Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

RABATY NA DZIEŃ TATY ! 23 czerwca 2012. CHWILA WYTCHNIENIA O KTÓREJ MARZY KAŻDY TATO ! Wielkimi krokami zbliża się Dzień Ojca z tej okazji przygotowaliśmy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "RABATY NA DZIEŃ TATY ! 23 czerwca 2012. CHWILA WYTCHNIENIA O KTÓREJ MARZY KAŻDY TATO ! Wielkimi krokami zbliża się Dzień Ojca z tej okazji przygotowaliśmy."— Zapis prezentacji:

1 RABATY NA DZIEŃ TATY ! 23 czerwca 2012

2 CHWILA WYTCHNIENIA O KTÓREJ MARZY KAŻDY TATO ! Wielkimi krokami zbliża się Dzień Ojca z tej okazji przygotowaliśmy drobne upominki, które sprawią, że Twój Tato poczuje się wyjątkowo !

3 CHWILA ODDECHU W AVENA SPA MASAŻ SHIATSU METODĄ NAMIKOSHI Sztuka uzdrawiania dotykiem rodem z Kraju Wiśni. Masaż ten łagodzi nagromadzone w ciele napięcie, przywraca równowagę i siły witalne. 2-godzinny pobyt w strefie otwartej SPA (jacuzzi, sauna sucha i parowa, ścieżka schładzania, tepidarium)

4 CHWILA ODDECHU Z KOLACJĄ DLA DWOJGA

5 W YJĄTKOWY P REZENT DLA W YJĄTKOWEGO T ATY ! Rezerwacje i sprzedaż voucherów: Dział Marketingu : +17 860 65 77 marketing@hoteleprezydenckie.pl www.hoteleprezydenckie.pl Ważność vouchera: od daty wystawienia do 31.08.2012


Pobierz ppt "RABATY NA DZIEŃ TATY ! 23 czerwca 2012. CHWILA WYTCHNIENIA O KTÓREJ MARZY KAŻDY TATO ! Wielkimi krokami zbliża się Dzień Ojca z tej okazji przygotowaliśmy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google