Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY 2010

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY 2010"— Zapis prezentacji:

1 OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY 2010
czwartek poniedziałek 1 1 środa 1 piątek wtorek 1 2 3 4 5 1 2 3 ORGANIZATOR OTK W ZSLIT: PANI ANETA LIPOWICZ- DORADCA ZAWODOWY

2 Dnia 18 października pani Anna Jasinowska oraz pani Żaneta Świtalska zorganizowały wycieczkę do Focus Park Największego Centrum Handlowego w Zielonej Górze. Młodzież poznała tam walory handlu i przedsiębiorczości.

3 Dnia 19 października Odwiedziliśmy Komendę Ochotniczych Hufców Pracy w Zielonej Górze,
Pani Marta Macała –doradca zawodowy przedstawiła uczniom walory własnych możliwości zawodowych, zawody przyszłości oraz przeprowadziła testy osobowości zawodowych.

4 W tym dniu odwiedziliśmy także Uniwersytet Zielonogórski uczestnicząc w konferencji na temat nowoczesnych technicznych kierunków nauczania.

5 Młodzież, która została w tym dniu w ZSLiT w Gubinie gościła Pana Marcina Kaczmarka przedstawiciela Okręgowego Inspektoratu Pracy z Zielonej Góry. Tematem spotkania były zagadnienia związane z umowami o prace, wypowiedzeniem i rozwiązaniem umowy o pracę.

6 20 października (środa) gościliśmy w ZSLiT Panią dr Grażynę Świątkowską oraz Pana inż. Romana Rudnickiego kierownika działu nauczania reprezentujących Państwową Wyższą Szkołę Zawodową z Sulechowa, którzy promowali uczniom klas maturalnych nowoczesne kierunki kształcenia typu : energetyka, administracja, turystyka, logistyka.

7 21 października zorganizowano spotkanie grupy uczniów klasy technikum ekonomicznego i handlowego w Gubinie z panem Jerzym Fedrą uznanym artystą lubuskim. Młodzież dowiedziała się jak można rozwijać umiejętności w sztuce, jak można przedstawić rzeczywistość za pomocą obrazu i że to także jest sposób na własną niezależną przedsiębiorczość.

8 z wiedzy o prawie pracy i podejmowaniu działalności gospodarczej
22 października (piątek) nastąpiła kulminacja Tygodnia Kariery rozpoczęta konkursem międzyklasowym z wiedzy o prawie pracy i podejmowaniu działalności gospodarczej zorganizowanym przez panią Anetę Lipowicz.

9 klasy II Technikum logistycznego pod kierunkiem artystycznym
W tym dniu zaprezentowano w ZSLiT przedstawienie teatralne klasy II Technikum logistycznego pod kierunkiem artystycznym panią Anną Maślak na temat: Mobbing w miejscu pracy.

10 Po apelu zorganizowano także 4 godzinne spotkane młodzieży z przedstawicielem detektywistycznej szkoły policealnej O’CHIKARA na temat: cyberprzemocy, dopalaczy i narkomanii.

11 Tego dnia odbyła się również interesująca wycieczka do Poznania na TARGI HOTELARSTWA INVEST-HOTEL

12 A po targach wizyta w Muzeum Narodowym w Poznaniu, dzięki której mieliśmy możliwość zobaczenia odzyskanego po kradzieży obrazu Claude'a Moneta "Plaża w Pourville".


Pobierz ppt "OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY 2010"

Podobne prezentacje


Reklamy Google