Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

I Mazurskie Zawody Balonowe o Puchar Prezydenta Ełku 13-16.08.2009 r. SPONSOR – PARTNER STRATEGICZNY PARTNER STRATEGICZNY DOSTAWCA GAZU.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "I Mazurskie Zawody Balonowe o Puchar Prezydenta Ełku 13-16.08.2009 r. SPONSOR – PARTNER STRATEGICZNY PARTNER STRATEGICZNY DOSTAWCA GAZU."— Zapis prezentacji:

1 I Mazurskie Zawody Balonowe o Puchar Prezydenta Ełku 13-16.08.2009 r. SPONSOR – PARTNER STRATEGICZNY PARTNER STRATEGICZNY DOSTAWCA GAZU

2 W dniach 13-16 sierpnia w Ełku odbędą się po raz pierwszy Mazurskie Zawody Balonowe o Puchar Prezydenta Ełku oraz firmy Samsung. Ełk jest idealnym miejscem do organizacji zawodów. Jako miejscowość turystyczna posiada ogromny potencjał, wspaniałe widoki z balonu na jeziora i rzeki. Na ełckim niebie zobaczymy 20 balonów z Polski i z zagranicy walczących o ufundowane przez prezydenta Ełku puchary oraz nagrody firmy Samsung.

3 bardzo atrakcyjny teren (mazurskie jeziora, sąsiedztwo Puszczy Piskiej), dziesiątki tysięcy turystów odwiedzających Warmię i Mazury w tym Ełk jako jeden z ważniejszych ośrodków turystycznych, wspierające nas władze Ełku oraz Województwa Warmińsko-Mazurskiego, wiele atrakcji i imprez kulturalnych odbywających się w tym czasie (koncerty, wystawy, plenery, imprezy sportowe i teatralne), Atrakcyjny teren w centrum Ełku, idealny do startów balonów. Ełk jest atrakcyjnym miejscem do lotów balonami ze względu na:

4 1.Pobyt 20 Państwa klientów przez 4 dni trwania zawodów w eleganckim hotelu: 2.W czasie lotów zawodniczych każda zaproszona osoba przynajmniej raz poleci balonem – główna atrakcja. 3.Każdy gość od Państwa przewieziony balonem otrzyma Certyfikat I-szego Lotu z Waszym logo. 4.Zaproszenia na wszelkie, przyjęcia i imprezy zorganizowane dla VIP-ów, baloniarzy i sponsorów, w tym przyjęcie na 200 osób połączone z wręczeniem pucharów. 5.Jeden z balonów oraz ekipa go obsługująca jak i samochód terenowy wraz z przyczepą zostaną obrandowane logo i reklamą Państwa firmy. Gwarantujemy rezerwację dla jednej z ekip nazwy Waszej firmy. W zamian za kwotę 60 000 netto oraz miano STRATEGICZNEGO SPONSORA – PARTNERA proponujemy następujący pakiet usług: www.kuzniasmaku.euwww.smetek.pl

5 6.Mazurskie Zawody Balonowe zostaną rozegrane o Puchar Prezesa Państwa firmy. Puchary i nagrody sportowcom przypadną do rozdania Waszej Firmie (Prezesowi, Dyrektorowi). 7.Umieszczenie banerów lub balonów na koncercie Noc Cygańska, który odbędzie się na plaży miejskiej w Ełku w dniu 15 sierpnia 2009. 8.Umieszczenie logo i reklamy w folderze z programem w nakł. 40.000 egz., logo na numerach startowych, koszulkach, czapeczkach, ulotkach, plakatach, nalepkach, banery w mieście oraz na hotelu goszczącym załogi balonowe.

6 9.Gwarantujemy Państwa logo 100% większe od innych znaków firmowych mniejszych sponsorów. 10.Ustawienie stoiska promującego firmę w centrum Ełku przy promenadzie miejskiej (stoisko należy nam dostarczyć). 11.Logo i podziękowanie w mediach patronackich, artykułach prasowych. 12.Po zakończeniu zawodów przekażemy Państwu serwis fotograficzny z prawami do publikacji w internecie oraz wszelkich innych mediach i materiałach promocyjnych. 13.Gwarantujemy wszelkie atrakcje przygotowane dla Państwa gości: skutery i narty wodne z instruktorem, Kolej wąskotorową wraz z oryginalną niespodzianką przygotowaną przez żołnierzy z jednostki GROM, Korty tenisowe i hala sportowa do dyspozycji.

7 W razie dodatkowych życzeń i propozycji oraz zapytań proszę o kontakt: Dyrektor Zawodów Bernard Banaszuk 609 72 72 72 Z-ca Dyrektora Marcin Pruszyński 603 70 23 23 Proszę o wyznaczenie terminu spotkania, na któr ym przedstawi my wiel e innych atutów związanych z przystąpieniem do Floty Balonowej Sponsorów Moje MieszkanieTV OlsztynTVNwieszjak.pl Dobre wnętrzeRozgłośnie Polskiego Radia (Audytorium 7) TVN TurboPolska Wita M jak MieszkanieNasza KlasaRadio 5Skrzydlata Polska PodróżeGłos – Dziennik Pomorzaaktywni.plRadio ZET Lista pism, mediów i portali, w których ukażą się artykuły dotyczące Mazurskich Zawodów Balonowych:


Pobierz ppt "I Mazurskie Zawody Balonowe o Puchar Prezydenta Ełku 13-16.08.2009 r. SPONSOR – PARTNER STRATEGICZNY PARTNER STRATEGICZNY DOSTAWCA GAZU."

Podobne prezentacje


Reklamy Google