Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

10 kroków do sukcesu w Centrach Usług Program Akademii BPO.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "10 kroków do sukcesu w Centrach Usług Program Akademii BPO."— Zapis prezentacji:

1 10 kroków do sukcesu w Centrach Usług Program Akademii BPO

2 Kompletne przygotowanie do pracy w BPO/SSC 10 kroków do sukcesu w BPO Co muszę wiedzieć o sektorze BPO/SSC? Jak się odnaleźć w korporacji? Jak odnieść sukces w centrum BPO/SSC

3 KROK 1 (SEKTOR BPO) Wprowadzenie do branży BPO/SSC na czym polega działalność branży BPO/SSC BPO/SSC w Polsce who is who in BPO/SSC perspektywy branży możliwości kariery w branży 10 kroków do sukcesu w BPO Co muszę wiedzieć o sektorze BPO / SSC?

4 KROK 2 Narzędzia informatyczne podstawowe narzędzia informatyczne praca w zespołach wirtualnych bezpieczeństwo danych cyfrowych i informacji KROK 3 Podstawy zachowań na rynku pracy techniki poszukiwania pracy podstawy Prawa Pracy 10 kroków do sukcesu w BPO Jak się odnaleźć w korporacji?

5 KROK 4 Zachowania w biznesie (etyka, kultura osobista etc…) praca w zespołach wirtualnych - zagadnienia podstawowe - strój w pracy - asertywność - odporność na stres - life balance - praca w grupie, - asertywność w pracy podstawy etyki w biznesie praca w środowisku wielokulturowym 10 kroków do sukcesu w BPO Jak się odnaleźć w korporacji? (cd.)

6 KROK 5 Rachunkowość podstawy rachunkowości międzynarodowe standardy rachunkowości praca w środowisku wielokulturowym KROK 6 Obsługa klienta rozmowa telefoniczna sprzedaż przez telefon obsługa trudnego klienta 10 kroków do sukcesu w BPO Jak odnieść sukces w centrum BPO?

7 KROK 7 Metody prezentacji danych i podstawy statystyki międzynarodowe standardy rachunkowości zbieranie danych analiza danych prezentacja danych i wyników interpretacja wyników KROK 8 Zarządzanie projektami KROK 9 Rozwiązywanie problemów i usprawnianie lean, kaizen, six sigma, 5w, 5s, seven hats KROK 10 Język angielski w biznesie 10 kroków do sukcesu w BPO Jak odnieść sukces w centrum BPO? (cd.)


Pobierz ppt "10 kroków do sukcesu w Centrach Usług Program Akademii BPO."

Podobne prezentacje


Reklamy Google