Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Harcerski internet Warsztaty dla hufcowych zespołów promocji i informacji Chorzów, 2007 phm. Adam Piwek.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Harcerski internet Warsztaty dla hufcowych zespołów promocji i informacji Chorzów, 2007 phm. Adam Piwek."— Zapis prezentacji:

1 Harcerski internet Warsztaty dla hufcowych zespołów promocji i informacji Chorzów, 2007 phm. Adam Piwek

2 Harcerski internet serwis ZHP www.ZHP.pl

3

4 Harcerski internet serwis GK ZHP www.gk.ZHP.pl

5 Harcerski internet komunikaty GK ZHP www.gk.zhp.pl

6 www.promocja.ZHP.pl

7

8 Harcerski internet serwis dla mediów www.media.ZHP.pl

9 Harcerski internet Pozyskiwanie środków i 1% www.sponsoring.ZHP.pl

10 Harcerski internet Czuwaj www.czuwaj.ZHP.pl

11 Harcerski internet serwis regionalny www.regiony.ZHP.pl

12 Harcerski internet Na Tropie www.natropie.ZHP.pl

13 Harcerski internet Zlot ZHP Kielce 2007 www.kielce2007.ZHP.pl

14 Minima zwartości harcerskich stron w ZHP Wszystkie strony (serwisy, witryny itp.) internetowe publikowane w domenach ZHP muszą spełniać wymagania niniejszych regulacji. Na każdej stronie WWW musi znaleźć się w widocznym miejscu logo ZHP umieszczone zgodnie z zasadami publikacji logo ZHP będące odnośnikiem do strony głównej ZHP. Wszelkie znaki ZHP należy umieszczać na stronach w sposób, który precyzują zasady publikacji znaków ZHP. Nie wolno publikować treści niezgodnych z prawem, niezgodnych z Prawem i Przyrzeczeniem Harcerskim oraz z dobrymi obyczajami, treści o charakterze reklamowym, treści o charakterze politycznym, a w szczególności materiałów chronionych prawami autorskimi oraz danych osobowych o ile osoba publikująca nie dysponuje przewidzianych polskim prawem zgód. Minima zawartości stron www

15 Minima zwartości harcerskich stron w ZHP Minima zawartości strony HUFCA Pełna nazwę organizacji - "Związek Harcerstwa Polskiego" lub jej skrót "ZHP; Pełna nazwa jednostki wraz z przydziałem do jednostki nadrzędnej; Miejsce działania, miasto, gmina; Logo ZHP będące odnośnikiem do strony głównej ZHP (www.ZHP.pl);www.ZHP.pl Pełne dane teleadresowe w tym telefon, fax, e-mail; Dni i godziny otwarcia siedziby; Wykaz jednostek z osobami prowadzącymi (pełna nazwa jednostki, imię, nazwisko, stopień harcerski i instruktorski osoby prowadzącej); Władze (imię i nazwisko, stopień); Odnośnik do Statutu ZHP na stronach zhp.pl Osoby odpowiedzialne za zawartość merytoryczną i obsługę techniczną serwisu; Aktywny kontakt e-mail w domenie ZHP.


Pobierz ppt "Harcerski internet Warsztaty dla hufcowych zespołów promocji i informacji Chorzów, 2007 phm. Adam Piwek."

Podobne prezentacje


Reklamy Google