Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Restauracja Psiełakocie Zapraszamy do naszej nowej restauracji dla psów! Mieści się ona w centrum krakowa przy ulicy Mieszka I. Zrobiliśmy ulotki, które.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Restauracja Psiełakocie Zapraszamy do naszej nowej restauracji dla psów! Mieści się ona w centrum krakowa przy ulicy Mieszka I. Zrobiliśmy ulotki, które."— Zapis prezentacji:

1

2 Restauracja Psiełakocie Zapraszamy do naszej nowej restauracji dla psów! Mieści się ona w centrum krakowa przy ulicy Mieszka I. Zrobiliśmy ulotki, które roznosimy po sklepach a także rozdajemy przechodnią w mieście. Codziennie znajdą u nas państwo pyszne obiady dla psiaków i nie tylko. Właściciele swoich pociech również mogą liczyć na pyszny poczestunek!

3 Oto nasza wizytówka!

4 Psiełakocie Naszą restaurację stworzyliśmy specjalnie dla czworonożnych klientów, jakimi są nasze psy. Codziennie jest u nas HIT w postaci dania głównego za jedyne 10 zł!

5 Menu psiaka

6 Wnętrze restauracji Z myślą o naszych czworonożnych klientach wnętrze restauracji jest specjalnie dostosowane dla psów. Każde zwierze ma zapewnioną przestrzeń tylko dla siebie.

7 Nasze hasło reklamowe to: Czworonóg wie, że u nas dobrze zje!

8 Prezentację wykonał Podpis


Pobierz ppt "Restauracja Psiełakocie Zapraszamy do naszej nowej restauracji dla psów! Mieści się ona w centrum krakowa przy ulicy Mieszka I. Zrobiliśmy ulotki, które."

Podobne prezentacje


Reklamy Google