Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

8 maja 2013 r. Wycieczka integracyjno – edukacyjna do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku w ramach realizacji projektu unijnego,,ĆWICZĘ, UCZĘ

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "8 maja 2013 r. Wycieczka integracyjno – edukacyjna do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku w ramach realizacji projektu unijnego,,ĆWICZĘ, UCZĘ"— Zapis prezentacji:

1 8 maja 2013 r. Wycieczka integracyjno – edukacyjna do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku w ramach realizacji projektu unijnego,,ĆWICZĘ, UCZĘ SIĘ WYGRYWAM" w Gimnazjum nr 20 im. Królowej Jadwigi w Bydgoszczy.

2 Integracja w plenerze stanowiła świetną okazję do poznania się, zaangażowania się we wspólne zabawy terenowe, współpracy w grupach nad wynikami eksperymentu fizycznego oraz utrwalenia i poszerzenia zasobu słownictwa w języku angielskim związanego z zainteresowaniami uczniów.

3 Z dokładnościa odkrywców wykonywaliśmy pomiary naszej średniej prędkości poruszania się podczas wycieczki, dokonaliśmy opisu naszego ruchu, przeliczaliśmy jednostki prędkości. Podczas zajęć matematyczno – fizycznych zamieniliśmy się w eksperymentatorów z zapałem opisując przebieg i wynik przeprowadzonego doświadczenia.

4 Nauczyliśmy się również jak organizować bezpieczne zabawy w terenie. Zajęcia rekreacyjne przełamały pierwsze lody i wprawiły nas w wakacyjny humor.

5 Opanowaliśmy również układ taneczny na zielonej trawce na podstawie instrukcji w języku angielskim. Podczas zajęć językowych zaprezentowaliśmy nasze zainteresowania muzyką, filmem i sportem.

6 Uczestnicy wycieczki: Jakub Birkholz, Weronika Gockowiak, Filip Czaplewski, Konrad Czubala Adrian Harmoza, Mateusz Janowski, Julia Kacprzykowska, Kamil Liro, Tomasz Mazurek, Tomasz Półrolnik, Dawid Jankowski, Mateusz Jurski, Filip Karaszewski, Patrycja Końca, Paweł Krzesiewski, Julia Modra Nauczyciele – opiekunowie: -Ewa Gromek -Marzena Łączna -Justyna Boniewicz Opracowanie: Ewa Gromek


Pobierz ppt "8 maja 2013 r. Wycieczka integracyjno – edukacyjna do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku w ramach realizacji projektu unijnego,,ĆWICZĘ, UCZĘ"

Podobne prezentacje


Reklamy Google