Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Konto bankowe to nieodłączny element życia wielu milionów Polaków. Jest to podstawowy produkt bankowy. Konto ułatwia zarządzanie finansami osobistymi.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Konto bankowe to nieodłączny element życia wielu milionów Polaków. Jest to podstawowy produkt bankowy. Konto ułatwia zarządzanie finansami osobistymi."— Zapis prezentacji:

1

2 Konto bankowe to nieodłączny element życia wielu milionów Polaków. Jest to podstawowy produkt bankowy. Konto ułatwia zarządzanie finansami osobistymi. Na konto osobiste wpływa nasze wynagrodzenia, płacimy z niego rachunki, raty kredytów. Liczba kont bankowych w Polsce rośnie od kilku lat stając się nierozłącznym elementem życia każdej osoby. W Polsce jest ponad 10 milionów kont bankowych jednak nie oznacza to, że z konta korzysta aż tylu naszych rodaków. Aktywnie z kont osobistych korzysta kilka milionów Polaków. Po prostu wielu z nas posiada kilka kont w tym samym lub różnych bankach.

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16 Nazwa bankuAlior BankPolbank EFGBank Pekao SAING Bank Śląski Nazwa kontaKonto Osobiste Alior rachunki bez opłat Mistrzowskie Konto Osobiste Eurokonto Kieszonkowe (konto dla młodzieży)Eurokonto NetKonto Direct Prowadzenie konta0 zł Bankomaty0 zł za wypłaty 0 zł za wypłaty z ponad 0 zł za wypłaty z ponad 2000 0 zł za wypłaty gotówki z 20000 bankomatów0 zł za wypłaty z wszystkich3200 bankomatów. bankomatów Polbanku w Europie, w tym ponad 4000 bankomatów z 20000 bankomatówz wszystkich banków w Polsce i Euronetu w całej Polsce.w Polsce.w Polsce i Europie.bankomatów i na świecie. w Polsce. Przelewy 0 zł za przelewy internetowe Brak Informacji. 0 zł za krajowe przelewy internetowe. Brak Informacji.0 zł Opłata za kartę0 zł

17

18

19

20

21 Opracowanie: Maksymilian Truś, Karol Jarosz. Montaż: Karol Jarosz Porady Przy Montażu: Maksymilian Truś Porównanie Banków ( Wykres): Maksymilian Truś W Materiale Wykorzystano: Zdjęcia z serwisu Google.pl Wywiad w oddziale Alior Bank Bochnia Porównanie banków Własnego wykonania DZIĘKUJEMY!


Pobierz ppt "Konto bankowe to nieodłączny element życia wielu milionów Polaków. Jest to podstawowy produkt bankowy. Konto ułatwia zarządzanie finansami osobistymi."

Podobne prezentacje


Reklamy Google