Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Z życia klasy I SOR Klasa I Studium Organizacji Reklamy zajęcia rozpoczęła 6 września 2006 roku. Opiekunem klasy została mgr Mariola Piasta. Na swoich.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Z życia klasy I SOR Klasa I Studium Organizacji Reklamy zajęcia rozpoczęła 6 września 2006 roku. Opiekunem klasy została mgr Mariola Piasta. Na swoich."— Zapis prezentacji:

1

2 Z życia klasy I SOR Klasa I Studium Organizacji Reklamy zajęcia rozpoczęła 6 września 2006 roku. Opiekunem klasy została mgr Mariola Piasta. Na swoich reprezentantów słuchacze wybrali trójkę klasową w składzie: Michał Rosiński, Anna Wojtkiewicz, Barbara Świątek.

3 I semestr to głównie zapoznawanie się ze szkołą, jej zwyczajami, ale jego końcówka to już zaliczenia, egzaminy i egzaminy. Mimo wielu spraw w szkole słuchacze znaleźli czas na to, aby przygotować oprawę do trzech wydarzeń, które odbyły się w grudniu 2005 r.

4 Pierwsze z nich to dekoracja sali, na której odbyła się konferencja podsumowująca program dla szkół gimnazjalnych regionu sieradzkiego pod nazwą jestem stąd…. Przy tworzeniu dekoracji oprócz nazwy programu umieszczonej w centralnym miejscu ściany, wykorzystano, nawiązując do idei programu, zdjęcia i ilustracje znanych miejsc regionu.

5

6 Kolejnym wydarzeniem, w którym zaistnieli słuchacze kl. I SOR, było spotkanie liderów kształcenia zawodowego, jakie odbyło się w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli. Ze względu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia słuchacze przygotowali dekorację sali spotkania z zastosowaniem tradycyjnych elementów takich jak: świerk, prezenty, bombki choinkowe, kolorowe światełka.

7

8 Jednak najbardziej kolorowe było spotkanie przedświąteczne klasy. Oprócz tradycyjnych elementów dekoracyjnych…

9 wykorzystano bardzo oryginalny wóz drabiniasty na prezenty.

10 Spotkanie to połączono z zaliczeniem semestralnym trzech przedmiotów: pracowni technik reklamy, towaroznawstwa, fotografii reklamowej

11 Przedmiotem zaliczenia było przygotowanie na talerzu lub tacy dowolnej potrawy ale tak aby bez potrzeby konsumpcji

12 W pierwszym z wymienionych przedmiotów oceniane były takie elementy jak: dobór właściwej kompozycji plastycznej do wybranej potrawy, zastosowanie odpowiedniego nazewnictwa, walory estetyczne całej kompozycji.

13 W przypadku ocenie podlegała prezentacja słuchaczy na temat wartości odżywczej, kaloryczności, zawartości witamin i minerałów w wybranej potrawie.

14 Zaliczenie z musiało być wykonane przed konsumpcją, gdyż polegało na zrobieniu zdjęcia przygotowanej potrawie z zachowaniem zasad profesjonalnej fotografii.

15 Poniżej prezentowane są zdjęcia przygotowanych potraw. Ich oglądanie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób najedzonych. W innym przypadku oglądanie może wywołać napady głodu!!!!!!!!!!!!!!! STOP

16 Bez obaw! Ten wąż nikogo nie ugryzł!

17 Prawda, że bardzo oryginalna choinka!

18 Żal było zjeść takie cudeńko!

19 Cieszy oko i żołądek!

20 Oj leci ślinka, leci!!

21 …a może śledzika?

22 Ta potrawa jakby mówiła: patrz ale nie rusz mnie!

23 Oj było pyszne, było!

24 W kieliszku był tylko sok wiśniowy dla dekoracji!

25 Był dylemat, czy znowu zacząć odchudzanie od jutra?

26

27

28 Żałujcie, że nie byliście wtedy z nami!

29 A to już długo oczekiwana konsumpcja.


Pobierz ppt "Z życia klasy I SOR Klasa I Studium Organizacji Reklamy zajęcia rozpoczęła 6 września 2006 roku. Opiekunem klasy została mgr Mariola Piasta. Na swoich."

Podobne prezentacje


Reklamy Google