Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Usługi świadczone turystom GROUP 2 (SALMA, BOER, HARTOS, ETCHEBERRY, KUBICA, NAGY )

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Usługi świadczone turystom GROUP 2 (SALMA, BOER, HARTOS, ETCHEBERRY, KUBICA, NAGY )"— Zapis prezentacji:

1 Usługi świadczone turystom GROUP 2 (SALMA, BOER, HARTOS, ETCHEBERRY, KUBICA, NAGY )

2 Wtorek– Rejvíz, Praděd Jedzenie i napoje Rzeczowy komentaż panaBalnera Prezentacja pana Kubački Jr. Z organizacji NATURA 2000 Zimowe i letnie sporty Tablice informacyjne Pomoc w dotarciu do trudnodostępnych miejsc z poszanowaniem przyrody Miejsca parkingowe

3 Jedzenie i napoje Czeska kuchnia jest bardzo ciekawa zróźnicowana. W menu były potrawy tradycyjne jak również inne. Obsługa była sprawna aczkolwiek kelner nie mówił po angielsku. Myślimy, że wszystkie karty dań powinny być w przynajmniej jednym światowym języku.

4 Prezentacja NATURA 2000 Bardzo docenienamy przedstawione nam informacje na temat przyczyn powstania organiacji NATURA 2000. Możemy rozróżnić następujące formy ochrony takie jak parki narodowe, rezerwaty jak i tereny chronione w Europie.Te miejsca są domem dla wielu ptakow i rzadkich roślin. W każdym kraju Unii Europejskiej podejscie do spraw ochrony jest odmienne. Mamy nadzieję, że prezentacja będzie dostępna na internecue ponieważ uważamy że więcej osób powinno się zaznajomić z tym zagadnieniem.

5 Sporty sezonowe Wspinaczka na Pradziada była cudowenym doświadczeniem.W czasie naszej wędrówki spotkaliśmy narciarzy biegowych cieszących się ostatnimi kawałkami sniegu a zmienna górska pogoda przypomniała nam, że planując wycieczkęwgóry należy brać pod uwagę nieprzewidywalnośćaury.Tereny te są także wyśmienite dla miłosników rowerów górskich - paru z nich spotkaliśmy podczas naszej wędrówki.

6 Tablice informacyjne Tablice informacyjne w jednym tylko języku są największym minusem tego regionu jeśli chodzi o kwestie usług. Naprawdę powinno się umieścić tablice informacyjne w innych językach.

7 Środa KRUŽBERK FARMA ZAPORA JAKARTOVICE RANCHO NOVÝ DVÚR ARBORETUM

8 FARMA Na farmie znajduje się 160 mlecznych krów 130 krów przeznaczonych na obój Rasa mleczna produkuje około 18-19 litrów mleka dziennie na krowę. Mleko to jest sprzedawane firmie OLMA.

9 Usługi Farma jest samowystarczalna jeśli chodzi o wykarmianianie zwierząt. Farma musi zatrudniać firmy zewnętrzne ofrująceusługi w zakresie ścinania trawy (zawierającej oset i koniczynę) Na farmie dokonuje się procesu kiszenia bez dodawania środków chemicznych w czasie fermentacji.

10 Zatrzymuje wodę Chroni przed powodziami Jest istotnym miejscem zaopatrywania w wodę pitną regionu Opavy i Ostravy. Miejsce atrakcyjne –możliwość uprawiania wspinaczki skałkowej nieopodal zapory.Możliwośc spacerów w ładnej scenerii. Możliwość spożywania posiłków Rybna farma pstrągów Zapora

11 ARBORETUM Niesamowita zieleń mimo że większość drzew własnia dopiero miała rozkwitnąc w pełni. Obecność tablic informacyjnych Świerze powietrze Możliwośc zwiedzania z przewodnikiem

12 JAKARTOVICE Jazda konna Pokazy jazdy konnej Dobre jedzenie Kort tenisowy Boisko do koszykówki Basen Duży tor motocrossowy nieopodal Jakartovic.

13 Rodzinna farma w miejscowości Štítina Wysoka jakość bio produktówz koziego i owczego mleka, dostępność dla konsumenta o każdej porze bez zbytecznego zwiększqania ceny poprzez wydatki na transport i dystrybucję. Specjalnie nawożone tereny w celu polepszenia jakości gleby; bio-odpady mieszane są z glebą a potem rozmieszczane na polach o powierzchni 2 ha.


Pobierz ppt "Usługi świadczone turystom GROUP 2 (SALMA, BOER, HARTOS, ETCHEBERRY, KUBICA, NAGY )"

Podobne prezentacje


Reklamy Google