Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

POKOJE Hotel dysponuje 56 niezwykle starannie zaprojektowanymi pokojami, które nawiązują do historii, ale ich nowoczesność i standard zadowolą najbardziej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "POKOJE Hotel dysponuje 56 niezwykle starannie zaprojektowanymi pokojami, które nawiązują do historii, ale ich nowoczesność i standard zadowolą najbardziej."— Zapis prezentacji:

1

2 POKOJE Hotel dysponuje 56 niezwykle starannie zaprojektowanymi pokojami, które nawiązują do historii, ale ich nowoczesność i standard zadowolą najbardziej wybrednych klientów. 13 pokoi jednoosobowych 33 pokoi dwuosobowych 6 pokoi dwuosobowe LUX 2 penthousy 2 apartamenty Wszystkie pokoje wyposażone w telewizor, radio, telefon, Internet, mini-bar i łazienkę Hotel przystosowany jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych.

3 RESTAURACJA Czyste spalskie powietrze zaostrza apetyt, wyczula smaki i delikatnym czyni każde podniebienie…. Klimatyzowana restauracja hotelowa na 100 osób serwuje potrawy kuchni polskiej i europejskiej Restauracja swoimi wnętrzami nawiązuje do okresu 20-lecia międzywojennego w którym to czasie Prezydent Mościcki gościł w Spale wyśmienitych gości z Polski i zagranicy na rautach i uroczystych kolacjach.

4 SPORTS PUB Sports Pub to wyjątkowe miejsce, w którym słowo sport nie jest obce. W Pubie zainstalowane są dwa panoramiczne telewizory LCD wraz z nagłośnieniem, na których na bieżąco transmitowane są najważniejsze wydarzenia sportowe.

5 SALE KONFERENCYJNE Sale konferencyjne są klimatyzowane i wyposażone w sprzęt multimedialny Sala Prezydent dla 80 osób Sala Mościcki dla 40 osób Sala Prezydent Mościcki dla 120 osób 3 sale biznesowe dla 20 osób każda

6 CENTRUM REHABILITACJI I ODNOWY BIOLOGICZNEJ Zgodnie z filozofią SPA, dbamy nie tylko o kondycję ciała, ale również psychikę gościa - nasze zabiegi relaksują, odmładzają i regenerują. Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej wyposażone jest w: jacuzzi saunę fińską i parową gabinet masażu salę fitness salon fryzjerski gabinet kosmetyczny W CRIOB wykonywane są zabiegi z zakresu: Hydroterapii Światłolecznictwa Kinezyterapii Termoterapii Elektroterapii Fizykoterapii zabiegi krioterapii miejscowej laseroterapii masaże

7 LOKALIZACJA Hotel Mościcki znajduje się na terenie zabytkowego parku w centrum Spały, najpopularniejszej miejscowości wypoczynkowej województwa łódzkiego. Spała leży w centrum Polski, 9 km na wschód od Tomaszowa Mazowieckiego, nad Pilicą i jej dopływem Gacią. ODLEG Ł O Ś CI Łódź – Spała: 58km Warszawa – Spała: 106km Katowice – Spała:176km Wrocław – Spała:240km WSPÓ Ł RZ Ę DNE +51° 32' 32.59", +20° 8' 16.58"


Pobierz ppt "POKOJE Hotel dysponuje 56 niezwykle starannie zaprojektowanymi pokojami, które nawiązują do historii, ale ich nowoczesność i standard zadowolą najbardziej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google