Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja przygotowana w ramach projektu Kompetencje kluczowe drogą do kariery współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja przygotowana w ramach projektu Kompetencje kluczowe drogą do kariery współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego."— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja przygotowana w ramach projektu Kompetencje kluczowe drogą do kariery współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego wraz z logotypami Projektu, WSP TWP, Unii Europejskiej i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki projekt zespołu z6i Liceum Ogólnokształcącego im. Bogusława X w Białogardzie

2 -C ZY ZASTANAWIAŁEŚ / AŚ SIĘ KIEDYŚ, CZY PRZED WYJŚCIEM Z DOMU WYŁĄCZYŁEŚ / AŚ ŻELAZKO ? -A MOŻE CHODZIŁO O KOMPUTER ? T ELEWIZOR ? -W YJEŻDŻAJĄC NA DŁUŻSZY CZAS BOISZ SIĘ WŁAMANIA ? -L UBISZ, ABY W MIESZKANIU PANOWAŁA OPTYMALNA TEMPERATURA ?

3 N ASZ MODELOWY DOM BĘDZIE SKŁADAŁ SIĘ Z DWÓCH POKOI, KUCHNI ORAZ ŁAZIENKI. W KAŻDYM Z POMIESZCZEŃ ZNAJDOWAĆ SIĘ BĘDZIE ŹRÓDŁO ŚWIATŁA, W JEDNYM Z POKOI TELEWIZOR, A W KUCHNI RADIO. P ROJEKT TEN POLEGA NA STWORZENIU MODELU DOMU 2.0, KTÓRY MOŻE BYĆ ZARZĄDZANY POPRZEZ STRONĘ WWW.

4 D O BUDOWY MODELU DOMU 2.0 WYKORZYSTAMY : PROGRAMOWALNY MIKROKONTROLER DIODY LED ( ŚWIATŁO ) 8 OHMOWY GŁOŚNIK ( RADIO ) CZUJNIK TEMPERATURY ( POMIAR TEMPERATURY ) DIODA RGB ( TELEWIZOR ) REZYSTORY

5 U PROSZCZONY MODEL DOMU 2.0 WYGLĄDAĆ BĘDZIE NASTĘPUJĄCO : RADIO TELEWIZOR ŚWIATŁA CZUJNIK TEMP.

6 Z KOLEI PO ZALOGOWANIU SIĘ NA PRZYGOTOWANĄ STRONĘ, WIDZIMY PROSTY PANEL ZARZĄDZANIA DOMEM POPRZEZ WWW :

7 N A ZIELONO OZNACZONO WYŁĄCZONE URZĄDZENIA, A NA CZERWONO WŁĄCZONE. WŁĄCZONE W KUCHNI RADIO WŁĄCZONE W POKOJU ŚWIATŁO

8 N A MODELU ŚWIATŁO ZAPALONE W POKOJU DZIENNYM SYGNALIZUJE ZAPALONA 3 DIODA.

9 N A ZIELONO OZNACZONO WYŁĄCZONE URZĄDZENIA, A NA CZERWONO WŁĄCZONE. WŁĄCZONE W KUCHNI RADIO PO KLIKLNIĘCIU WYŁĄCZ

10 D IODA NR 3 GAŚNIE, CO SYGNALIZUJE WYŁĄCZENIE ŚWIATŁA W POKOJU DZIENNYM.

11 J EST TO JEDYNIE PRZYKŁAD ZASTOSOWANIA W ŻYCIU CODZIENNYM PODSTAW PROGRAMOWANIA W JĘZYKU C/C++, TWORZENIA STRON W HTML I PHP. P ROGRAMOWANIE W L ICEUM TO NIE TYLKO DZIESIĄTKI ALGORYTMÓW KLASYCZNYCH, KTÓRE PRZED NAMI NAPISAŁO JUŻ TYSIĄCE OSÓB, ALE RÓWNIEŻ ZAGADNIENIA UDOWADNIAJĄCE, ŻE NAUKA NIE MUSI BYĆ NUDNA …


Pobierz ppt "Prezentacja przygotowana w ramach projektu Kompetencje kluczowe drogą do kariery współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google