Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

1KALENDARZ "BRONEK 2012". Głównym celem projektu jest wykonanie usługi w postaci kalendarza pamiątkowego na rok 2012. Mój projekt jest skierowany do uczniów,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "1KALENDARZ "BRONEK 2012". Głównym celem projektu jest wykonanie usługi w postaci kalendarza pamiątkowego na rok 2012. Mój projekt jest skierowany do uczniów,"— Zapis prezentacji:

1 1KALENDARZ "BRONEK 2012"

2 Głównym celem projektu jest wykonanie usługi w postaci kalendarza pamiątkowego na rok 2012. Mój projekt jest skierowany do uczniów, nauczycieli i absolwentów szkoły. Najwyższa jakość i innowacyjność projektu będą świadczyły o jego renomie. Odpowiednia cena kalendarza skusi niejednego potencjalnego konsumenta. Początkowo elementem projektu będzie kalendarz, potem zaś rozszerzy się o notesy, zeszyty itp. Dalszy rozwój projektu mam zamiar prowadzić działania w zakresie reklamy. 2KALENDARZ "BRONEK 2012"

3 3

4 Zasoby potrzebne do realizacji to: wszystkie 24 klasy szkoły zespoły przedmiotowe nauczycieli programy specjalistyczne do obróbki zdjęć dostęp do drukarni ploterowej kalendarzy finanse z funduszu Rady Rodziców sponsorzy (absolwenci i Stowarzyszenie Absolwentów Szkoły) 4KALENDARZ "BRONEK 2012"

5 Podstawą do nagłośnienia projektu jest rozpowszechnienie informacji na temat stworzenia kalendarza wśród wszystkich nauczycieli i uczniów szkoły. Powstanie wtedy drzewo komunikacyjne, które da dużą liczbę powiadomionych osób. Organizator RodziceSponsorzyInni… UczniowieNauczyciele 5KALENDARZ "BRONEK 2012"

6 Zadaniem każdej z klas będzie przygotowanie 2 zdjęć w jak najlepszej rozdzielczości i dostarczenie ich do twórców projektu (przesłanie w formie elektronicznej). Następnie współorganizator (grafik) umieszcza zdjęcia w odpowiednich blokach klas: matematycznych, biologicznych i humanistycznych. Wybrani nauczyciele zostaną przedstawieni na stronach kalendarza jako zespoły przedmiotowe: polonistów, wuefistów, chemików, matematyków itp… Strona tytułowa kalendarza ma się prezentować z jak najlepszej strony- będzie to zdjęcie szkoły w karykaturze. 6KALENDARZ "BRONEK 2012"

7 7 Lokalni przedsiębiorcy mogą się włączyć w znaczący sposób w tworzenie kalendarza… U góry każdej strony będzie znajdowało się wolne miejsce przeznaczone na reklamy firm. Taka reklama będzie kosztować 200 zł, a zadowoli to 2 strony. Twórcy projektu pozyskają środki finansowe, a reklamodawcy będą usatysfakcjonowani zareklamowaniem ich przedsiębiorstwa. Cena kalendarza czarno-białego będzie wynosiła 15 zł, zaś cena kolorowego- 23 zł. Środki uzyskane z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na dofinansowanie remontu pracowni geograficznej i fizycznej. Opracował: K. Maciejca


Pobierz ppt "1KALENDARZ "BRONEK 2012". Głównym celem projektu jest wykonanie usługi w postaci kalendarza pamiątkowego na rok 2012. Mój projekt jest skierowany do uczniów,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google