatem Studenckiego Centrum Kulturalnego Politechniki Świętokrzyskiej. Obecnie w skład kabaretu wchodzą: Krzysztof Kubalski, Norbert Orłowicz oraz Adrian Socha. Kabaret z Konopi założył w 2004 r. Krzysztof Krycho Kubalski, a pomysłodawcą nazwy jest Piotr Siejak. Grupa działa pod patronatem Studenckiego Centrum Kulturalnego Politechniki Świętokrzyskiej. Obecnie w skład kabaretu wchodzą: Krzysztof Kubalski, Norbert Orłowicz oraz Adrian Socha.

19 Mecenasi Kabaretowego Recitalu Uczelni Wyższych Nagrodą dla zwycięskiego kabaretu, zapewnioną przez TVP 2 jest występ w ramach koncertu towarzyszącego półfinałom krakowskiej PAKI oraz weekend we Wrocławiu ufundowany przez Hostel Mleczarnia. Zwycięski kabaret wybrała owacjami zgromadzona publiczność. Nagrodą dla zwycięskiego kabaretu, zapewnioną przez TVP 2 jest występ w ramach koncertu towarzyszącego półfinałom krakowskiej PAKI oraz weekend we Wrocławiu ufundowany przez Hostel Mleczarnia. Zwycięski kabaret wybrała owacjami zgromadzona publiczność.

20 Uroczysty bankiet wieńczący EUROAKADEMIĘ

21 Bankiet przygotowała Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii kształci na poziomie wyższym samodzielnych gastronomów, hotelarzy, menedżerów obiektów i przedsiębiorstw turystycznych oraz hotelarskich. Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii kształci na poziomie wyższym samodzielnych gastronomów, hotelarzy, menedżerów obiektów i przedsiębiorstw turystycznych oraz hotelarskich.

22 Wręczenie Certyfikatów Efekty w Edukacji Elementem podsumowującym EUROAKADEMIĘ było wręczenie przez Karolinę Lewandowską – dyrektor Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY honorowych Certyfikatów Efekty w Edukacji. Ten prestiżowy tytuł otrzymały dwie uczelnie: Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie oraz Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu. Elementem podsumowującym EUROAKADEMIĘ było wręczenie przez Karolinę Lewandowską – dyrektor Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY honorowych Certyfikatów Efekty w Edukacji. Ten prestiżowy tytuł otrzymały dwie uczelnie: Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie oraz Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu.

23 PATRONI MEDIALNI

24 PATRONI HONOROWI

25 PATRONI

26 Podziękowania Zespół Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY dziękuje wszystkim mecenasom za pomoc przy organizacji Ogólnopolskiego Forum Edukacyjnego EUROAKADEMIA. Wszystkim przybyłym gościom dziękujemy za udział i już dziś zapraszamy na kolejną edycję EUROAKADEMII!


Pobierz ppt "Ogólnopolskie Forum Edukacyjne EUROAKADEMIA. Organizatorem Forum jest Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY, w ramach którego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google