Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Krótka historia realizacji projektu Budujemy plac zabaw dla najmłodszych z legnickiej jedyneczki Bez Kredyt Banku to byłby tylko plac, a z nim będzie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Krótka historia realizacji projektu Budujemy plac zabaw dla najmłodszych z legnickiej jedyneczki Bez Kredyt Banku to byłby tylko plac, a z nim będzie."— Zapis prezentacji:

1

2 Krótka historia realizacji projektu Budujemy plac zabaw dla najmłodszych z legnickiej jedyneczki Bez Kredyt Banku to byłby tylko plac, a z nim będzie Wesoły Plac Zabaw w legnickiej jedyneczce

3 W samo południe 03.10.2012 oglądamy z każdej strony teren na plac zabaw. Trzeba będzie skosić trawę i przyciąć gałęzie drzew.

4 W ciągu niecałych 2 tygodni zakupiono elementy ogrodzenia i 16.10.2012 r. przystąpiono do jego montażu.

5 Osadzono w ziemi krawężniki i słupki. Dołki w ziemi, pod elementy konstrukcyjne ogrodzenia, wykonane zostały profesjonalnym szpadlem.

6 Firma, która wykonywała te prace nie takich zadań już się podejmowała

7 Duet zgrany do mieszania zaprawy

8 S i a t k a o g r o d z e n i o w a m u s i j e s z c z e t r o c h ę z a c z e k a ć n a s w o j ą k o l e j i p o l e ż e ć n a z i e m i.

9 Następnego dnia siatka znalazła się na swoim docelowym miejscu, to jest między słupkami. W jej montażu, w godzinach późno wieczornych, pomagali wolontariusze z Kredyt Banku. Stare ogrodzenie od strony zachodniej zostanie wykorzystane i wtopione w całość.

10 Ponowne, dokładne oględziny (22.10.2012 r.) placu zabaw wykazały, że trzeba jeszcze pomalować mur i przyciąć część gałęzi.

11 Pomalowania muru podjęli się wolontariusze Kredyt Banku z szefostwem na czele. Po sprawdzeniu jakości i gęstości farby oraz włosia ławkowców w twarzowych czapkach i koszulkach Pomagam TAK od serca dziarsko przystąpili do malowania.

12

13 Z tyłu sufler dyskretnie dokumentuje pracę i wyłapuje drobne niedociągnięcia pędzlem, które natychmiast są usuwane.

14

15 Na finiszu już wszyscy mężczyźni byli suflerami.

16 Dzielna załoga wolontariuszy z Kredyt Banku wykonała zadanie na medal.

17 Tak właśnie oceniły pracę panie Dyrektor i Wicedyrektor Szkoły, po czym entuzjastycznie ustawiły się do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia.

18

19 Kolejnym etapem realizacji projektu było ozdobienie muru postaciami z bajek.

20 Była to żmudna praca i jej wykonanie trwało prawie miesiąc czasu.

21 W międzyczasie zostały zakupione zabawki na plac zabaw. Póki co gotowe czekają na swoją kolej w budynku szkoły.

22 Troje wolontariuszy z Kredyt Banku wzięło udział w przygotowaniu placu do uroczystego otwarcia.

23 Otwarcie placu zabaw Uroczystego otwarcia placu zabaw w dniu 06.12.2012 r. z okazji mikołajek i Europejskiego Tygodnia Wolontariatu dokonali lider projektu – Dyrektor Kredyt Banku p. Dariusz Walasiak oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 p. Violetta Czaja - Kiszka

24

25 Zaraz po otwarciu plac zabaw zaroił się od dzieci Na placu zabaw pojawił się również Św. Mikołaj z Elfem

26 Z budowy placu zabaw przy naszej placówce pojawiły się relacje na stronach internetowych faktów lca.pl Bank podarował 5 tysięcy zł legnickiej podstawówce i wiadomości e-legnickie.pl Bankowcy pomalowali mur jako wolontariusze. W imieniu dzieci dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne i pracownicy administracyjni szkoły dziękują wszystkim, razem i każdemu z osobna, którzy przyczynili się do powstania placu zabaw.


Pobierz ppt "Krótka historia realizacji projektu Budujemy plac zabaw dla najmłodszych z legnickiej jedyneczki Bez Kredyt Banku to byłby tylko plac, a z nim będzie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google