Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

System rozliczania kosztów rzeczywistych produkcji MX-SRKRZ

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "System rozliczania kosztów rzeczywistych produkcji MX-SRKRZ"— Zapis prezentacji:

1 System rozliczania kosztów rzeczywistych produkcji MX-SRKRZ
Tutaj umieść swoje logo

2 Przegląd Co to jest identyfikacja produkcji ?
W firmie produkcyjnej istnieje przeważnie kilka systemów komputerowych oraz systemy automatyki przemysłowej. Systemy dedykowane takie jak F-K; GM, Logistyki, Produkcji itp. bazujące na dokumentach źródłowych. Przy prowadzonej produkcji wiemy dzięki tym dokumentom ile pobrano materiału czy surowca, ile przekazano do magazynu, ile zakupiono, ile sprzedano itp. informacje. Natomiast nie jesteśmy w stanie stwierdzić, ile naprawdę dana maszyna wykonała elementów i w jakim czasie. Proponowany przez nas system umożliwi zliczenie w czasie rzeczywistym produkcję (rzeczywistą) i umożliwi porównanie jej z dokumentami źródłowymi. Ponadto pozwala monitorować: produkcję w czasie rzeczywistym, wydajności i obłożenie maszyn

3 Schemat Proponowane przez nas rozwiązanie nie ingeruje w istniejące systemy automatyki ani systemy dedykowania. Wykorzystujemy w naszych rozwiązaniach najnowsze urządzenia informatyczne takie jak : SQL Serwer 2000, OLAP. Offiece XP. Przy rozwiązaniach identyfikacji produkcji w module zaczytywania danych w czasie rzeczywistym wykorzystujemy VISIDAQ /Genie firmy Advantech.

4 Przykład

5 Cechy i korzyści Monitorowanie on-line produkcji
Analiza wydajności maszyn i pracowników Monitorowanie rzeczywistych kosztów wytwarzania Szybkie informacje o awariach Monitorowanie produkcji za pośrednictwem internetu ( druga i trzecia zmiana)


Pobierz ppt "System rozliczania kosztów rzeczywistych produkcji MX-SRKRZ"

Podobne prezentacje


Reklamy Google