Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkolenie w Kościerzynie rok

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkolenie w Kościerzynie rok"— Zapis prezentacji:

1 Szkolenie w Kościerzynie 25.03.2012 rok

2 Agenda 1. Wstęp 2. Rodzaje ubezpieczeń grupowych
3. O firmie - Pramerica 4. Produkt 5. Wymagane dokumenty do zawarcia umowy 6. Obsługa 7. Wypłata swiadczeń 8. Egzamin

3 Rodzaje ubezpieczeń grupowych
Standard VIP ( właściciele, kadra, kluczowi pracownicy) Małe i średnie firmy ( osób) Duże firmy ( powyżej 15 osób) Płatnik: Pracownik Pracodawca Pracownik/pracodawca

4 Rodzaje ubezpieczeń grupowych
OCHRONA ŻYCIA OCHRONA ZDROWIA VIP OCHRONA RODZINY STANDARD

5 Kiedy działają ubezpieczenia grupowe?
OCHRONA ŻYCIA: śmierć: dowolna przyczyna, w NW, NW komunikacyjne, NW w pracy, zawał udar OCHRONA RODZINY: urodzenie dziecka, osierocenie dziecka śmierć: rodzica, teścia, dziecka, współmałżonka, partnera Poważne choroby: współmałżonka, dziecka Pobyt w szpitalu współmałżonka OCHRONA ZDROWIA: niezdolność do pracy, uszczerbek na zdrowiu, poważne choroby, pobyt w szpitalu, operacje, leczenie specjalistyczne

6 Ważne pytania dotyczące ubezpieczenia grupowego
Gdzie mają P. zawartą umowę ub. grupowego? TABELA, ZAKRES, SU, SKŁADKA Jak była zawierana? Przez kogo? ( Czy jest podpisane pełnomocnictwo na wyłączność dla brokera?) Z czego są zadowoleni? CO JEST WAŻNE DLA KLIENTA Co nie pododoba?

7 Ważne pytania dotyczące ubezpieczenia grupowego VIP
Zapewne P. wie, że w przypadku śmierci pracownika w pracy przysługuje odprawa pośmiertna. Czy zna P. kwoty jakie musi Pracodawca wtedy zapłacić? Jedno, trzy lub sześć wynagrodzeń! Jak można skorzystać ze zwolnienia z wypłaty odprawy pośmiertnej? Z jakich form dodatkowego wynagrodzodzenia korzysta? Jaki rodzaj ubezpieczenia na życie pozwala uzyskać najlepszą relację cena do wysokości świadczeń?

8 PRAMERICA ŻYCIE TUiR SA
Rozpoczęła działalność w Polsce w 1999 r. koncentrując się na oferowaniu indywidualnych ubezpieczeń na życie . Siłą firmy jest przestrzeganie zasad i wysokich standardów etycznych, świetnie wyszkoleni pracownicy, współpracownicy oraz produkty ubezpieczeniowe dostosowane do potrzeb naszych Klientów.

9 Nasza siła – PFI -PRUDENTIAL FINANCIAL, INC *
PFI to lider na rynku usług finansowych. Aktywa pod ponad 602 mld USD (2008 rok). W skład firmy wchodzą spółki działające w USA, Azji, Europie, oraz Ameryce Łacińskiej. Około 50 milionów klientów Skała, obrazuje siłę, stabilność, wiedzę ekspercką i innowacyjność, które przetrwały próbę czasu. PFI - symbol jakości i skuteczności w zapewnieniu swoim klientom bezpieczeństwa finansowego i spokoju ducha. * Prudential Financial, Inc. ze Stanów Zjednoczonych nie jest w żaden sposób powiązany z Prudential plc, spółką zarejestrowaną w Zjednoczonym Królestwie.

10 PFI NA RYNKU AMERYKAŃSKIM Ubezpieczenia na życie
Rank Company Assets ($bn) Share % 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. MetLife Prudential* AIG Hartford Manulife TIAA-CREF AEGON NYLife ING AXA 466 387 364 264 218 199 197 193 191 159 9,3 7,7 7,3 5,2 4,3 4,0 3,9 3,8 3,2 All ranking based on 2007 data. Source: A.M. Best, LIMRA, NAVA, Pension&Investments * Prudential Financial, Inc. ze Stanów Zjednoczonych nie jest w żaden sposób powiązany z Prudential plc, spółką zarejestrowaną w Zjednoczonym Królestwie.

11 KAŻDA FIRMA MA SWÓJ POCZĄTEK …
Historię Firmy rozpoczął jeden agent ubezpieczeniowy w Stanach Zjednoczonych 130 lat temu.

12 JOHN F. DRYDEN ( ) Firma została założona w 1875 roku przez Johna F. Drydena, Newark (New Jersey). W tamtych odległych czasach PFI* była pierwszą firmą w Stanach Zjednoczonych, która zaoferowała klasie robotniczej dostępne dla nich ubezpieczenia na życie. Jego motto brzmiało: „Urzeczywistnijmy nieśmiertelne idee miłości braterskiej i miłości w rodzinie, które są motorem społeczeństwa”. *PFI - Prudential Financial, Inc. ze Stanów Zjednoczonych nie jest w żaden sposób powiązany z Prudential plc, spółką zarejestrowaną w Zjednoczonym Królestwie.

13 POCZĄTKI DZIAŁALNOŚCI
Ubezpieczenie już od 3 centów tygodniowo

14 NASZE STANDARDY OBSŁUGI
1. Administracja na najwyższym poziomie 2. Sprawny proces decyzyjny 3. Minimalne zaangażowanie administracyjne Ubezpieczającego 4. Szybka wypłata roszczeń

15 WSPARCIE PRACODAWCY W PROCESIE WDRAŻANIA UBEZPIECZENIA GRUPOWEGO
WDROŻENIE PROGRAMU WSPARCIE PRACODAWCY W PROCESIE WDRAŻANIA UBEZPIECZENIA GRUPOWEGO PRZYGOTOWANIE KAMPANII INFORMACYJNEJ – wykorzystanie dostępnych nośników informacji. MATERIAŁY INFORMACYJNE – opracowanie, przygotowanie, dystrybucja. PREZENTACJE, SPOTKANIA Z PRACOWNIKAMI, INDYWIDUALNE KONSULTACJE. Wymagania formalne ograniczone do niezbędnych.

16 NASZE FUNDAMENTALNE ZASADY

17 ARGUMENTY ZA PRAMERICA
Specjalizuje się w ubezpieczeniach ochronnych na życie Należy do Prudential Financial – 2 firmy ubezpieczeniowej w USA Działa na świecie ponad 130 lat, w Polsce od 1999 roku Najwyższe standardy obsługi Najwyższa jakość produktów


Pobierz ppt "Szkolenie w Kościerzynie rok"

Podobne prezentacje


Reklamy Google