Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ocena atrakcyjności turystycznej Miasta i Gminy Prabuty Opracowanie: Koło Naukowe Leader Wyższa Szkoła Zarządzania w Kwidzynie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ocena atrakcyjności turystycznej Miasta i Gminy Prabuty Opracowanie: Koło Naukowe Leader Wyższa Szkoła Zarządzania w Kwidzynie."— Zapis prezentacji:

1 Ocena atrakcyjności turystycznej Miasta i Gminy Prabuty Opracowanie: Koło Naukowe Leader Wyższa Szkoła Zarządzania w Kwidzynie

2 Cele projektu Koło Naukowe Leader, działające przy Wyższej Szkole Zarządzania w Kwidzynie na zlecenie Urzędu Miasta i Gminy Prabuty opracowało badanie ankietowe na temat atrakcyjności turystycznej Miasta i Gminy Prabuty. Badanie przeprowadzone zostało wśród mieszkańców powiatu kwidzyńskiego, a także wśród sąsiadujących z powiatem okolic.

3 Opis projektu Analiza składa się z dwóch elementów: ocena atrakcyjności turystycznej, preferencje mieszkańców co do spędzania wolnego czasu Badanie przeprowadzone zostało w okresie marzec – kwiecień 2007 roku przez studentów Wyższej Szkoły Zarządzania w Kwidzynie.

4 Ocena atrakcyjności turystycznej

5

6 Na pytanie Czy zdaniem Pana/i Prabuty są miastem atrakcyjnym turystycznie struktura odpowiedzi kształtowała się następująco: TAK – 27% udzielonych odpowiedzi NIE – 39% udzielonych odpowiedzi Trudno powiedzieć – 34% udzielonych odpowiedzi

7

8

9

10

11 Preferencje mieszkańców co do spędzania wolnego czasu

12

13

14

15 Dziękujemy za uwagę! Opracowanie: Koło Naukowe Leader Wyższa Szkoła Zarządzania w Kwidzynie www.wsz.kwidzyn.edu.pl


Pobierz ppt "Ocena atrakcyjności turystycznej Miasta i Gminy Prabuty Opracowanie: Koło Naukowe Leader Wyższa Szkoła Zarządzania w Kwidzynie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google