Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SCIENCE WANTS YOU.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SCIENCE WANTS YOU."— Zapis prezentacji:

1 SCIENCE WANTS YOU

2

3 Dlaczego warto wybrać klasę biologiczno - chemiczną ?
Profil biologiczno-chemiczno-fizyczny otwiera przed Wami drzwi wielu renomowanych uczelni wyższych. Zdając na maturze biologię, chemię i fizykę zyskujesz ,,szersze pole manewru’’ oraz szansę na studia z wyższej półki t.j : medycyna, farmacja, stomatologia, analityka medyczna, inżynieria, biotechnologia lub studia kształcące typowo w kierunku fizyki, chemii czy biologii.

4

5

6

7

8

9 Przyjdź na biol-chem!  Biologia, chemia i fizyka są przedmiotami przyrodniczymi, które pozwalają odkryć prawa natury. Powtarzając za Paulem G. Hewittem, nie można cieszyć się grą, nie znając jej reguł; niezależnie, czy jest to gra w piłkę, gra komputerowa czy po prostu towarzyska. Pozwól zatem porwać się tej przygodzie, która na pewno sprawi Ci wiele satysfakcji i pomoże zrealizować Twoje plany życiowe. Uczniowie klas przyrodniczych biorą cyklicznie udział w warsztatach w Sanepidzie, warsztatach ekologicznych, lekcjach fizyki w Planetarium Śląskim, w Ogrodzie Doświadczeń w Krakowie, wykonują doświadczenia chemiczne w laboratoriach Uniwersytetu Jagiellońskiego Posiadamy bogate zaplecze dydaktyczne, sprzęt laboratoryjny, a nasze pracownie, jak na XXI wiek przystało, są wyposażone w urządzenia multimedialne.

10 Przyjdź na biol-chem!  Młodzież naszego liceum bierze udział w projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego “Zdobywać szczyty, pogłębiając wiedzę i niwelując braki w drodze do kariery życiowej” . Uczniowie uczestniczą w dodatkowych zajęciach uzupełniających z matematyki, fizyki, biologii, chemii oraz geografii, a także w zajęciach rozwijających “Olimpijczycy na start!” z matematyki, fizyki, biologii, chemii, geografii, podstaw przedsiębiorczości oraz ekonomii. Ponadto prowadzone są zajęcia przygotowujące do egzaminów maturalnych. Nauczyciele zawsze chętnie służą pomocą, dobrą radą, a swoją wiedzę starają się przekazać z ogromnym zaangażowaniem

11 "Dziennik Gazeta Prawna", powołując się na raport firmy Sedlak and Sedlak informuje:
Wzrasta liczba studentów na kierunkach medycznych. Według ekspertów, przyczynia się do tego nie tylko wysoki prestiż tej profesji, ale również szybko rosnące zarobki. W ciągu 3 lat średnie wynagrodzenie lekarza z pierwszym stopniem specjalizacji wzrosło z 4 do 7 tys. zł. Najlepiej zarabia się w prywatnych placówkach. Nikogo nie dziwią więc zarobki rzędu tys. zł brutto, a najlepszych specjalistów nawet do 60 tys. zł.

12 Średnie roczne wynagrodzenia w najbardziej opłacanych profesjach związanych z nauką

13

14

15

16 I Science Nasze klasy z rozszerzonymi przedmiotami takimi jak: BIOLOGIA, CHEMIA, FIZYKA zapewnią Ci lepszy start w dorosłym życiu i otworzą drzwi wymarzonej uczelni. ZAPRASZAMY 


Pobierz ppt "SCIENCE WANTS YOU."

Podobne prezentacje


Reklamy Google