Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

- wybór jest prosty jak abecadło…

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "- wybór jest prosty jak abecadło…"— Zapis prezentacji:

1 - wybór jest prosty jak abecadło…

2 to: uniwersalny, zaawansowany i zintegrowany system wspierania projektowania elektroniki (EDA), wiele narzędzi o potężnych możliwościach, dzięki którym projektowanie stanie się tańsze i efektywniejsze, najnowsze rozwiązania w zakresie projektowania, technologii i trendów w światowej elektronice, pełna skalowalność produktu i integracja z wieloma produktami zewnętrznymi, m. inn. systemy projektowania MCAD 3D, środowiska bazodanowe

3 Moduły: P.R. Editor oraz P.R.Editor High Speed – interaktywne routery i autoroutery spełniające wszelkie wymogi nowoczesnego projektowania PCB wyposażone w wiele narzędzi usprawniające pracę projektanta przy projektowaniu ręcznym i zapewniające wysoką jakość projektu przy trasowaniu automatycznym. Cadstar 3D – moduł wglądu na projekt w trzech wymiarach i dodatkowo wyposażony w funkcje kontroli, weryfikacji i wprowadzaniu korekt PCB w połączeniu z trójwymiarową obudową zaprojektowaną przez mechanika (integracja z programami 3D mechanicznymi) Cadstar FPGA – moduł do projektowania układów programowalnych FPGA i symulacji TOP SPICE, B2Spice, Pspice Interface - moduły symulatorów analogowo-cyfrowych opartych o silnik SPICE

4 Moduły: - Cadstar Si Verify – moduł zaawansowanej weryfikacji sygnałowej projektu – dostarcza narzędzia kontroli projektu jeszcze przed jej prototypowaniem i produkcją. Cadstar EMC Adviser – moduł sprawdzający podatność zaprojektowanej płytki na zakłócenia zewnętrzne i możliwość powodowania zakłóceń przez tą płytkę. Po zakończeniu symulacji moduł informuję o problemach z projektem i jednocześnie podaje sposób naprawy błędu. MRP Link – moduł integracji Cadstara z systemami baz danych o stanie magazynowym elementów użytych do projektu - LP Wizard- moduł szybkiego tworzenia footprintów do nowych elementów bibliotecznych

5 Biblioteki Cadstara Zintegrowany system tworzenia, zarządzania bibliotekami.

6 Kreatory bibliotek elementów schematowych i PCB (footprintów)
Redukują czas potrzebny na stworzenie własnych, firmowych bibliotek, Pozwalają na usprawnienie tworzenia, bez ryzyka popełnienia błędu i przy małym zaangażowaniu projektanta.

7 Cadstar umożliwia pracę z regułami PCB utworzonymi już na etapie projektowania schematu, reguły te to klasy sieci, szerokości ścieżek, odpowiedź impulsowa ścieżki na pobudzenie impulsem.

8 Cadstar to również: warianty układowe, dzięki którym stworzysz szybko schemat i płytkę z różnicami układu w zależności od np. rynku sprzedaży produktu, klasy cenowej, itp. zaawansowana kontrola błędów projektowych, przekroczeń zdefiniowanych reguł, szybkie kopiowanie i wklejanie w schemat lub płytkę fragmentów innych projektów beż możliwości wystąpienia błędów – program sam tego pilnuje łatwe łączenie elementów na schemacie – wystarczy tylko wyprowadzenia elementów do siebie i rozsunąć - połączenie zostanie utworzone – teraz podłączanie układu scalonego do magistrali stało się dziecinnie proste.

9 Prowadzenie połączeń, magistral
Edytor PCB w Cadstarze to potężne narzędzie, które pomoże projektantowi osiągnąć zamierzone cel, obojętnie od rozmiaru projektu. Inteligentny router śledzi ruchy projektanta i wespół z nim kontroluje parametry i ustawienia tak, aby skrócić czas pracy i szybko osiągnąć pożądany efekt. Prowadzenie połączeń, magistral

10 Jeżeli poprowadziłeś magistralę, i teraz trzeba dołączyć do niej kolejne wyprowadzenia, Cadstar pomoże Ci to szybko wykonać:

11 Edycja podłączeń magistrali:
Trasowanie magistrali z automatycznym zakańczaniem.

12 Edycja i sposób tworzenia ścieżek o określonej długości.
Dynamiczne określanie długości ścieżki w zależności od warunków na płytce.

13 Cadstar 3D PCB w trzech wymiarach – narzędzie do weryfikacji projektu w środowisku mechanicznym.

14 W Cadstarze 3D możesz sprawdzić, czy fizyczne wymiary płytki i elementów rozmieszczonych na niej spełniają warunki wymagane przez obudowę zaprojektowaną przez mechanika w dowolnym programie CAD 3D. Cadstar umożliwia import formatów z tych programów. Po imporcie można wykonać sprawdzenie występujących kolizji, a następnie nanieść poprawki do projektu, które zostaną uwzględnione w edytorze PCB.

15 Cadstar TOP Spice – symulator A/D
Cadstar TOP SPICE to moduł Integrujący się z Cadstarem, Umożliwiający pełną wymianę Informacji o komponentach i danych potrzebnych do symulacji. Top Spice dokonuje symulacji m. inn. w typach: Monte Carlo, Temperaturowych, Analizy Fouriera,

16 Cadstar PSPICE interface to moduł, dzięki któremu symulację można wykonać w zewnętrznym programie symulacyjnym. Umożliwia export/import danych z/do Cadstara do np. programu Pspice.

17 B2 Spice – potężny symulator Analogowo-Cyfrowy wyposażony w wiele możliwości symulacji, wirtualnych instrumentów pomiarowych a jednocześnie wyjątkowo prosty w obsłudze. Oferuje wszystkie możliwe i dostępne w tej grupie programów funkcje, dlatego jest zaliczany do najlepszych symulatorów.

18 Cadstar SI Verify – zintegrowane narzędzie do symulacji i weryfikacji PCB.
Umożliwia szczegółową analizę projektu pod kątem możliwości interferencji, impendancji, wzajemnego wpływu połączeń i elementów na płytce, a także umożliwia wykonanie testu wpływu pojedynczych zmian na zmianę pracy układu. Moduł pozwala zauważyć w porę błędy konstrukcyjne, zanim układ trafi do produkcji. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze.

19 Cadstar EMC Cadstar EMC (Electro Magnetic Compatibility) to moduł, dzięki któremu masz możliwość sprawdzenia projektu pod względem kompatybilności elektromagnetycznej, czyli wpływu i oddziaływań płytki na otoczenie jak również jej podatności na zakłócenia zewnętrzne. Według przepisów każda obecnie zaprojektowana płytka musi być testowana.

20 Cadstar EMC Advaiser umożliwia podgląd w formie wykresu zakłóceń generowanych zaczynając od pojedynczej ścieżki kończąc na całej płytce oraz dokonuje analizy popełnionych przez projektanta błędów i sugeruje wprowadzenie odpowiednich poprawek.

21 - to światowa jakość Firma Zuken, producent Cadstara istnieje już od 32 lat, oferując sprawdzone, poparte wieloletnim doświadczeniem rozwiązania, które są cenione wysoko przez inżynierów z całego świata, pracujących w takich znanych firmach jak:


Pobierz ppt "- wybór jest prosty jak abecadło…"

Podobne prezentacje


Reklamy Google