Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Czym jest astrologia Astrologia zajmuje się wpływem ciał niebieskich na życie człowieka. Pozycje Słońca, Księżyca, planet i gwiazd w dniu narodzin rzutuje.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Czym jest astrologia Astrologia zajmuje się wpływem ciał niebieskich na życie człowieka. Pozycje Słońca, Księżyca, planet i gwiazd w dniu narodzin rzutuje."— Zapis prezentacji:

1

2 Czym jest astrologia Astrologia zajmuje się wpływem ciał niebieskich na życie człowieka. Pozycje Słońca, Księżyca, planet i gwiazd w dniu narodzin rzutuje na całe życie, określając cechy charakteru, relacje z innymi ludźmi oraz przyszłe losy.

3 Co będziemy robić na zajęciach Definicja astrologii, Historia Astrologii, Czym jest zodiak, Podział znaków zodiaku, Powiązania astrologiczne, Podział znaków zodiaku, Planety powiązane z każdym znakiem zodiaku, Poznamy 12 znaków zodiaku czym się charakteryzują

4 Przykładowa Lekcja Krótki wykład, Film wideo, prezentacja PowerPoint, rysunek, plik pdf quiz na podstawie filmu bądź krzyżówka czy też praca w grupach.

5 Forma zaliczenia kursu Formy zdobycia ocen: Zeszyty: Można zdobyć ocenę za prowadzenie zeszytu – forma dowolna (Blog, notatka w Wordzie itp) Warunek! Notatki muszą być przejrzyste i nie mogą być kopią z lekcji.

6 Praca na lekcji: Wykonanie wszystkich ćwiczeń, które pojawiły się na lekcji, Nadrobienie ćwiczeń w domu podczas nieobecności na lekcji Praca domowa: Przewidziane są 3 prace domowe

7 Nagrody za ukończenie kursu Dyplom ukończenia kursu, Zwolnienie z zajęć w przypadku uzyskania oceny Wybitnej podczas trwania normalnego roku. Ocena na świadectwie


Pobierz ppt "Czym jest astrologia Astrologia zajmuje się wpływem ciał niebieskich na życie człowieka. Pozycje Słońca, Księżyca, planet i gwiazd w dniu narodzin rzutuje."

Podobne prezentacje


Reklamy Google