Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Cześć !!! Jeśli kogokolwiek z Was zaskoczy wielki Głód powinien odwiedzić Restauracje Waldgeist w miejscowści Hofheim (Taunus). Tam serwowany jest największy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Cześć !!! Jeśli kogokolwiek z Was zaskoczy wielki Głód powinien odwiedzić Restauracje Waldgeist w miejscowści Hofheim (Taunus). Tam serwowany jest największy."— Zapis prezentacji:

1 Cześć !!! Jeśli kogokolwiek z Was zaskoczy wielki Głód powinien odwiedzić Restauracje Waldgeist w miejscowści Hofheim (Taunus). Tam serwowany jest największy kotlet Schabowy w Hesji (Niemcy). Te talerzyki, na których podawane są kotleciki to nic innego jak Pizza – Talerze – o powiększonym obwodzie. A wszystko to przy cenach niezbyt wygórowanych. Na każdym stole przygotowana jest folia aluminiowa specjalnie do zapakowania nie zjedzonej nadwyżki. Napoje serwowane są w nie mniejszych jak 2 litrowe kufle ( Baniaczki wesoło nazywane ). Szlagierem jest sprzedawany Baniaczek śmierci 5 litrowy Bacardi z Colą za całkiem niewygórowaną ceną 35.

2

3

4

5

6

7

8

9

10 Cafe und Restaurant "Waldgeist" Schloßstraße 70 65719 Diedenbergen (Hofheim) Telefon: 0 61 92 / 38 38 5 Telefax: 0 61 92 / 38 32 6 To nie dowcip, tak naprawdę jest

11 Kto nie wierzy może zamówić Curry kiełbaskę...................................................................

12

13

14


Pobierz ppt "Cześć !!! Jeśli kogokolwiek z Was zaskoczy wielki Głód powinien odwiedzić Restauracje Waldgeist w miejscowści Hofheim (Taunus). Tam serwowany jest największy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google