Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MULTIMEDIALNE USŁUGI REKLAMOWE Oferta reklamy na ekranach LCD Full HD

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MULTIMEDIALNE USŁUGI REKLAMOWE Oferta reklamy na ekranach LCD Full HD"— Zapis prezentacji:

1 MULTIMEDIALNE USŁUGI REKLAMOWE Oferta reklamy na ekranach LCD Full HD
CENTRUM TURECKIE MT POLSKA TTW OPEX JUPITER

2 VENDING + OUTDOOR Pierwsi na polskim rynku vendingowym, wprowadziliśmy nową technologię automatów samosprzedających. Automat vendingowy przeznaczony do sprzedaży gorących napojów wyposażony w 24 calowy ekran LCD Full HD + audio Zalety: Adresatem reklamy jest każdy kto odwiedza daną lokalizację jak również klienci dokonujący zakupu produktu w automacie (czas spędzony przy zakupie to średnio 50 sek.). Niskie koszty emisji Niskie koszty aktualizacji spotu reklamowego Wysoka zauważalność dzięki pełnej multimedialność przekazu.

3 Multimedialna forma reklamy
Najnowocześniejszy system reklamy KAWOMAT LCD 24 cale FULL HD + AUDIO Oferujemy Twojej firmie możliwość reklamowania się za pomocą multimedialnych spotów reklamowych (film, animacja, slajdy). Zaprezentujesz swoją reklamę na najwyższej klasy ekranie LCD zlokalizowanym w optymalnym miejscu tak aby odwiedzający mieli kontakt z reklamą już od pierwszej chwili - w najważniejszym momencie.

4 ZALETY REKLAMY MULTIMEDIALNEJ
Reklama multimedialna jest reklamą przede wszystkim dynamiczną - ruchomy obraz w postaci spotu (filmu) połączony z profesjonalną ścieżką audio daje efekt, który przyciąga wzrok o wiele silniej niż potencjalny nieruchomy billboard stojący na ulicy. Cyfrowa forma prezentacji sprawia, że umieścić w niej możesz dosłownie wszystko - począwszy od animacji, poprzez film z aktorami. Reklama taka jest niezwykle łatwa w aktualizacji - wymiana informacji ogranicza się w zasadzie jedynie do podmienienia filmu ze spotem. Możesz zatem w bardzo prosty sposób aktualizować swoją reklamę np. o najnowsze promocje !! Zabieg niewyobrażalnie tańszy i prostszy niż przygotowanie i umieszczenie nowego billboardu na ulicy. Reklama multimedialna jest więc: dynamiczna cyfrowa (film,animacja,obraz,dżwięk) przyjemna w odbiorze przyciągajaca ludzi atakująca wzrok klienta niezwykle prosta w aktualizacji Reklama taka jest lepsza niż: Billboard Jest statyczny i może zawierać tylko tyle informacji ile pomieści jedna planasza, ponadto w dżungli innych tego typu nośników często ginie niezauważony przez przemieszczających się koło niego ludzi którzy często w znacznej części nie są grupą docelową danej reklamy. Nasza reklama jest reklamą ruchomą, dynamiczną - w przeciwieństwie do statycznego, nieruchomego, wolnostojącego billboardu. Jest o wiele tańsza w eksploatacji i aktualizacji. Jest w pełni multimedialna - posiada animację, obraz i dźwięk a więc wspaniale atakuje wzrok konsumenta ! Ulotka Koszty wydrukowania kilku tysięcy ulotek, które i tak większość ludzi wyrzuca do kosza na śmieci nawet ich nie czytając oraz koszty opłacenia pracowników roznoszących te ulotki są o wiele wyższe i nie proporcjonalne do efektu jaki wywołują. U nas masz pewność, że każdy zobaczy Twoją reklamę - chcąc tego czy nie. Plakat Każdy zna sytuację gdy na słupie ogłoszeniowym przyklejonych jest tyle najróżniejszych plakatów, że trudno rozróżnić gdzie kończy się jeden a zaczyna drugi. Plakaty są bardzo mało widoczne, prawie w ogóle nie przyciągają wzroku konsumenta - nasza reklama jest inna - ona samą swoją formą wymusza spojrzenie i przyciąga uwagę odbiorcy.

5 TOUCH SCREEN PAKIET REKLAMOWY 5
Koszt jednej emisji 15 sekundowego spotu reklamowego to tylko 1,5 gr. OFERTA OBEJMUJE 5 EKRANÓW ZLOKALIZOWANYCH W: - MT POLSKA (ul. Marsa 56) - TTW Opex (ul. Głębocka 13) - C.H. Jupiter (ul. Towarowa 22) 2 ekrany - Centrum Tureckie (Wólka Kosowska) Reklama na wyłączność wyświetleń miesięcznie 7000 zł/miesiąc - umowa na 1 miesiąc 6500 zł/miesiąc - umowa na 3 miesiące Powyższe ceny są wartościami netto. Adresatami reklamy są: Klienci odwiedzający centrum handlowe/ targi Pracownicy wszystkich 4 obiektów Nasi klienci dokonujący zakupu w automatach vendingowych Miesięczna suma wydawanych produktów w 5 kawomatach to 5600 szt. (każdy z naszych klientów spędza przy zakupie ok. 50 sek.)

6 SPECYFIKACJA TECHNICZNA
TOUCH SCREEN SPECYFIKACJA TECHNICZNA PARAMETRY EKRANU PRZEKĄTNA EKRANU W CALACH: 24 MAX ROZDZIELCZOŚĆ: 1920 x 1200 PROPORCJE EKRANU: 16/10 CZAS REAKCJI MATRYCY: 3 MS AUDIO: MONO WYMOGI Dostarczone materiały reklamowe powinny być zapisane w formacie mpeg lub mpeg-4

7 KONTAKT OPENVEND Sp. z o. o Reguły ul. Ogrodowa Tel


Pobierz ppt "MULTIMEDIALNE USŁUGI REKLAMOWE Oferta reklamy na ekranach LCD Full HD"

Podobne prezentacje


Reklamy Google