Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

OLE! – Ś WIAT W ARZYWNYCH P RZYSMAKÓW P REZENTUJE … … karnawałowe swawOLE, czyli warzywa bawią się dobrze nie tylko na stole.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "OLE! – Ś WIAT W ARZYWNYCH P RZYSMAKÓW P REZENTUJE … … karnawałowe swawOLE, czyli warzywa bawią się dobrze nie tylko na stole."— Zapis prezentacji:

1 OLE! – Ś WIAT W ARZYWNYCH P RZYSMAKÓW P REZENTUJE … … karnawałowe swawOLE, czyli warzywa bawią się dobrze nie tylko na stole.

2 C ZAS NA P RZYGOTOWANIA ! Młodzieżowy bal przebierańców - to jest to! Ale każdą imprezę trzeba solidnie przygotować. Przyrządzamy przekąski, ozdabiamy stół, nastawiamy muzykę, nie zapominamy o sztucznych ogniach! Aby nie wiało nudą proponuję przygotować owocowe kostki lodu (Do pojemników na wodę wrzucić małe owoce i wstawić do zamrażalnika) albo słodkie kieliszki (Krawędź kieliszka zwilżyć cytryną i zanurzyć w cukrze).

3 N AJWAŻNIEJSZE JEST PRZEBRANIE ! Wszyscy goście mają przyjść przebrani za jedno z warzyw, a ich stroje będą oceniane przez organizatora imprezy. Najciekawszy strój otrzymuje 10 punktów. Mile widziane są stroje wykonane własnoręcznie (np. z bibuły).

4 B AWIMY SIĘ ! Zagubione zakrętki. W ciągu 10 min goście mają znaleźć 50 zakrętek ze słoików Ole! schowanych w zakamarkach mieszkania (np. w doniczkach, między książkami). Żeby im dodatkowo utrudnić rozrzucić należy zakrętki innych firm. Ile odpowiednich zakrętek, tyle punktów, a osoba z największą ilością dodatkowo otrzyma 3 punkty.

5 B AWIMY SIĘ ! C D. Smakołyki! Sprawdźmy kubki smakowe naszych gości. Zakrywamy kilkorgu oczy i dajemy do degustacji produkty firmy Ole!. Ten kto bezbłędnie odgadnie wszystkie rodzaje smakołyków dostaje bonus 3 punkty, a 1 smak to 1 punkt.

6 B AWIMY SIĘ ! C D. Warzywno-owocowe kalambury. Każdy kolejno losuje karteczkę z rzeczą, którą ma opisać nie mogąc użyć nazwy tej rzeczy. Aby utrudnić nie może też wspomnieć koloru ani smaku danego owocu lub warzywa. Najaktywniejszy zgadujący otrzymuje nagrodę w wysokości 5 punktów.

7 K TO PYTA NIE BŁĄDZI ! Nasi goście musza czuć się luźno w swym towarzystwie, więc proponuje zorganizować grę integracyjną. Każdy przed przyjściem wymyśla trzy stwierdzenia o swojej osobie, ale jedno z nich musi być fałszywe. Należy tak zadawać pytania żeby odkryć prawdę o danej osobie. Śmiech gwarantowany! Wszyscy odważni uczestnicy otrzymują po 3 punkty.

8 N O TO JEMY ! Oprócz chipsów, paluszków i cukierków gości warto zaskoczyć smacznymi warzywnymi przekąskami. Sałatka czy koreczki warzywne, oczywiście tylko z produktami Ole!, dodadzą naszym szalonym gościom energii do całonocnej zabawy.

9 I MPREZA CIĄGLE TRWA ! Trzeba też gościom zostawić trochę wolnych chwil. W przerwach od gier, włączamy głośniej ulubioną stację muzyczną i tańczymy, śpiewamy nasze ulubione hity. Konfetti, balony też w imprezowaniu pomogą. Najbardziej szalonej osobie możemy przyznać 3 punkty.

10 N AGRODY DLA WSZYSTKICH ! Jak w niezapomniany sposób zakończyć imprezę? Rozdając upominków! Sumujemy punkty gościom i prezentujemy listę zwycięzców. Osoba z największą ilością punktów dostaje szarfę z tytułem Warzywkowego króla i słoik ulubionych warzyw Ole!. Ale żeby nikomu nie było przykro, każdy za starania otrzyma jakiś drobny upominek (np. magnesy na lodówkę w kształcie warzyw lub owoców).

11 Ź RÓDŁA http://www.wole-ole.pl/ http://cokupic.pl/produkt/Kostium-pluszowy--- marchewka-110b http://cokupic.pl/produkt/Kostium-pluszowy--- marchewka-110b http://przyjazneinnowacje.pl/tag/lodowka/


Pobierz ppt "OLE! – Ś WIAT W ARZYWNYCH P RZYSMAKÓW P REZENTUJE … … karnawałowe swawOLE, czyli warzywa bawią się dobrze nie tylko na stole."

Podobne prezentacje


Reklamy Google