Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jakie tam spanie! Czyż mogę usnąć?!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jakie tam spanie! Czyż mogę usnąć?!"— Zapis prezentacji:

1 Jakie tam spanie! Czyż mogę usnąć?!
Następny temat Kultury Fizjologicznej – TECHNOLOGIA RENOWACJI CIĄGŁEGO ZDROWIA ZA POMOCĄ SNU  Zarówno pacjenci, jak i sluchacze kursów, poznający nawyki Kultury Fizjologicznej, systematycznie zapytują mnie: “A jak Czlowiek Rozumny powinien spać?” Zawiadamiam Cię, że Czlowiek Świadomy,opanowując Kulturę Fizjologiczną jako Technologię Ciągłej Renowacji Zdrowia… W OGÓLE NIE ŚPI! Idzie on do Pracy – do Innej Realności. Jakie tam spanie! Czyż mogę usnąć?!

2 także Czlowieka Rozumnego.
Ciało Realizacji Twojej osobistej Misji na Planecie Ziemia (Organizm Czlowieka Świadomego) jest elementem Pszyrody właśnie Planety Ziemia. I właśnie dlatego dominujące w nim są składnik roślinny (z pokarmu) i woda (jako czynnik cyrkulacji fizycznej Środowiska Wewnętrznego). Ale rośliny i woda same są zależne od Światła (efekt aerotropizmu oraz cykl hydrologiczny) і przez siebie czynią zależnym od niego także Czlowieka Rozumnego.

3 Pracę w innych Światach!
Jako Czlowiek Świadomy wiesz także o tym, że osobiście Ty nie jesteś ciałem!!! A jest ono wyłącznie instrumentem do wykonania Twojej Misji na Planecie Ziemia. Dlatego Ty, jako Czlowiek Świadomy, jesteś po prostu zobowiązany do tego, aby pszygotować Swoje Ciało Realizacji do snu - tak ludzie nazwali Pracę w innych Światach! Przed wyjściem do Nadprzestrzeni układasz Ciało Realizacji w celu specjalnej renowacji (odnowienia idealności ruchomego ukladu pionowego), żeby, mówiąc obrazowo, “przeładować akumulatory”, “dokonać przeglądu technicznego”

4 Dokładnie tak, jak samoloty na lotnisku są pszygotowywane do lotu
(w swojej istocie – sen Czlowieka Świadomego właśnie jest lotem). Zawiadamiam Cię, że podczas takiego procesu jak pszygotowanie Ciała Realizacji do snu należy przeprowadzić podstawową rewizję – czyli rewizję działania jego wystających części. Żeby idealnie pszygotować się do przejścia do Pracy w innej Realności, powinieneś: Poruszyć wszystkimi oddzielnie koniuszkami palców każdej stopy (nie palcami!); Poruszyć konuiszkami pięt (a nie piętami); Następnie poruszyć stawami skokowo-goleniowymi (ale od środka!); Następnie poruszyć goleniami, udem (tylko kości, a nie mięśnie); Oraz poruszyć stawem kolanowym (też od środka!)...

5 stawem lokciowym (też od środka!)… (bez specjalnego skurczu mięśni!)
Ten ważny proces Renowacji Ciągłego Zdrowia nazywam nie tak literalnie – “poruszyć”, а zgodnie z istotą Technologii – “wejść w swoje ciało”. Uwaga! Stawu miednicowego nie układasz z powodu różnicy jego funkcji (fluktuacji próżniowo-spinowej) і trudności w prześledzeniu idealnego zakresu jego ruchu, lecz jeśli potrafisz wykonać w tym stawie mikroruch – ale idealnie prosto, orientując się na koniuszek dużego palca stopy – to wykonaj. Następnie poruszaj lekko koniuszkami palców każdej z rąk (ale nie palcami) Później stawem nadgarstka (ale od środka!) kośćmi przedramienia i ramienia, stawem lokciowym (też od środka!)… Uwaga. Staw ramienny nie jest przez Ciebie układany z powodu zlożoności i odmienności jego funkcji (wrażliwości Antygrawitacyjnej)... Аle jeśli potrafisz wykonać minimalny ruch – dokładnie w kierunku zewnętrznego kąta paznokcia palca wskazującego – to wykonaj. Następnie wykonaj mikroruch włosami (ale nie całą głową). Później kośćmi nosa i szyi (ale od środka!)... Chociaż kręgi szyi nie są wystającą częścią ciała, ale na nich przecież jest głowa! І, co najważniejsze, ZMIEŃ SWÓJ ZWYKŁY WYRAZ TWARZY na szczęśliwy Wewnętrzny Uśmiech (bez specjalnego skurczu mięśni!)

6 Аle nie przeciągasz się i nie ziewasz tak, jak zwykle!
Po takiej “rewizji obecności wystających części Ciała Twojej Realizacji” odczujesz instynktowne pragnienie przeciągnięcia się lub ziewnięcia (może to się stać także w trakcie układania Ciała Realizacji) Аle nie przeciągasz się i nie ziewasz tak, jak zwykle! Nie należy naruszać “remontowego” Spokoju Wewnętrznego, ponieważ twoje organy wewnętrzne też pszygotowują się do Pracy – remontu ruchomości wystających części Ciała Realizacji dla Twojej Misji. Więc jeśli zechcesz przeciągnąć się lub ziewnąć, to, Uwaga! przeciągnij się, ale nie całym ciałem, jak się zawsze chce, lecz tylko wystającymi częściami ciała, porusz także nimi w momencie ziewania – ziewając z zamkniętymi ustami. W zasadzie ten proces jest jasno i wyraźnie odzwierciedlony w “pogrzebowych” freskach egipskich!

7 Momentem końcowym pszygotowania do renowacji snem Ciała Twojej Realizacji będzie “sprawdzenie” koniuszkiem języka zewnętrznej i wewnętrznej powierzchni warg… Przecież 90%! receptorów na nich ma… kora mózgowa! 90% receptorów!!!

8 i nawet organy reproduktywne! Zauważ, tak samo jak rdzeń!
Pod koniec musisz także przeprowadzić proces “ukladania do snu” gruczołów ślinowych. O ważności gruczołów ślinowych dla funkcji Organizmu mówi nawet to, że one, podobnie jak mięśnie okoruchowe i jak gruczoły lzowe, są zabezpieczane przez specjalne i oddzielne nerwy. Na rysunku po lewej: rdzeń przedłużony, rdzeń kręgowy Na rysunku u góry: błędny nerw… Na rysunku u dołu: nerwy miednicowe… Na rysunku po prawej (od góry w dół) gruczoł łzowy, gruczoły ślinowe,serce, krtań, płuca,żołądek, jelito cienkie, naczynia rwionośne brzucha,wątroba, trzustka, nadnercza, jelito grube, nerki, pencheż moczowy, organy plcowe. Uwaga! Uwaga! Uwaga! Jak zauwarzysz, jelito grube to nadzwyszajny organ-narząd! Poloncza przez siebie, błędny nerw i nerwy miednicowe, i nerki, i pęcherz moczowy, i nawet organy reproduktywne! Zauważ, tak samo jak rdzeń! (mówi to o tym, że siediecz na nerwie miednicowym – na kości ogonowej – to siebie… zabijacz)

9 Znak nieskończoności ciekawości
І, nareszcie, wykonaj “ósemki” oczyma, w ten sposób realizując działanie Znaku nieskończoności ciekawości nauki sensfizjologiki oraz staroegipskiego Znaku Udiet – Przesłania do nas od Praegipcjan. Znak Udiet Znak nieskończoności ciekawości Znak Udiet oraz Znak nieskończoności ciekawości nauki sensfizjologiki odzwierciedlają strukturalny proces wzajemnego działania oczu, gruczołów lzowych, półkuli mózgowych równie procesu wdychania powietrza jako wentylacji oczu Czlowieka Rozumnego... (ostatnie – bardzo ważna wiedza dla Czlowieka Świadomego dla renowacji wzroku i mózgu)

10 To jest mucha A to jest jej portret! WYSTARCZY TYLKO MUSZE
Teraz możesz – gdy wejdziesz w Nadprzestrzeń (w sen) nie martwić się o Swoje Ciało Realizacji. Zawsze “podtrzymujesz z nim łączność”! Wystarczy tylko musze na nim usiąść i… JUŻ JESTEŚ W NIM! Sprawdziłeś, że nie ma niebezpieczeństwa, oddałeś rozporządzenie ręce, aby pacnęła muchę... і dalej – po Światach! To jest mucha A to jest jej portret! WYSTARCZY TYLKO MUSZE USIĄŚĆ NA CIELE!!!!...

11 Uwaga! Jeżeli obudziłeś się z jakąś myślą – w tej chwili podnieś się do stanu pionowego! (możesz tylko usiąść). І zacznij realizować pszyniesioną z Innych Światów Myśl: albo zrób coś, żeby ona nie zniknęła, na pszykład, zapisz ją nawet bez względu, w jakiej porze nocy to się będzie działo! Myślisz, że daremnie wróciłeś ze snu do Swojego Ciała Realizacji? Ależ Nie! Wróciłeś właśnie Po To – dla realizacji tego, co otrzymałeś TAM! Po realizacji pszyniesionego stamtąd, już możesz się nie martwić jakością pszygotowania do nowego snu (jeśli znowu kładziesz się spać). Na fresk ze starożytnego Egiptu pokazano jak noc powstrzymuje Czlowieka Rozumnego przed realizacją Siebie (Czlowieka Świadomego to nie dotyczy)

12 To niemożliwe! – powie ktoś przecież należy spać 7-8 godzin !
Naukowcy odkryli, że ciało Czlowieka Rozumnego odnawia swoje możliwości w ciągu 26 minut idealnego snu. А dlatego, gdy już realizowałeś pszyniesioną Myśl za pomocą działania, a nie “przewracasz” jej w głowie, jak jakiejś psychologicznej gumy do żucia, to możesz bez obaw kontynuować działanie, absolutnie nie martwiąc się o sen – “jak to, przecież się nie wyśpię!!!”. Możesz, jeśli działanie realizacji pszyniesionej Myśli, jest już skończone, znów ułożyć Ciało Twojej Realizacji do snu w analogiczny sposób – za pomocą procedury pszygotowawczej, już nawet bez niej! Tak naprawdę, nawet na początku snu nie jest konieczne przeprowadzenie całego kompleksu działań pszygotowawczych, przecież Twoje ciało jako już ciało Czlowieka Świadomego jest zawsze gotowe do Nowego Lotu na szlaku Twojej Misji! 26 minut Snu? To niemożliwe! – powie ktoś przecież należy spać 7-8 godzin ! А Ty możesz tego kogoś tylko poszkodować!

13 albo zamienić na “siadanie w sen” (w stosunku do kobiet”). Dlaczego?
Jeśli po renowacji Swojego Ciała Realizacji (po snu) odczujesz w ciągu dnia zmęczenie, lub będziesz się czuł osłabiony czy “chory” – powodem tego nie jest “niedospanie”! Powodem jest to, że jednak nie uświadomiłeś, Kim Jesteś. Nie uświadomiłeś, jaka jest Twoja Misja na Planecie! I nie uświadomiłeś, po co istnieje proces technologiczny pszygotowania do renowacji Zdrowia i Rozumu Czlowieka Rozumnego, jako układania jego ciała realizacji do snu. Do słowa: Pojęcie i proces “układania ciała realizacji do snu” możemy zamienić na “ustawienie ciała realizacji do snu” (w stosunku do mężczyzn) albo zamienić na “siadanie w sen” (w stosunku do kobiet”). Dlaczego? On zawsze wysypia się w ten sposób! Mężczyzna zobowiązany jest do zasypiania ZAWSZE W STANIE NAPIĘTYM czyli w ciągłej gotowości do Startu! Dlatego, że dla procesu renowacji Ciągłego Zdrowia Mężczyzny nie ma absolutnie żadnego znaczenia pozycja Twojego ciała – czy śpisz-stoisz czy śpisz-siedzisz. Ważne zaś jest odnowienie swobody ruchowej i wrażliwości części zewnętrznych ciała dla realizacji Misji Mężczyzny

14 Stało się tak dlatego, że Ty… Albo naczytałeś się “rekomendacji”, że
Аle być może, że rzeczywiście “źle spałeś” – nawet po pszygotowaniu Ciała Realizacji! Stało się tak dlatego, że Ty… Albo naczytałeś się “rekomendacji”, że “jedzenie na noc jest niedopuszczalne”…bo jest to szkodliwe… і w ten sposób nie dałeś Organizmowi żadnej możliwości otrzymania niezbędnych mu do renowacji pierwiastków z jedzenia! ... albo dlatego, że ułożyłeś ciało realizacji do zbyt ciepłej i miękkiej pościeli! “A gdyby tak Ciebie wcisnąć w kostium płetwonurka i bez powietrza!!! Brak powietrza od dołu, od góry, ze wszystkich stron… Jaka renowacja w tych warunkach?! Byleby przeżyć!!!” (tak rozmyśla Twój Organizm).

15 Аle, być może, naprawdę “źle spałeś”!isji
przez to, że tak ułożyłeś Ciało Realizacji Twojej Misji “dzięki” poduszce… że musiało ono pszybrać zaproponowany przez Ciebie kształt – kształt niewyprostowania!!! Faktycznie podobne “spanie napoduszkowe” to systematyczne przejście do stanu Czlowieka Niedorozwiniętego – czyli do stadium embrionu na etapie rozwoju… Który będzie musiał (gdy się obudzi) od nowa uczyć się chodzenia, jak opanowywać inne niezbędne nawyki… Ale, co najważniejsze, znowu uczyć się panowania nad palcami! Gdy się obudziłeś – ZAPANUJ NAJPIERW NAD KONIUSZKAMI PALCÓW, a cała reszta w Organizmie dojdzie sama! Kształt niewyprostowania

16 sen sensfizjologiczny
a co dotyczy poduszki… Ten, kto pszyzwyczaił się do niej, jak do narkotyku, niech zgodnie z jej sensfizjologiką, w odróżnieniu od ludów wschodnich, które kładą pod głowę niedużą kłodę… położy pod głowę wałek zwinięty z ręcznika – idealne alternatywne rozwiązanie! І miększy od kłody, i higiena jest znpewniona – ręcznik łatwo jest uprać. Uwaga: nawet nie bacząc na brak wśród nawyków Kultury Fizjologicznej “pociągu” do różnych “aparatów” – rekomenduję niekiedy ułożyć Swoje ciało realizacji na tym wałku z ręcznika: lopatkami, lub krzyżem, lub mostkiem, lub wzgórkiem lonowym… To taka Twoja Gra sensfizjologiczna – właśnie takie Gry Organizm lubi przed snem. sen sensfizjologiczny To taka Gra Sensfizjologiczna – Organizm lubi podobne Gry profesor Oleksandr Charczenko Ukraina, Łuck, telefon: , poczta: www. sensfiziologika. com. ua


Pobierz ppt "Jakie tam spanie! Czyż mogę usnąć?!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google