Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

DEREGULACJA? TAK! Oferta współpracy nie tylko dla Przedsiębiorców i Pośredników na rok 2013 i 2014 Nota prawna: Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "DEREGULACJA? TAK! Oferta współpracy nie tylko dla Przedsiębiorców i Pośredników na rok 2013 i 2014 Nota prawna: Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie."— Zapis prezentacji:

1 DEREGULACJA? TAK! Oferta współpracy nie tylko dla Przedsiębiorców i Pośredników na rok 2013 i 2014 Nota prawna: Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie informacji bez zgody autora - zabronione

2 Tytułem wstępu W dniu 9 lipca 2013 roku Prezydent Bronisław Komorowski podpisał ustawę o zmianie ustaw regulujących wykonywanie niektórych zawodów, czyli tzw. pierwszą transzę deregulacyjną. Podpisana przez prezydenta ustawa znosi m.in. reglamentacje zawodów związanych z branżą nieruchomości: Pośrednika w obrocie nieruchomościami Zarządcy nieruchomości Deregulacja otwiera szansę tym wszystkim Przedsiębiorcom, którym brak licencji nie pozwalał na samodzielne prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Teraz to ma się zmienić. Nasza oferta skierowana jest właśnie do tych Przedsiębiorców a także Pośredników pragnących zwiększyć swoje możliwości i wykorzystać posiadany potencjał a jej celem jest zaproponowanie alternatywnych rozwiązań budowania własnego wizerunku i marki bez potrzeby ponoszenia dość dużych kosztów związanych z samodzielnym prowadzeniem własnego biura. Zapisy Ustawy dotyczące branży nieruchomości wejdą w życie z dniem 1 stycznia 2014 r.

3 Dlaczego jesteśmy za deregulacją?
Po pierwsze od samego początku stoimy na stanowisku, że nic nie powinno ograniczać możliwości potencjału Przedsiębiorców jak i samych Pośredników. Zarówno tych młodych wkraczających dopiero na rynek nieruchomości jak i tych starszych, zamkniętych w ryzach sztucznych przepisów. Mamy przecież ustawę o swobodzie gospodarczej, która powinna otwierać możliwości a nie je zamykać. Szacujemy, że deregulacja spowoduje zniknięcie ok. 60% działających obecnie na rynku małych i średnich biur nieruchomości, które nie sprostają nowoczesnym wymaganiom oraz jeszcze silniejszej konkurencji. Obecnie i tak bardzo silną pozycję na rynku mają duże sieci nieruchomości za którymi stoi olbrzymi kapitał. Stoimy jednak na stanowisku, że deregulacja a co za tym idzie większa konkurencja, niższe ceny za usługi oraz niższe koszty przy jednocześnie wyższym wynagrodzeniu pozwolą konkurować z sieciówkami, które zmuszone są i będą do ponoszenia i utrzymywania olbrzymich wydatków (flota samochodowa, duże przestrzenie biurowe, obsługa sekretariatów czy utrzymanie kadry zarządzającej).

4 Może własne biuro? Gratuluję! To dobra decyzja. Zanim jednak zaczniesz przelicz koszty i skalkuluj ryzyko. Oto lista tylko kilku przykładowych wydatków bez których się nie obejdziesz: Umowy z portalami na których będziesz zamieszczał oferty! Umowy z dostawcą aplikacji wspomagającej pracę agenta! Utrzymanie domeny, hosting i serwis Marketing Pozycjonowanie Monitoring i windykacja należności Umowy na usługi teleinformatyczne Zabezpieczenie logistyczne Sekretariat i rachunkowość Wynajem lokalu PLN A gdybyś miał(a) ponosić nie więcej niż 3 do 5% tych kosztów? Pomyśl tylko, nie więcej niż 3 do 5%. Brzmi interesująco? A może chciał(a)byś 5-krotnie obniżyć wydatki i mieć całą prowizję dla siebie? To jest możliwe!

5 Kim jesteśmy? mREX nieruchomości to innowacyjny pakiet usług na małopolskim i śląskim rynku nieruchomości. Nie jesteśmy sieciówką. Naszą firmę tworzą ludzie z pasją umiejący połączyć najlepsze na rynku webowe narzędzia (Galactica Virgo + POP), zdobytą wiedzę oraz elastyczny i niezależny czas pracy. Dbamy o dobry i skuteczny marketing. Jesteśmy obecni na kilkudziesięciu portalach branżowych oraz najpopularniejszych serwisach społecznościach. Nasze oferty już dzisiaj przegląda ok potencjalnych klientów dziennie! Także poprzez mobilne urządzenia takie jak tablety czy smartfony (m.mrex.eu) Skuteczny marketing, nowoczesne zarządzanie oraz sprawdzony model know-how powoduje, że oferujemy jedną z najwyższych prowizji na rynku, 60% na stałe od każdej przeprowadzonej transakcji. Teraz przygotowaliśmy również rozwiązania wychodzące na przeciw deregulacji a pozwalające na skuteczne konkurowanie nawet przy obniżonych cenach za usługi w ramach następujących projektów: Freelancing 75 Coworking 90 Konsorcjum 2014

6 Co oferujemy? Najlepsze na rynku kompletne webowe (dostępne z poziomu przeglądarki internetowej) środowisko pracy (Galactica Virgo + POP) Bogatą bazę klientów popytowych i podażowych! Export ofert do kilkudziesięciu portali! Dostęp do panelu szkoleń  (webinaria, szkolenia stacjonarne, warsztaty) Na zawsze 75, 90 lub 100% prowizji z uzyskanych transakcji od swoich klientów!  Rozliczanie transakcji w ciągu 3 dni roboczych! Zabezpieczenie logistyczne! (wizytówki, nowoczesne umowy pośrednictwa, dokumentację pomocniczą, banery reklamowe, itp.) Dodatkowe wynagrodzenie (50 lub 100%) przy współpracy z doradcą finansowym DK NOTUS Sprawdzony model know-how!

7 Co zyskuję? 3500 odwiedzin potencjalnych klientów dziennie!
Obecność ofert na portalach społecznościach! Obecność ofert na kilkudziesięciu portalach branżowych! Obecność ofert na urządzeniach mobilnych poprzez dedykowaną stronę! Przejrzyste zasady i prostotę! Pełną swobodę i brak jakichkolwiek targetów! Brak ryzyka i stałych kosztów związanych z prowadzeniem i utrzymaniem własnego biura! Brak konieczności podpisania niezbędnych umów (CRM,  POP, hosting, pozycjonowanie, abonamenty z portalami, windykacja należności, itp.) Dostęp do narzędzi pracy z każdego miejsca gdzie dociera Internet (dom, biuro, kawiarnia, hot-spot, itp.) Czas i pieniądze zaoszczędzone na  rozliczeniach, prowadzeniu biura, logistyce, etc. etc. Rozpoznawalną markę! Natychmiastowe działanie!

8 Gdzie znajdę swoją ofertę?
Gratka.pl Morizon.pl Oferty.net Otodom.pl Domy.pl Nieruchomości-online.pl KRN.pl nPortal.pl Bizzone.pl Trovit.pl Szybko.pl m.mrex.eu – tablety, smartfony Dominium.pl Najdom.pl Allegro.pl Opendoor.pl Money.pl Polishproperty.pl Lokoom.pl, Hogo.pl, PropertyNews.pl Anonse.pl Bizzone.pl mrex.eu 3500 odwiedzin dziennie!!! …. i w wielu innych. W sumie ponad 40 portali z branży nieruchomości!!!

9 Jak dołączyć do projektu?
Procedura standardowa Pobierz umowę o zachowaniu poufności TUTAJ Wydrukuj w dwóch egzemplarzach, uzupełnij dane i podpisz czytelnie Prześlij na adres podany w umowie wraz z kserokopią dokumentu tożsamości potwierdzoną za zgodność z oryginałem własnoręcznym podpisem identycznym jak w dokumencie tożsamości Procedura uproszczona Pobierz umowę o zachowaniu poufności TUTAJ Wydrukuj w jednym egzemplarzu, uzupełnij dane i podpisz czytelnie Prześlij skan podpisanej umowy na adres podany w umowie wraz z potwierdzeniem adresu zamieszkania (potwierdzenie przelewu lub faktura nie starsze niż 3 miesiące) Po otrzymaniu umowy za pośrednictwem dowolnej procedury otrzymasz od Nas na podany przez siebie adres szczegółowe informacje o projektach. Razem możemy więcej!

10 Masz pytania? Robert Magdziarz, CEO


Pobierz ppt "DEREGULACJA? TAK! Oferta współpracy nie tylko dla Przedsiębiorców i Pośredników na rok 2013 i 2014 Nota prawna: Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google