Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jak to się zaczęło? 15 grudnia 2010 r. – zaprasza nas Koło Naukowe Robotyki Cyborg++ (Wydział Mechatroniki PW), 19 stycznia 2011 r. - nawiązaliśmy kontakt.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jak to się zaczęło? 15 grudnia 2010 r. – zaprasza nas Koło Naukowe Robotyki Cyborg++ (Wydział Mechatroniki PW), 19 stycznia 2011 r. - nawiązaliśmy kontakt."— Zapis prezentacji:

1

2 Jak to się zaczęło? 15 grudnia 2010 r. – zaprasza nas Koło Naukowe Robotyki Cyborg++ (Wydział Mechatroniki PW), 19 stycznia 2011 r. - nawiązaliśmy kontakt z kołem naukowym Bionic  na Wydziale Elektroniki PW, 11 luty - otrzymaliśmy dotację z Urzędu miasta Warszawa w ramach z Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych (WIE).

3 Działalność koła ISKRA
5 marca 2011– udział w zawodach ROBOMATICON, 28 marca – nasze koło zostało objęte oficjalnym patronetem przez Wydział Elektroniki PW, Od marca do maja uczestniczyliśmy w zajęciach w pracowni robotyki na Wydziale Elektroniki PW.

4 Działalność koła ISKRA
5 listopada 2011–zawody Sumo Challenge Łodzi. 3 marca 2012 zawody Robomaticon w Warszawie Więcej o kole na stronie:

5 Zajęcia koła Zajęcia odbywają się w piątki od godziny 15.00, można nas odwiedzić – zapraszamy! Pracujemy w zespołach , w trzech sekcjach: Projekty własne – dwa zespoły uczniów przygotowują roboty w kategorii Linefollower i MicroMouse. LEGO – na bazie 4. zestawów LEGO MINDSTORMS NXT MiniSumo – na bazie dwóch robotów MAOR-12v2.

6 Nasze roboty w sekcji projekty własne

7 MiniSumo

8 LEGO

9

10 Co już zrobiliśmy? Gdzie byliśmy?

11 Zajęcia na Wydziale Elektroniki w laboratorium robotyki
Zajęcia na Wydziale Elektroniki w laboratorium robotyki. Gości nas studenckie koło naukowe Bionic - dowiedzieliśmy się jak projektować i wytrawiać płytki, jak lutować i posługiwać się oscyloskopem.

12 Przygotowania do pierwszych zawodów
Podczas ferii (21 do 25 luty) trwają prace nad robotem PARDON, przygotowanym na zawody przez grupę: Piotr Waszkiewicz, Patryk Chmielewski, Dominik Piliszek, Bartosz Lodziński.

13 PARDON Plastikowy Ale Robotyczny Dystrybutor Orzeźwiających Napojów

14 Robomaticon W konkursie ROBOMATICON zdobyliśmy wyróżnienie w kategorii Freestyle za robota PARDON

15 Drugie nasze zawody - SUMO CHALLENGE

16 Zabieramy 4 roboty, Jolly – Maćka Kulawika w kategorii Linefollower, robot kroczący - Humanoid sprint i silnik pneumatyczny Paweł Wiencław, Szuler – kategoria Freestyle – Kuba Kreft. Otrzymaliśmy dwa trzecie miejsca.

17 ROBOMATICON 2 EDYCJA - 3 marca 2012 – WARSZAWA
Nasze roboty zajęły następujące miejsca: BONKER – wyróżnienie (4 miejsce) w kategorii freestyle. GRRRR – 2 miejsce w kategorii ocena publiczności.

18 nasz robot GRRRR

19 Film instruktażowy uczestników naszego koła


Pobierz ppt "Jak to się zaczęło? 15 grudnia 2010 r. – zaprasza nas Koło Naukowe Robotyki Cyborg++ (Wydział Mechatroniki PW), 19 stycznia 2011 r. - nawiązaliśmy kontakt."

Podobne prezentacje


Reklamy Google