Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasza praca Podczas projektu ntue!. W czasie projektu mieliśmy do dyspozycji urządzenie zwane dalmierzem. Dzięki niemu mogliśmy zmierzyć każde miejsce.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasza praca Podczas projektu ntue!. W czasie projektu mieliśmy do dyspozycji urządzenie zwane dalmierzem. Dzięki niemu mogliśmy zmierzyć każde miejsce."— Zapis prezentacji:

1 Nasza praca Podczas projektu ntue!

2 W czasie projektu mieliśmy do dyspozycji urządzenie zwane dalmierzem. Dzięki niemu mogliśmy zmierzyć każde miejsce i szczegół w naszej szkole. W czasie projektu mieliśmy do dyspozycji urządzenie zwane dalmierzem. Dzięki niemu mogliśmy zmierzyć każde miejsce i szczegół w naszej szkole.

3 K ONKURSY W czasie projektu braliśmy udział w wielu konkursach. Był to między innymi konkurs na kartę świąteczną lub prezentację, w której opisywaliśmy naszą szkołę. W czasie projektu braliśmy udział w wielu konkursach. Był to między innymi konkurs na kartę świąteczną lub prezentację, w której opisywaliśmy naszą szkołę. Oto kartka naszej koleżanki z projektu Andżeliki.

4 Informatycznie… Podczas projektu dowiadujemy się także wielu ciekawych rzeczy z dziedziny informatyki. Dzięki temu możemy zdobywać wyższe stopnie właśnie z tego przedmiotu. Podczas projektu dowiadujemy się także wielu ciekawych rzeczy z dziedziny informatyki. Dzięki temu możemy zdobywać wyższe stopnie właśnie z tego przedmiotu.

5 Prezentacje i plakaty, które tworzymy podczas projektu rozwijają naszą wyobraźnię i zdolności plastyczne. Prezentacje i plakaty, które tworzymy podczas projektu rozwijają naszą wyobraźnię i zdolności plastyczne.

6 Podczas projektu mieliśmy także możliwość dowiedzieć się jak działa walkie-talkie. Przyrząd dzięki, któremu możemy porozumiewać się z większych odległości. Podczas projektu mieliśmy także możliwość dowiedzieć się jak działa walkie-talkie. Przyrząd dzięki, któremu możemy porozumiewać się z większych odległości.

7 Projekt wykonali : Kewin Böhm Arnold Drost Koniec


Pobierz ppt "Nasza praca Podczas projektu ntue!. W czasie projektu mieliśmy do dyspozycji urządzenie zwane dalmierzem. Dzięki niemu mogliśmy zmierzyć każde miejsce."

Podobne prezentacje


Reklamy Google