Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Mój świat wernisaż i wystawa prac Aleksandry Gawlik 18 stycznia 2008.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Mój świat wernisaż i wystawa prac Aleksandry Gawlik 18 stycznia 2008."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Mój świat wernisaż i wystawa prac Aleksandry Gawlik 18 stycznia 2008

4

5

6 Na ekspozycji nawiązującej głównie do świata bajek można było podziwiać różnorodne pod względem stylistycznym oraz technicznym prace: szkice ołówkiem, olej na płótnie i na desce, pastele, kredki akwarelowe oraz prace wykonane techniką mieszaną.

7

8 wystawa prac literacko-plastycznych uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Polkowicach wykonanych pod kierunkiem pani Andżeliki Jakubowskiej oraz pani Danuty Jach. Kwiecień 2008 Kornel Makuszyński- pisarz życzliwy ludziom i światu

9 Na wystawie można było zobaczyć piękne prace plastyczne wykonane różnymi technikami. Wszystkie one ilustrują przygody bohaterów książek patrona polkowickiej dwójki.

10 podsumowująca roczną pracę pod kierunkiem artysty plastyka Barbary Siemieńskiej-Pleszki 18 czerwca 2008 wernisaż i wystawa prac plastycznych Magdaleny Gaj i Marty Hyjek 18 czerwca 2008 wernisaż i wystawa prac plastycznych Magdaleny Gaj i Marty Hyjek

11

12 Magdalena Gaj chodzi do Przedszkola Miejskiego nr 4 im. Misia Uszatka w Polkowicach do grupy pięciolatków. Lubi malować, układać wierszyki i piosenki. Marta Hyjek jest uczennicą klasy 4. Szkoły Podstawowej w Krzeczynie Wielkim. Laureatka wielu nagród w konkursach plastycznych na różnych szczeblach.

13 Na wystawę składało się 48 wesołych, barwnych i różnorodnych technicznie prac. Były to: plakatówka, kredki, tempera, pastele, technika graficzna, akryl na płótnie, ołówek na płótnie, frotaż i kolaż. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze, w gronie licznie przybyłych gości. Zwieńczeniem uroczystości było wręczenie upominków utalentowanym dziewczynkom.

14 3 grudnia 2008

15 Wystawa w Bibliotece to efekt ich trzymiesięcznej pracy. Znalazły się tam obrazy o różnej tematyce i wykonane w różnorodnych technikach. Każdy zwiedzający znalazł dla siebie coś ciekawego. Koło plastyczne pod kierunkiem pani Barbary Siemieńskiej-Pleszki działa w Klubie Gimnazjalisty od września 2008 roku. Na zajęcia uczęszcza trzynastu uczniów z klas I i III. Poznają różne techniki plastyczne, rozwijają swoje zainteresowania i pasje artystyczne. Biorą udział w konkursach plastycznych.

16

17

18

19 9 grudnia 2008 r. Dekorujemy choinkę w Bibliotece pokonkursowa wystawa prac Celem naszego konkursu jest m.in. utrwalanie wizerunku Biblioteki jako miejsca przyjaznego wielu pokoleniom. Na konkurs należało wykonać ozdobę choinkową w jednej z kategorii do wyboru: -indywidualnej - rodzinnej Technika prac była dowolna. Wpłynęło bardzo dużo prac, które zdobiły choinkę w Bibliotece. Uroczyste zakończenie konkursu, wręczenie nagród laureatom oraz wspólne dekorowanie choinki nastąpiło w dniu 9 grudnia 2008 r. Była to już trzecia edycja tego konkursu.

20 Konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Szczególnie cieszy fakt dużej liczby zgłoszeń w kategorii rodzinnej, w której udział niekiedy wzięły i trzy pokolenia (dziadkowie, rodzice i dzieci).

21

22 Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do obejrzenia kolejnych prezentacji. Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach Dział Dziecięco - Młodzieżowy


Pobierz ppt "Mój świat wernisaż i wystawa prac Aleksandry Gawlik 18 stycznia 2008."

Podobne prezentacje


Reklamy Google