Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Paragraf 1.3 Gęstość substancji. Zadanie na dobry początek Odpowiedz na poniższe pytanie. (Co jest „nie tak” w poniższej wypowiedzi?) Co jest cięższe:

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Paragraf 1.3 Gęstość substancji. Zadanie na dobry początek Odpowiedz na poniższe pytanie. (Co jest „nie tak” w poniższej wypowiedzi?) Co jest cięższe:"— Zapis prezentacji:

1 Paragraf 1.3 Gęstość substancji

2 Zadanie na dobry początek Odpowiedz na poniższe pytanie. (Co jest „nie tak” w poniższej wypowiedzi?) Co jest cięższe: tona drewna, czy tona żelaza?

3 Sprawdzian do paragrafu 1.2 „Pomiar wartości siły ciężkości (ciężaru ciała)”

4 Bieżąca lekcja (paragraf 1.3) Data: Temat: Gęstość substancji Uwaga: Pamiętaj o podpisie rodzica pod pracą domową w zeszycie ćwiczeń i w zeszycie przedmiotowym.

5 Praca domowa do paragrafu 1.3 Część obowiązkowa: –Przeczytaj w podręczniku rozdział 1.3 –Wypełnij ćwiczenia do powyższego rozdziału. –Wykonaj w zeszycie przedmiotowym (od tyłu) zadania ze zbioru „Proste zadania…” od numeru 1.30 do numeru 1.39 Dla tych, co chcą wiedzieć więcej: –Obejrzyj: www.zamkor.pl→ Fizyka→ Portal ucznia→ Animacje i …→ str.9 „Wyznaczanie gęstości ciała stałego o...”, str.8 „Wyznaczanie gęstości ciała stałego o...”, „Wyznaczanie gęstości ciała stałego o...”, „Wyznaczanie gęstości cieczy” – Obejrzyj: www.scholaris.pl/resources/run/id/48125 (prezentacja „Gęstość”)www.scholaris.pl/resources/run/id/48125

6 Zdania podsumowujące Na dzisiejszej lekcji: –Dowiedziałem się, że... –Zaciekawiło mnie.... –Zdziwiło mnie...

7 Koniec


Pobierz ppt "Paragraf 1.3 Gęstość substancji. Zadanie na dobry początek Odpowiedz na poniższe pytanie. (Co jest „nie tak” w poniższej wypowiedzi?) Co jest cięższe:"

Podobne prezentacje


Reklamy Google