Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WIZYTA W FIRMIE AUDIO SAT. FIRMA AUDIO SAT : FIRMA AUDIO SAT : AUDIO SERVICE- SŁYSZEĆ.ROZUMIEĆ.ROZMAWIAĆ ORAZ SIEMENS- LEPIEJ SŁYSZEĆ, TO LEPIEJ ŻYĆ.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WIZYTA W FIRMIE AUDIO SAT. FIRMA AUDIO SAT : FIRMA AUDIO SAT : AUDIO SERVICE- SŁYSZEĆ.ROZUMIEĆ.ROZMAWIAĆ ORAZ SIEMENS- LEPIEJ SŁYSZEĆ, TO LEPIEJ ŻYĆ."— Zapis prezentacji:

1 WIZYTA W FIRMIE AUDIO SAT

2 FIRMA AUDIO SAT : FIRMA AUDIO SAT : AUDIO SERVICE- SŁYSZEĆ.ROZUMIEĆ.ROZMAWIAĆ ORAZ SIEMENS- LEPIEJ SŁYSZEĆ, TO LEPIEJ ŻYĆ. Adres: Chlebowa 4/8, 61-003 Poznań

3 Firma powstała w 1997r. Pan Jacek Latanowicz Pierwszym dyrektorem był Pan Jacek Latanowicz. W 2003r. W 2003r. doszło do zmian własnościowych w Niemczech. Audio Service łączy się z firmą Siemens Audio Service łączy się z firmą Siemens i powstaje Audio SAT.

4 MISJĄ FIRMY JEST …

5 PRODUKCJI PRODUKCJI DZIAŁ

6 Dział produkcji -w tym dziale pracują ludzie odpowiedzialni za: budowę, wykonanie, kontrolę jakości.

7 Dział logistyki W TEJ FIRMIE ZNAJDUJE SIĘ RÓWNIEŻ: Dział logistyki- którego zadaniem jest m.in. odbiór zamówień klienta oraz wysyłka.

8 Firma Audio SAT proponuje szeroki asortyment nowoczesnych urządzeń. Ich specjalnością są aparaty słuchowe wewnątrzuszne, zauszne, typu RIC, wkładki douszne oraz rozmaite akcesoria wspomagające słyszenie.

9 Rocznie jest około 30 tysięcy zleceń z czego około 30% są to aparaty wewnątrzuszne. W Polsce szacuje się sprzedaż na ok. 90 tys. Gwarancja wynosi 3 lata i nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych. Wyprodukowanie jednego aparatu zajmuje około 3 dni.

10 Na przestrzeni 10 ostatnich lat liczba osób z wadą słuchu wzrosła. Ludzie bardzo często bagatelizują ten problem pomimo, że jest on coraz bardziej powszechny. Ludzie bardzo często bagatelizują ten problem pomimo, że jest on coraz bardziej powszechny. W Polsce około 200tys. W Polsce około 200tys. Osób pracuje w warunkach nadmiernego hałasu. Osób pracuje w warunkach nadmiernego hałasu.

11 AKCJA SŁUCHOBUS Firma przeprowadza akcję SŁUCHOBUS. Słuchobus Siemens i Audio Service to wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczne mobilne centrum badań. Z badań, które zostały przeprowadzone w 3 letnie miesiące na terenach około 41 miast, miasteczek, wsi, wynika,że blisko połowa osób poniżej 40 roku życia cierpi na niedosłuch. Z badań, które zostały przeprowadzone w 3 letnie miesiące na terenach około 41 miast, miasteczek, wsi, wynika,że blisko połowa osób poniżej 40 roku życia cierpi na niedosłuch.


Pobierz ppt "WIZYTA W FIRMIE AUDIO SAT. FIRMA AUDIO SAT : FIRMA AUDIO SAT : AUDIO SERVICE- SŁYSZEĆ.ROZUMIEĆ.ROZMAWIAĆ ORAZ SIEMENS- LEPIEJ SŁYSZEĆ, TO LEPIEJ ŻYĆ."

Podobne prezentacje


Reklamy Google