Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WIZYTA W FIRMIE AUDIO SAT

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WIZYTA W FIRMIE AUDIO SAT"— Zapis prezentacji:

1 WIZYTA W FIRMIE AUDIO SAT

2 FIRMA AUDIO SAT : AUDIO SERVICE- SŁYSZEĆ. ROZUMIEĆ
FIRMA AUDIO SAT : AUDIO SERVICE- SŁYSZEĆ.ROZUMIEĆ.ROZMAWIAĆ ORAZ SIEMENS-LEPIEJ SŁYSZEĆ, TO LEPIEJ ŻYĆ. Adres: Chlebowa 4/8, Poznań

3 Firma powstała w 1997r. Pierwszym dyrektorem był Pan Jacek Latanowicz. W 2003r. doszło do zmian własnościowych w Niemczech. Audio Service łączy się z firmą Siemens i powstaje Audio SAT.

4 MISJĄ FIRMY JEST …

5 DZIAŁ PRODUKCJI

6 Dział produkcji -w tym dziale pracują ludzie odpowiedzialni za: budowę, wykonanie, kontrolę jakości.

7 W TEJ FIRMIE ZNAJDUJE SIĘ RÓWNIEŻ: Dział logistyki- którego zadaniem jest m.in. odbiór zamówień klienta oraz wysyłka.

8 Firma Audio SAT proponuje szeroki asortyment nowoczesnych urządzeń
Firma Audio SAT proponuje szeroki asortyment nowoczesnych urządzeń. Ich specjalnością są aparaty słuchowe wewnątrzuszne, zauszne, typu RIC, wkładki douszne oraz rozmaite akcesoria wspomagające słyszenie.

9 Rocznie jest około 30 tysięcy zleceń z czego około 30% są to aparaty wewnątrzuszne. W Polsce szacuje się sprzedaż na ok. 90 tys. Gwarancja wynosi 3 lata i nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych. Wyprodukowanie jednego aparatu zajmuje około 3 dni.

10 Na przestrzeni 10 ostatnich lat liczba osób z wadą słuchu wzrosła.
Ludzie bardzo często bagatelizują ten problem pomimo, że jest on coraz bardziej powszechny . W Polsce około 200tys. Osób pracuje w warunkach nadmiernego hałasu.

11 AKCJA SŁUCHOBUS Firma przeprowadza akcję SŁUCHOBUS. Słuchobus Siemens i Audio Service to wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczne mobilne centrum badań. Z badań, które zostały przeprowadzone w 3 letnie miesiące na terenach około 41 miast, miasteczek, wsi, wynika ,że blisko połowa osób poniżej 40 roku życia cierpi na niedosłuch.


Pobierz ppt "WIZYTA W FIRMIE AUDIO SAT"

Podobne prezentacje


Reklamy Google