Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

INTERBLOK ZESPÓ Ł SZKÓ Ł W NAGAWCZYNIE. REALIZATORZY PROJEKTU INTERBLOK BARBARA SZCZERBIŃSKA DYREKTOR SZKOŁY SŁAWOMIR GWÓŹDŹ KOORDYNATOR AGATA WIATERURSZULA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "INTERBLOK ZESPÓ Ł SZKÓ Ł W NAGAWCZYNIE. REALIZATORZY PROJEKTU INTERBLOK BARBARA SZCZERBIŃSKA DYREKTOR SZKOŁY SŁAWOMIR GWÓŹDŹ KOORDYNATOR AGATA WIATERURSZULA."— Zapis prezentacji:

1 INTERBLOK ZESPÓ Ł SZKÓ Ł W NAGAWCZYNIE

2

3 REALIZATORZY PROJEKTU INTERBLOK BARBARA SZCZERBIŃSKA DYREKTOR SZKOŁY SŁAWOMIR GWÓŹDŹ KOORDYNATOR AGATA WIATERURSZULA MĄDROIRENA WOŚKO UCZNIOWIE KLASY IIIA I IIIB GIMNAZJUM ALICJA CEBULSKATOMASZ GÓRA

4 Jak matematyka rozwiązuje problemy ekonomiczno – społeczne. Jak matematyka rozwiązuje problemy ekonomiczno – społeczne. Przeskalowaliśmy odległości pomiędzy miejscowościami tak, żeby zmieściły się na płycie.

5 Jak matematyka rozwiązuje problemy ekonomiczno – społeczne. Jak matematyka rozwiązuje problemy ekonomiczno – społeczne. W miejscach gdzie znajdują się trzy wsie, wywierciliśmy wiertarką okrągłe otwory średnicy 1cm.

6 Jak matematyka rozwiązuje problemy ekonomiczno – społeczne. Jak matematyka rozwiązuje problemy ekonomiczno – społeczne. Makietę drewnianą z wyżłobionym otworami podparliśmy bokami na dwóch osobnych stolikach.

7 Jak matematyka rozwiązuje problemy ekonomiczno – społeczne. Jak matematyka rozwiązuje problemy ekonomiczno – społeczne. Sznurek podzieliliśmy na trzy równe części i związaliśmy końcami w mocny supeł. Do pozostałych końców sznurka doczepiliśmy odważniki.

8 Jak matematyka rozwiązuje problemy ekonomiczno – społeczne. Jak matematyka rozwiązuje problemy ekonomiczno – społeczne. Supeł, którym związane były odważniki wyznaczył miejsce, w którym powinna powstać oczyszczalnia.

9 Jak matematyka rozwiązuje problemy ekonomiczno – społeczne. Jak matematyka rozwiązuje problemy ekonomiczno – społeczne. Wykonaliśmy makietę gminy z masy solnej.

10 Jak matematyka rozwiązuje problemy ekonomiczno – społeczne. Jak matematyka rozwiązuje problemy ekonomiczno – społeczne. Makieta gminy z oczyszczalnią ścieków, osiedlem domków wypoczynkowych i mostami na rzece przepływającej przez gminę.

11 GRA EKONOMICZNA Od kieszonkowego do gracza giełdowego Przygodę z ekonomią rozpoczęliśmy od nauki planowania własnego budżetu i umiejętnego gospodarowania własnymi środkami finansowymi.

12 GRA EKONOMICZNA Od kieszonkowego do gracza giełdowego Uczyliśmy się, jak planować swój czas, dzień zajęć oraz jak ustrzec się Pułapek czasowych.

13 GRA EKONOMICZNA Od kieszonkowego do gracza giełdowego Poznaliśmy sposoby inwestowania i dowiedzieliśmy się, jak możemy pomnażać swoje pieniądze ?

14 GRA EKONOMICZNA Od kieszonkowego do gracza giełdowego Ćwiczyliśmy inwestowanie w waluty naszej wygranej 10000zł.

15 GRA EKONOMICZNA Od kieszonkowego do gracza giełdowego Poznawaliśmy mechanizmy działania Giełdy Papierów Wartościowych oraz próbowaliśmy zagrać na giełdzie.

16 Budujemy pojazd napędzany powietrzem PRECYZYJNY MONTAŻ POZESPOŁÓW POJAZDU

17 Budujemy pojazd napędzany powietrzem

18

19 WYKONUJEMY PRÓBĘ TESTOWĄ

20 Budujemy pojazd napędzany powietrzem WYKONUJEMY PRÓBĘ TESTOWĄ

21 Budujemy pojazd napędzany powietrzem WYKONUJEMY PRÓBĘ TESTOWĄ

22 OPAKOWANIE NA POMIDORA MONTAŻ CZĘŚCI OPAKOWANIA

23 OPAKOWANIE NA POMIDORA EFEKT KOŃCOWY - OPAKOWANIE

24 OPAKOWANIE NA POMIDORA EFEKT KOŃCOWY - TESTOWANIE OPAKOWANIA

25 OPAKOWANIE NA POMIDORA TESTOWANIE OPAKOWANIA

26 PROTOTYP NOWEGO INSTRUMENTU STRUNOWEGO KAROLINA OMAWIA ZASADĘ DZIAŁANIA INSTRUMENTU STRUNOWEGO

27 PROTOTYP NOWEGO INSTRUMENTU STRUNOWEGO PREZENTACJA EFEKTU WŁASNEJ PRACY

28 PROTOTYP NOWEGO INSTRUMENTU STRUNOWEGO PREZENTACJA EFEKTU WŁASNEJ PRACY

29 OAZA BUDOWA OAZY

30 OAZA BUDOWA OAZY

31 OAZA DRUGA WERSJA OAZY

32 URZĄDZENIE DO DOMOWEJ UPRAWY ZIÓŁ FAZA PROJEKTOWANIA

33 URZĄDZENIE DO DOMOWEJ UPRAWY ZIÓŁ WYSIEW NASION

34 URZĄDZENIE DO DOMOWEJ UPRAWY ZIÓŁ OCZEKUJEMY NA PLONY

35 URZĄDZENIE DO DOMOWEJ UPRAWY ZIÓŁ SZKLARNIA – WERSJA AUTORSKA Z NAWADNIANIEM

36 OSUWISKO ZASTANAWIAMY SIĘ JAK ZBUDOWAĆ OSUWISKO

37 OSUWISKO PRZYGOTOWANIE BAZY POD BUDOWĘ OSUWISKA

38 NASZA PRACA NA INTERPLATFORMIE Po zajęciach z interbloku logowaliśmy się na interplatformie, aby podzielić się naszymi spostrzeżeniami.

39 NASZA PRACA NA INTERPLATFORMIE Na interplatformie publikowaliśmy zajęcia z zajęć interbloku oraz wypowiadaliśmy się na forum.

40 DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM POMYSŁODAWCOM I REALIZTOROM PROJEKTU INTERBLOK ZA WSPANIAŁE PRZEŻYCIA I MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU UMIEJĘTNOŚCI


Pobierz ppt "INTERBLOK ZESPÓ Ł SZKÓ Ł W NAGAWCZYNIE. REALIZATORZY PROJEKTU INTERBLOK BARBARA SZCZERBIŃSKA DYREKTOR SZKOŁY SŁAWOMIR GWÓŹDŹ KOORDYNATOR AGATA WIATERURSZULA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google