Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Poszukiwanie płynności smaku czyli X wyjazdowe spotkanie klubu MBA 21/22 czerwca 2008 zalew Sielpia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Poszukiwanie płynności smaku czyli X wyjazdowe spotkanie klubu MBA 21/22 czerwca 2008 zalew Sielpia."— Zapis prezentacji:

1 Poszukiwanie płynności smaku czyli X wyjazdowe spotkanie klubu MBA 21/22 czerwca 2008 zalew Sielpia

2 Każda firma jest jak rzeka... gdy dołączamy do niej, zaczynamy czuć jej atmosferę, indywidualne cechy, relacje.... zaczynamy w niej płynąć czasem z prądem, czasem pod prąd, niekiedy znajdujemy własne nurty.....

3 dlatego tym razem będziemy się uczyć efektywności, zarządzania z poczuciem smaku czyli jak nie chlapać...

4 Sielpia 21/22 czerwca zapraszamy do ośrodka wypoczynkowego Relaks w Sielpi. tel dojazd to 140 km z Krakowa i 140 km z Warszawy.

5 Szczegółowy plan: Sobota 21/6: punktualnie o zaczniemy od obiadu rozpoczęcie zajęć kontynuacja zajęć zakończenie zajęć rozpoczęcie drugiej części warsztatów zakończenia drugiej części nie przewiduje się. Tak już będzie z pewnymi przerwami do końca życia.... :) Niedziela 22/6 śniadanko- 38 min po przebudzeniu obiadek – 64 minuty po przerwie kawowej.

6 Zapraszamy ! koszt: 150 złotych – obejmuje nocleg, 2 obiady, śniadanie i kolację, oraz wspólne wydatki. Zapisy i wpłaty przyjmujemy do 16/06/2008 ze względu na konieczność potwierdzenia rezerwacji. konto:Marek Flaga: czas: jak możecie, przybywajcie wcześniej....przygotowania do najkrótszej nocy w roku zaczniemy w piątek :) kontakt: Anna Kanior Marek Flaga Marek Pardyak


Pobierz ppt "Poszukiwanie płynności smaku czyli X wyjazdowe spotkanie klubu MBA 21/22 czerwca 2008 zalew Sielpia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google