Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

FESTIWAL 2.0 RADOSNA TWÓRCZOŚĆ WŁASNA Dzień Dziecka BIELINY 2013.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "FESTIWAL 2.0 RADOSNA TWÓRCZOŚĆ WŁASNA Dzień Dziecka BIELINY 2013."— Zapis prezentacji:

1 FESTIWAL 2.0 RADOSNA TWÓRCZOŚĆ WŁASNA Dzień Dziecka BIELINY 2013

2 Informacje o obchodach Dnia Dziecka Dzień Dziecka w bielińskim Gimnazjum im. Jana Pawła II obchodzony był bardzo hucznie. Wszyscy uczniowie, dzięki przedstawieniom i przeróżnym konkursom czy zawodom, byli w znakomitym humorze.

3 Rozkład Dnia Obchody tego niezwykłego święta rozpoczęły się humorystyczną akademią zawierającą przezabawne skecze i występy uczniów. Następnie odbyła się prezentacja chemiczna, na której gimnazjaliści obrazowali bombowe doświadczenia, które przyciągnęły wielu widzów Uwieńczeniem Dnia Dziecka w naszej szkole był Konkurs Piosenki Obcojęzycznej oraz zawody sportowe na pobliskim Orliku.

4 Akademia FESTIWALU 2.0 Podczas akademii uczniowie mieli okazję zaprezentować humorystyczne sytuacje wzięte prosto z życia ucznia. Śmiech do łez wywołał u uczniów skecz pt. „Lokomotywa” – bardzo unowocześniona i żartobliwa interpretacja wiersza J. Tuwima.

5 Prezentacja z chemii Tuż po kabaretowej części Dnia Dziecka odbyła się prezentacja z chemii. Uczniowie przeprowadzali z rozwagą i ostrożnością doświadczenia chemiczne, mając na celu przedstawić licznym widzom to, że chemia jest wspaniała!

6 Konkurs Piosenki Obcojęzycznej Okazało się, że nasze skromne Gimnazjum posiada wiele, często nieodkrytych talentów wokalnych. Śpiewali po angielsku, niemiecku i rosyjsku, a wszyscy widzowie słuchali wokalistów z wielką przyjemnością, a jury musiało podjąć naprawdę trudną decyzję, wybierając tych najlepszych.

7 Zawody sportowe Uwieńczeniem Festiwalu 2.0 były zawody sportowe. Uczniowie mieli okazję zmierzyć się w licznych konkurencjach, tj. biegi w workach czy przeciąganie liny. Było czadowo!

8 KONIEC Wykonali: Filip Łojek IIC Paweł Kałuża IIC pod opieką p. Anny Matałowskiej


Pobierz ppt "FESTIWAL 2.0 RADOSNA TWÓRCZOŚĆ WŁASNA Dzień Dziecka BIELINY 2013."

Podobne prezentacje


Reklamy Google