Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PROPONUJEMY TWOJEJ UWADZE WIEDZĘ O TAKIM ELEMENCIE ŻYCIA

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PROPONUJEMY TWOJEJ UWADZE WIEDZĘ O TAKIM ELEMENCIE ŻYCIA"— Zapis prezentacji:

1 PROPONUJEMY TWOJEJ UWADZE WIEDZĘ O TAKIM ELEMENCIE ŻYCIA
JAK TEHNOLOGIE CIĄGŁEJ RENOWACJI ZDROWIA (RENOWACJA – POWRÓT PIERWOTNEGO)

2 STWORZENIA NAUKI SENSFIZJOLOGIKI
Tworzenie nauki sensfizjologiki zaczęło się od tego, że, przejmując doświadczenie profesora PAK DŹI WU, który przyniósł ludzkości wiedzę o medycynie SU-DŻOK, odnalazłszy odpowied na pytanie „Po co człowiekowi są potrzebne właśnie… pięć palców?!”

3

4 lecz również PO CO wyniknęło?
zacząłem tak samo szukać odpowiedzi nie tylko na pytania, które zadaje sobie każdy lekarz, a mianowicie: JAK i DLACZEGO wyniknęło schorzenie konkretnego człowieka, lecz również PO CO wyniknęło? PO CO?! PO CO?! PO CO?! PO CO?! PO CO?! PO CO?! PO CO?!

5 A po co tylko górna powieka mruga, aby zamknąć oko?
I, oprócz tego, równolegle szukałem prostych odpowiedzi na pytania: «PO CO człowiek ma stworzone właśnie TO i właśnie TAK?!» Na przykład: PO CO nozdrza Człowieka Rozumnego są skierowane otworami w dół? A po co tylko górna powieka mruga, aby zamknąć oko?

6 Po co tylko Człowiek Rozumny spośród mnóstwa istot może pionowo przemieszczać się po powierzchni Planety?

7 I całe mnóstwo podobnych pytań
Po co nerka lub woreczek żółciowy nagle tworzą w sobie kamień?… I całe mnóstwo podobnych pytań

8 Jaka mądra i przemyślana ochrona płuc!
Byłem bezgranicznie zdziwiony, gdy na takie niezwykłe pytania przychodziły proste i logiczne odpowiedzi: “Nozdrza są skierowane otworami w dół, żeby do nich, a wraz tym do płuc, nie trafiała woda”, widocznie, żeby Człowiek Rozumny mógł o każdej porze funkcjonować pionowo i przemieszczać się z punktu A do punktu B bez problemów! Podnieś na chwilę nos! I dopiero wtedy się dowiesz, jak momentalnie zatrzymuje się Twój oddech! Jaka mądra i przemyślana ochrona płuc! Jaka mądra i przemyślana ochrona płuc!

9 i w Organizmie i nad poziomem Planety
Tylko górna powieka mruga dlatego, że tak najszybciej można zamknąć oko w wypadku niebezpieczeństwa. Powieka przy tym (taka mądra!) po prostu korzysta z POMOCY SIŁ GRAWITACJI. «Nerka lub woreczek żółciowy stwarzają sobie kamień – z pewnością po to, aby siebie z jego pomocą obciążyć i opuścić się na niezbędny normatywny poziom i w Organizmie i nad poziomem Planety (jakie mądre!)

10 ANTYGRAWITACJI!!! Pewnego razu NASA (amerykańska agencja kosmiczna)
opublikowała w czasopismie medycznym informację, że ich naukowcy w żaden sposób nie mogą znaleźć odpowiedzi na pytanie: «Dlaczego astronautom zaczynają w bardzo szybkim tempie rosnąć kamienie w nerkach?» Wyjaśniłem im przez Internet – PO CO NERKA TWORZY KAMIEŃ! I dałem rekomendacje nauki sensfizjologiki – w jaki sposób pomóc astronautom. Nawet nie podziękowali. A może nie przeczytali. A może, jak wiele innych NIE UWIERZYLI, ŻE TO PROSTE! A czy wiesz - że tylko Człowiek Rozumny jest zdolny przemieszczać się pionowo lekko i swobodnie Planetą?! Twoja pozytywna odpowiedź konstatuje: Że jeżeli to naprawdę fakt - a przecież wiesz z własnego doświadczenia, że to fakt – to w takim razie Organizm Człowieka Rozumnego jest stworzony «pod pionowość» і «pod grawitację»! I w ten oto sposób wszystko, co w Organizmie Człowieka Rozumnego jest stworzone, istnieje, funkcjonuje i wynika – jest stworzone, istnieje, funkcjonuje i wynika właśnie W CELU ZAPEWNIENIA PIONOWOŚCI MOBILNEJ jako faktu opanowania przez Człowieka Rozumnego… ANTYGRAWITACJI!!!

11 “MÓJ CEL I MISJA - TWOJA MOBILNOŚĆ PIONOWA!”
Stąd nasuwa się logiczny wniosek nauki sensfizjologiki: Jeśli Organizm przestaje funkcjonować idealnie, co właśnie ludzie nazywają schorzeniem, to Człowiek Rozumny w takim wypadku traci POCZUCIE ANTYGRAWITACJI! I wraz z tym możliwości Pionowego przemieszczania się Planetą. A jeżeli tak się dzieje, to pomiędzy zdrowiem Człowieka Rozumnego a jego pionowością możemy postawić znak równości! “MÓJ CEL I MISJA - TWOJA MOBILNOŚĆ PIONOWA!” ORGANIZM

12 FORMUŁA ZDROWIA CZŁOWIEKA ROZUMNEGO – “MIĘDZY NIEBEM A ZIEMIĄ!”
WSZECHŚWIAT ZIEMIA

13 FORMUŁA ROZUMU CZŁOWIEKA : ANTYGRAWITACJA!
Zgódź się, współczesny człowiek, “nauczony życiem” ciągle znajduje się… W OCZEKIWANIU EWENTUALNEJ CHOROBY! A ponieważ tylko Człowiek Rozumny opanował pionowe przemieszczanie się Planetą, w tym wypadku to ostatnie jest nie tylko podstawowym wskaźnikiem zdrowia konkretnego Człowieka Rozumnego, lecz, odpowiednio, JEST TAKZE KRYTERIUM POZIOMU ROZUMNOŚCI POPULACJI A jeżeli to ostatnie twierdzenie nauki sensfizjologiki jest logicznie, a tak jest, to Ty jako Człowiek Rozumny, świadomo analizujący świat, musisz przyznać że: “Odnawiając w sobie Program pionowego przemieszczania się Planetą (mobilności pionowej), który jest założony w każdej cząsteczce twolego Organizmu, możesz – wlaśnie w ten sposób – odnowić Pierwotny Stan Zdrowia!” To znaczy odnowić również stan idealego zdrowia Organizmu i stan idealnej rozumności і – wlaśnie w ten sposób – podtrzymywać na zawsze ten Stan Pierwotny w Nieskończoność! FORMUŁA ROZUMU CZŁOWIEKA : ANTYGRAWITACJA!

14 Nauka sensfizjologika stwierdza: «Nieskończoność życia Człowieka Rozumnego w Stanie Ciągłego Zdrowia jest kształtowana kosztem: “Świadomego podtrzymywania poczucia Antygrawitacji jako możliwości pionowego przemieszczania się!» Tak oto moje poszukiwania pytań właśnie takiego rodzaju, oraz nadejście tak prostych i logicznych odpowiedzi pokryły się z moim poprzednim wieloletnim doświadczeniem lekarza medycyny profilaktycznej oraz diagnostycznej, rehabilitacyjnej i terapeutycznej pracy z pacjentami, co pozwoliło mi odczuć ALGORYTM TWORZENIA ORGANIZMU CZŁOWIEKA ROZUMNEGO Lecz podstawowy wniosek, który wyciągnąłem – to, że istnieje świadomość zarówno samego Organizmu Człowieka Rozumnego, jak i każdej jego części składowej. Wątroba stwierdza: Jestem bardzo mądra! Zarówno Organizm Człowieka Rozumnego, jak i każdy jego organ i nawet każda cząsteczka posiadają Idealnej Budowy, a także Program Idealnej Funkcji oraz Program Idealnego Stanu Zdrowia, niezbędne do ochrony swobody działalności życiowej Człowieka Rozumnego. Ale jak przeciętny człowiek ma korzystać z logiki tej wiedzy?

15 ORGANIZM? MASZYNA CYBERNETYCZNA
Lecz, zgodnie z logiką myślenia Stwórcy, Człowiek Rozumny i jego świadomość (jego energia psychiczna) w żadnym stopniu nie powinne się skupiać na problemach Ciała Realizacji! I z tego powodu tracić możliwość postrzegania Piękna Świata, a także możliwość rozszerzenia światopoglądu dla realizacji Celu i Misji Człowieka Rozumnego na Planecie… …Właśnie taka strukturyzacja pytań – PO CO? – i strukturyzacja prostych i logicznych (zgodnie z logiką myślenia Stwórcy) odpowiedzi, doprowadziły mnie do opracowania technologii ciągłeglej renowacji stanu zdrowia Organizmu Człowieka Rozumnego, lub inaczej technologii ODNOWIENIA PAMIĘCI PIERWOTNEGO to znaczy odnowienia tego Pierwotnego Programu, zgodnie z którym została stworzona przez Stwórcę i zobowiązana jest do idealnego funkcjonowania taka “maszyna” cybernetyczna jak Organizm. ORGANIZM? MASZYNA CYBERNETYCZNA

16 Technologii ciągłej renowacji stanu zdrowia
Czlowieka Rozumnego

17 Opracowaniu technologii ciągłej renowacji zdrowia Człowieka Rozumnego pomogło myślenie, logicznie wypływające z odpowiedzi (zgodnie z logiką myślenia Stwórcy), z których wynika, że zarówno schorzenie, jak i ciało, jak i każda funkcjonalna cząsteczka ciała, to odrębne myślące Istoty, tworzące własne życie w państwie pod nazwą Organizm Człowieka Rozumnego. Do tego wszystkiego, to nie jest tylko Istota rozumna “o własnym charakterze“, lecz również Istota bezgranicznie odpowiedzialna “za życie własnego Człowieka”. Pozostało nam uświadomienie właśnie tego i wysłuchanie rozmowy Organów, Układów i Komurek pomiędzy sobą i “swoją chorobą” oraz zrozumiecz ich “wiadomości dla Ciebie” – w postaci zewnętrznych i wewnętrznych objawów chorobowych. A także uświadomienie zadań, które stawia przed sobą choroba w Organizmie nie jako wróg, lecz jako kolega, ktury pomaga Tobie w przeżyciu w agresywnym środowisku!

18 "Człowiek powinien przestać przeszkadzać
Właśnie uświadomienie wszystkich części składowych Organizmu, łącznie z chorobą, jako Istot rozumnych, zajmujących się ciągle niczym innym jak ochroną Twojego życia jako Człowieka Rozumnego (jako pionowego systemu mobilnego w stanie Antygrawitacji), doprowadziło mnie do wniosku, o istnieniu całej warstwy Wiedzy, do charakterystyki której wprowadziłem pojęcie: Kultura Fiziologiczna. Filozofia i praktyka Kultury Fiziologicznej są bardzo proste: "Człowiek powinien przestać przeszkadzać Organizmowi i jego częściom, jako istotom myślącym, w pełnieniu ich najważniejszej funkcji – ochrony swobody aktywności życiowej Człowieka Rozumnego"

19 Zasady Kultury Fiziologicznej:
Żołądek, na przykład, SAM WIE, co ma robić z jedzeniem; Noga SAMA WIE, jak ma stąpać i iść, aby się nie potykać; Ucho SAMO WIE, jak ma usłyszeć piosenkę lub wykład; Oko SAMO WIE, jak ma patrzeć na świat i widzieć to lub owo; ... One wszystkie posiadają właśnie taką PIERWOTNĄ WIEDZĘ indywidualną wpisaną w notatniku pod tytułem: PROGRAM BUDOWY, FUNKCJI, RENOWACJI.

20 One wszystkie, podobnie jak sam Człowiek Rozumny,
żyją, chroniąc Ciebie, wraz z Twoim Organizmem, wraz z Cialem Realizacji pod cienką powłoką skóry w Środowisku Otaczającym (w agresywnej do homeostazy Organizmu atmosferze) które ciągle się zmienia! Oni są przystosowane do tego, aby odczuwać jakiekolwiek zmiany i natychmiast dostosowywać się do nich. tym chroniąc Ciebie przed jakąkolwiek ingerencją zewnątrz. Kość – podstawowe Wieczne w Człowieku – modli się: „Nie ruszaj mojej ochrony – skóry, i będziesz mógł żyć tak samo długo jak i ja!”

21 Przypowieść nauki sensfiziologiki:
«Pewnego razu Bóg postanowił stworzyć własnego klona - Adama. Stworzył więc ciało. Ciało zostało przez Boga pięknie dostosowane do życia na Planecie Ziemia. І stworzył Bóg ciało takim, aby ono chroniło Adama, i szybko, z łatwością przenosiło go po Planecie – dokąd sam Adam zechce… Ciało nawet latało! A żeby Adam nie miał żadnych kłopotów z ciałem, Bóg dał ciału całkowitą ochronę przed wszystkim z zewnątrz – było całkiem jak “kosmonauta w skafandrze”! I powiedział Bóg Adamowi: «Ostrzegam cię, chłopcze, nie wnoś niczego do swojego ciała, bo żyje ono własnym życiem, a ty zyj własnym!..» «I jeszcze jedno zapamiętaj, Adamie, że wszystko, czego potrzebujesz, już się znajduje w twoim ciele, a jeśli czegoś nie będzie starczało, to ciało samo wdechnie, co jest potrzebne, bo w powietrzu jest Woda, w której jest już wszystko dla ciała!»

22 A kiedy dziecko podrosnie – to dźga śrubokrętem w telewizor
Nie posłuchał Stwórcy Adam, wepchnął do Organizmu jabłko – zdjęła go ciekawość: “Co z tego wyniknie?” (robią tak teraz wszystkie dzieci – dopiero zacznie się poruszać) ciągnie wszystko do ust. Przecież to takie ciekawe: “CO Z TEGO WYNIKNIE?!” A kiedy dziecko podrosnie – to dźga śrubokrętem w telewizor lub wpycha coś do kontaktu – ciekawi je: “Co z tego wyniknie?”.

23 W ten sposób ciało czlowieka Adama “straciło hermetyczność”!
Dlatego właśnie najpierw przestało latać, a potem również żyć... Spróbuj cały czas zaklejać i zaklejać dziurę dla germetycznośći – Organizmowi Adama to zbrzydło... I ciało Adama stało się śmiertelne! Dobrze, że Czlowiek Rozumny Adam chociaż dzieci po sobie zostawił, w przeciwnym wypadku nas by nie było! Jezus kiedyś przychodził od Stwórcy – pragnął nauczyć ludzi, jak się pozbyć “grzecha Adamowego” Jedni nie zechcieli... Inni utajnili Wiedzę od Jezusa w rytuałach.

24 Powrót Pierwotnego

25 Budowałem swoją książkę ilustrowaną według następującej zasady:
Dać Ci nawyki Kultury Fiziologicznej, ale nie według ogólnie znanej metody: «bierz to i rób tak»… Lecz na początku daję wiedzę – PO CO to musisz robić właśnie tak WŁAŚNIE W ŻYCIU TWOIM REALNYM. Później daję wiedzę o tym, jak jest odnawiany przez sam Organizm Czlowieka Rozumnego Pierwotny Program samoobrony w celu powrócenia Tobie (Człowiekowi Rozumnemu) STANU CIĄGŁEGO ZDROWIA. Właśnie ta wiedza – przyczyn i skutków, oraz technologii działań Twojego Organizmu z likwidacji przyczyn i skutków (zgodnie z logiką myślenia Stwórcy) – pozwoli Ci szybko i na zawsze pozbyć się odczucia… SWOJEGO UCZESTNICTWA w zapewnieniu Twojego bezpieczeństwa i zdrowia.

26 ZŁEGO PRZYZWYCZAJENIA
Nauka sensfizjologika stwierdza: Powodem wczesnej śmierci ludzi, wczesnej, odnośnie do zaprogramowanego dla nich długolecia, jest… STRACH O SWOJE CIAŁO. A starzenie zaczyna się w chwili pojawienia się STRACHU UPADKU PODCZAS CHODZENIA!!! Jaki strach może odczuwać Człowiek Rozumny stawiający kroki na szlaku do Swojego Celu do Swojej Misji?! Dzięki nawykom Kultury Fiziologicznej, pozbędziesz się tego ZŁEGO PRZYZWYCZAJENIA kierowania Organizmem i jego częściami składowymi. Oraz wskazywania im co mają robić: za pomocą diet, za pomocą gimnastyki, za pomocą podobnych rzeczy. I tylko wtedy będziesz w spokoju i ROBIĆ SWOJE I MYŚLEĆ! Napszyklad o tym jakie Kroki stawiać Ci do Celu na szlaku Twojej Misji na Planecie.

27 Homo Sensus Człowiek Świadomy
Jeszcze jedno zadanie, które teraz rozwiązujesz – to ta książka, która oprócz pełnienia roli podręcznika z Kultury Fiziologicznej, jest także pomocą naukową dla Człowieka Rozumnego w kwestii sposobu przejścia do cywilizacji Homo Sensus (Człowieka Świadomego) to znaczy do całkiem nowej generacji ludzkości - ludzi Ciągłego Zdrowia! Właśnie takie zadanie rozwiązuje także moja drukowana książka: “Wademekum Człowieka Rozumnego lub pogotowie ratunkowe w kieszeni”, prezentująca społeczeństwu filozofiju naukę sensfizjologikę i, na bazie jej filozofii, nadaje proste, bezpieczne i natychmiast skuteczne metody RENOWACJI ZDROWIA Homo Sapiens Człowiek Rozumny Homo Sensus Człowiek Świadomy

28 To znaczy chroniąc stabilnego spokoju Wewnętrznego –
Człowiek Świadomy, w odróżnieniu od Człowieka Rozumnego, w pełni rozumie CEL i FUNKCJE, zarówno jego samego, jak Człowieka Świadomego, jak i jego Organizmu. Człowiek Świadomy dokładnie rozumie, O CZYM chce cię zawiadomić jego Organizm, albo przez reakcje, albo przez chorobę… Właśnie kiedy mu, Twojemu Organizmowi, nie przeszkadzasz, wtedy Twoj Organizm potrafi momentalnie odnawiać naruszone przez pewne sytuacje wewnętrzne związki informacyjne, chroniąc, jak źrenicy oka, «CISZY W DOMU» (homeostaz). To znaczy chroniąc stabilnego spokoju Wewnętrznego – co właśnie jest Zdrowiem!

29 To odnajdziesz taką samą prostą i logiczną odpowiedź:
Dlatego jeśli Ty, właśnie w tym kontekście, zaczniesz szukać odpowiedzi na pytanie: Kosztem czego żółw żyje najdłużej? Kosztem czego Żółw żyje najdłużej? To odnajdziesz taką samą prostą i logiczną odpowiedź: «Porusza łapkami i głową, a jego wewnętrzne znajduje się stale w spokoju!»

30 “A kto Ci nie daje zabronić sobie ingerować w Organizm?!”
A teraz konkretne i ważne dla Ciebie pytanie od Stwórcy: “A kto Ci nie daje zabronić sobie ingerować w Organizm?!” Na przykład, “czyścić“ (modna tendencja) wątrobę lub grube jelito? Na przykład swoimi lekami lub dietami, albo rozrzucaniem i przewracaniem wszystkiego w domu (Organizmie) albo gimnastyką, albo bieganiem “dla zdrowia”. Kaleczeniem masażami cienkich struktur ochronnych: włosów i skóry?! Tego jedynego “skafandru ochronnego”, chroniącego Twoje źycie w agresywnym środowisku zewnętrznym?!..

31 Musisz, stając się Człowiekiem Świadomym, uświadomić glówne:
że każdy Akt Twojego Organizmu: І Akt Chodzenia, і Аkt Przyjmowania Jedzenia i Wody, і Аkty Wydalania, і również taki Akt Twojego życia, jak Twoja Praca, i nawet taki Akt Twojego życia jak Odpoczynek… To sprawdzone i dokładne WSPÓŁDZIAŁANIE wszystkich funkcji Twojego Organizmu i jego części, ukierunkowane na zachowanie właśnie Twojej SWOBODY i aktywności życiowej. I że każdy z takich Aktów (Program zapewnienia aktywności życiowej Człowieka Rozumnego) posiada swój normatyw stosownie pewnej sytuacji obcowania z otaczającym Światem! Musisz uwzględniać to, że one – organy, układy, komórki – SAME WIEDZĄ, jak już podkreślałem, co, gdzie i kiedy mają robić, aby zapewnić skuteczność tego lub innego Aktu… Podstawowe Zadanie, które stawia przed sobą każdy Człowiek Świadomy, brzmi tak: “Musimy dać swoim kolegom i obrońcom, na dodatek do ich obowiązków, zaprogramowanych podczas tworzenia Organizmu Człowieka Rozumnego, również prawo SAMODZIELNEGO “zrobienia porządku w Domu””! To znaczy, że musimy dać Organizmowi NIEZALEZNOŚĆ OD SIEBIE SAMYCH. ORGANIZM CZŁOWIEKA, PODOBNIE JAK PLANETA ZIEMIA, POSIADA WSZELKIE MECHANIZMY NIEZBĘDNE DO SAMOODNOWY! mówi Stwórca

32 PODOBNIE JAK PLANETA ZIEMIA, POSIADA WSZELKIE MECHANIZMY
ORGANIZM CZŁOWIEKA, PODOBNIE JAK PLANETA ZIEMIA, POSIADA WSZELKIE MECHANIZMY NIEZBĘDNE DO SAMOODNOWY! (STWÓRCA)

33 Samoodnowa Organizmu (renowacja) nie może być idealnym odtworzeniem
w stanie Pierwotnym wszystkich elementów zewnętrznych. Podobnie jak na Planecie odtworzenia tych samych roślin, zwierząt, rzek, gór... Ale zawsze odbywa się renowacja Podstawowego – jedynego tego CZEGOŚ, kosztem którego zachowują życie i rośliny, i zwierzęta, i oceany... To znaczy idealny model życia i współżycia TU i TERAZ! Między innymi czy wiesz – że jedyny produkt, który nigdy Człowiekowi Rozumnemu się nie znudzi – to chleb! Widocznie właśnie on, chleb, jest potrzebny do tego czegoś, ODNAWIAJĄCEGO PIERWOTNOŚĆ.

34 Badając za pomocą nauki sensfizjologiki możliwość podtrzymania
Stanu Ciągłego Zdrowia, zwróciłem szczególną uwagę na to, że większość elementów dawnych kultur i cywilizacji, które doszły do nas w postaci mitów, legend, obrzędów, tańców, budowli, rzeźb, modeli pisma lub rytuałów religijnych… To zachowana, i właśnie w taki sposób przeniesiona przez stulecia, INFORMACJA dla przyszłych pokoleń o mozliwościach Organizmu Człowieka Rozumnego osiągać stan Ciągłego Zdrowia! Stworzenie i przeniesienie ich miało na celu – pokazanie TECHNOLOGII korzystania z tych możliwości Człowiekowi Świadomemu. Właśnie połączenie podobnej wiedzy, rozproszonej wśród narodów, krajów i religii, w jedyny system, robi nauka sensfizjologika i kształtuje KULTURĘ FIZJOLOGICZNĄ, przyszłej, to znaczy stale zdrowej ludzkości!

35 “Technologia ciągłej renowacji zdrowia” , “Kultura Fizjologiczna”,
I właśnie analiza tych Posłań dała mi możliwość wyjaśnienia Ci pojęć i nazw: “Technologia ciągłej renowacji zdrowia” , “Kultura Fizjologiczna”, “Nauka sensfizjologika”. Wynikla podstawa Kultury Fiziologicznej jako HIGIENY CZŁOWIEKA ŚWIADOMEGO, jako poznanie Celu (Sensu) zmian w normatywnym Programie Funkcji Organizmu albo raczej zdrowego RYTMU jakości życia. А poznanie Celu tych zmian, z kolei, inicjuje reakcje energii psychicznej osoby, na te zmiany (reakcje mentalne), w celu niedopuszczenia ich przejścia W PRZYZWYCZAJENIE! Które, powtaźam, niezmiennie wcześniej, lub później, staje się chorobą! Kultura Fizjologiczna, będąc mentalną i fizyczną koniecznością Człowieka Świadomego, jest równocześnie prostym systemem sensfiziologicznych, to znaczy mentalno-fiziologicznych czynności dla renowacji zdrowia. Czynności te są równie proste jak i czynności korzystania z przedmiotów higieny osobistej, z przedmiotów użytku codziennego itp.

36 NAWYKI KULTURY FIZIOLOGICZNEJ “Wyjście na swobodę samorealizacji”,
bazujące na poznaniu Budowy i Programu Funkcji takiego uniwersalnego systemu ochronnego, jakim jest Organizm Człowieka Rozumnego , inicjują Twoje “Wyjście na swobodę samorealizacji”, Uwalniając Twoję psychikę od strachu przed chorobami, od strachu oczekiwania chorób i od strachu “wyjścia z naszej Rzeczywistości”. Jedyne, czego potrzebujesz, – uświadomić, korzystając z materiału tej ksiażki, na podstawie jakich praw Organizm Człowieka Rozumnego został “zaprojektowany” przez Stwórcę?!.. A jeszcze prościej – uświadomić, O CZYM MYŚLAŁ, CO CHCIAŁ OSIĄGNĄĆ Stwórca, tworząc, na przykład, Twoje brwi, Twoje usta...

37 na powierzchni twojego Organizmu!
Także o czym myślał i co chciał osiągnąć Stwórca podczas Tworzenia palca, paznokcia, podczas Tworzenia włosów… Cieszymy się! My, wpółcześni, żyjemy w epoce przejawu ŚWIADOMOŚCI! To znaczy epoce Homo Sensus, epoce Człowieka Świadomego – który już nie ma żadnej potrzeby rozkładania Organizmu Czlowieka Rozmnego na detale w celu dowiedzenia się “Z czego się składa?” lub – według Adama – “Co z tego wyniknie?... Przecież wszystkie odpowiedzi na te pytania już się znajdują na powierzchni twojego Organizmu!

38 Powróćmy do obrazu małego dziecka (“Adama”) – dzieci w pewnym wieku,
jak to było również z ludzkością, rozdzierają lalkę–zabawkę (tu Organizm Czlowieka), żeby dowiedzieć się: «Co jest tam w środku?!» A kiedy dziecko dorośleje, przestaje już rozkładać lalkę-zabawkę na części, jak ludzie dotychczas preparują Organizm (nawet na mikrony). Kiedy dziecko dorośleje, to zaczyna KORZYSTAĆ z zabawek... bawi się nimi! Może jeszcze rzuca, lub kaleczy, zewnątrz, ALE JUŻ PRZESTAJE LEŹĆ W WEWNĘTRZNE!

39 CHRONIĆ PRZED WŁASNYMI CZYNNOŚCIAMI!
A gdy dzieci stają się jeszcze doroślejsze, to zaczynają lalkę–zabawkę… CHRONIĆ PRZED WŁASNYMI CZYNNOŚCIAMI! Nie rzucają, nie łamią ichniego wewnętrznego - jak ludzie łamią Swój Organizm gimnastyką. Nie pchają do telewizora lub komputera gwoździ czy śrubek – jak ludzie pchają teraz do Swojego Organizmu diety, leki, napary ziół, witaminy i wyszukane smakołyki. Nie tłuką po lalce-zabawce – jak ludzie tłuką skórę i mięśnie masażami... Dziecko, gdy dorośleje, przestaje wyrządzać szkodę zabawce – bo już wie, że ani zabawce, ani telewizorowi, ani komputerowi, ani, tym bardziej, takiemu skomplikowanemu mechanizmowi jak Organizm Człowieka Rozumnego, podobne ekstremalne czynności są nie tylko nie potrzebne, LECZ WRĘCZ KALECZĄ! І, zresztą, gdy człowiek-dziecko znajduje się w stanie stałej Świadomości, to odbiera wszystkie rzeczy i zabawki jako niezbędny element-instrument zapewnienia własnej Aktywności Zyciowej, i zaczyna z nich tylko korzystać... I do tego - tylko za pomocą Świadomości jako Pilota Zdalnego Sterowania.

40 Daj Sobie prostą odpowiedź na pytanie: Czym różni się Organizm Człowieka Rozumnego od organizmu zabawki, telewizora lub komputera i tp.? Niczym!!! Poza jednym – lecz bardzo radosnym i podstawowym dla nas ludzi wyjątkiem! Organizm Człowieka Rozumnego po prostu nie może się połamać na długo! jak to może reszta zabawek. Organizm Człowieka Rozumnego, podobnie jak Planeta Ziemia, posiada własnych lekarzy, własną aptekę, własnych rzemieślników, własne warsztaty remontowe - WŁASNY PROGRAM TERAPJI, RENOWACJI I REGENERACJI.

41 Sam wiem, za pomocą Czego, Jak i Kiedy mam Cię obronić!" ORGANIZM
Idea NIEZŁAMALNOŚCI Organizmu Człowieka Rozumnego jest nadzwyczaj prosta: Jeżeli Organizm stworzył zapalenie PO COŚ (żeby, na przykład, usunąć z siebie drzazgę lub mikroba), lub Organizm tworzy kamień PO COŚ i właśnie w pewnym z organów (aby organ opuścić na “poziom programowy” nad poziomem Planety)… zresztą on (Organizm) również “ciśnienie podnosi” właśnie PO COŚ!!! (żeby podnieść nad Planetą umysł i glowe tego, kto się “opuścił”) Nauka sensfizjologika inicjuje pocieszający dla Ciebie wniosek: Zgodnie z Logiką Stwrcy – gdy zanika dyskretna sytuacja, Twój Organizm SAM WIE: jak, za pomocą czego i kiedy, usunąć drzazgę lub mikroba; jak, za pomocą czego i kiedy, rozpuścić kamień; jak, za pomocą czego i kiedy, unormować ciśnienie... І to się stanie właśnie dlatego,że są już one NIEPOTRZEBNE Twojemu Organizmowi do ochrony Twojego życia! Sam wiem, za pomocą Czego, Jak i Kiedy mam Cię obronić!" ORGANIZM

42 Sam wiem, za pomocą Czego, Jak i Kiedy mam Cię obronić!"

43 Kultura Fizjologiczna - to kultura JU (Wyższego Rozumu),
Jeśli zabawka, telewizor, komputer i w tym Twjój Organizm, żyją własnym życiem i “dzieci Wszechświata” (ludzi i Ty) korzystają z nich tylko wtedy, kiedy są one POTRZEBNE, to tym bardziej taka “żywa maszyna” jak Organizm Człowieka Rozumnego, która zdolna jest do nieustającej samoodnowy, nie może się zużywać!!! Organizm Człowieka Rozumnego jak OSOBA ROZUMNA zawsze postępuje z człowiekiem tak, jak pewien Piesek z rolki reklamowej: Zwykł on przynosić kapcie swojemu panu, i robił to nawet wtedy, gdy Pan, zajęty własnymi myślami, nawet o kapciach nie myślał! Organizm Człowieka Rozumnego WŁAŚNIE TAK ROBI swoją ważną sprawę - transportuje Ciebie jak Myśl do jakiegokolwiek celu, na tak ważnym szlaku, jakim jest Twoja Misja i Twjój Organizm ZAWSZE WIE, i z góry wie, kiedy ma “przynieść kapcie”. Kultura Fizjologiczna - to kultura JU (Wyższego Rozumu), to kultura Człowieka Świadomego.

44 KULTURA FIZJOLOGICZNA - To kultura JU (Wyższego Rozumu),
to kultura Człowieka Świadomego. profesor Oleksandr Charczenko Ukraina, Łuck, telefon: , poczta: www. sensfiziologika.com. ua


Pobierz ppt "PROPONUJEMY TWOJEJ UWADZE WIEDZĘ O TAKIM ELEMENCIE ŻYCIA"

Podobne prezentacje


Reklamy Google