Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wiosenne przebudzenie Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wiosenne przebudzenie Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."— Zapis prezentacji:

1 Wiosenne przebudzenie Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

2 Nadeszła Wiosna! Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

3 Leci pliszka spod kamyszka -Jak się macie, dzieci! Już przybyła wiosna miła, już słoneczko świeci. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

4 Wiosną świat roślin i zwierząt budzi się do życia. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

5 Życie się zieleni. Z dnia na dzień rozwijają się liście i kwiaty. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

6 Zakwitają sady Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

7 jaskółka Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Życie ćwierka. Powietrze rozbrzmiewa głosami ptaków, które śpiewają teraz najpiękniej. Przylatują ptaki z ciepłych krajów. skowronek bocian

8 Co wiosną można zrobić dla ptaków? Zawiesić lęgową budkę, w której na świat przyjdą małe ptaszki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

9 Na świat przychodzą „Leśne dzieci” Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

10 Ludzie zaczynają prace na polu i działce Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

11 A co Ty będziesz robił podczas wiosny? Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Pobierz ppt "Wiosenne przebudzenie Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google