Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

© 2005 Student Adventure sp. z o. o. Praca w Wielkiej Brytanii Kontrakty dla lekarzy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "© 2005 Student Adventure sp. z o. o. Praca w Wielkiej Brytanii Kontrakty dla lekarzy."— Zapis prezentacji:

1 © 2005 Student Adventure sp. z o. o. Praca w Wielkiej Brytanii Kontrakty dla lekarzy

2 © 2005 Student Adventure sp. z o. o. Oferta Na zlecenie brytyjskich szpitali poszukujemy lekarzy na krótko- i średnioterminowe kontrakty (locum) w Wielkiej Brytanii. Najwięcej ofert kierowanych jest do: lekarzy rodzinnych (General Practicioner) chirurgów ortopedycznych anestezjologów. Posiadamy także propozycje dla lekarzy innych specjalności, pielęgniarek, fizjoterapeutów, techników medycznych - również oferty stałego zatrudnienia. W większości przypadków, kontrakty obejmują okresy od kilku do kilkunastu miesięcy. Niektóre szpitale będą poszukiwały również pracowników na okres kilku tygodni. Może to być interesująca propozycja dla tych, którzy nie chcą rezygnować z kontaktu ze swoimi pacjentami i pracy w Polsce.

3 © 2005 Student Adventure sp. z o. o. Co wyróżnia tę ofertę? Ze względu na specyfikę pracy kontraktowej oferowane stawki są wyższe niż możliwe do osiągnięcia za tą samą pracę w przypadku stałego zatrudnienia w Wielkiej Brytanii. Wysokość wynagrodzenia mieści się w przedziale od 25 do 60 funtów za godzinę pracy, w zależności od specjalności i polityki płacowej konkretnego szpitala. Kontrakty dotyczą również pracy na dyżurach i dają możliwość pracy od 48 do nawet 100 godzin tygodniowo. Efektywne zarobki kształtują się na poziomie od 6 do 10, a nawet 20 tysięcy funtów miesięcznie (35-60 do 120 tysięcy złotych). Zakwaterowanie jest zapewniane przez pracodawcę, często bezpłatnie lub po preferencyjnych stawkach. Już kilka godzin pracy pokrywa koszty dojazdu z Polski, dlatego nawet wyjazdy na jeden czy dwa tygodnie są opłacalne.

4 © 2005 Student Adventure sp. z o. o. Stawki godzinowe Przedziały w zależności od specjalności i zajmowanej pozycji. Registrar to lekarz medycyny z prawem wykonywania zawodu. SpR oznacza specjalizację. Pozostałe funkcje określają rodzaj stanowiska kierowniczego. Wszystkie kwoty podane są w GBP. Stawki mogą się wahać dla różnych szpitali. Z kwot tych potrącony będzie podatek i ubezpieczenie. General Medical spec. Obstetrics & Gynaecology Surgical Specialties General, A&E, Radiology, Orthopaedics, Paediatrics, Ophthalmology, Urology… AnaestheticsPsychiatry Senior House Officer 25.00 – 30.0028.00 – 32.0032.00 – 35.0028.00 – 32.00 Registrar 35.00 – 40.0038.00 – 42.00 n/a SpR 40.00 – 45.00 Staff Grade 38.00 – 42.0038.00 – 44.0042.00 – 47.00 Associate Specialist 55.00 – 65.00 n/a50.00 – 55.00 Consultant 55.00 – 65.0060.00 – 65.00

5 © 2005 Student Adventure sp. z o. o. Rekrutacja i wyjazd Otrzymane przez nas CV są przekazywane do naszego przedstawiciela w Wielkiej Brytanii i prezentowane pracodawcom. Pierwsze propozycje pracy mogą się już pojawić w ciągu dwóch tygodni. Złożenie oferty jest niezależną decyzją pracodawców, a każdy z kandydatów jest rozpatrywany oddzielnie. Wymagania pracodawców są ściśle określone - poszukują lekarzy możliwie najbardziej pasujących do profilu przyszłej pracy. Ze względu na korzystne stawki o stanowiska te ubiega się wielu lekarzy - również brytyjskich. Powyższe czynniki powodują, że dokładniejszy termin uzyskania propozycji pracy jest kwestią bardzo indywidualną. Średnio jest to 3 do 4 tygodni od momentu złożenia prawidłowego CV.

6 © 2005 Student Adventure sp. z o. o. CV W większości przypadków decyzja o zatrudnieniu będzie podejmowana przez pracodawcę wyłącznie na podstawie CV. Z tego powodu ważne jest, aby CV było jak najbardziej szczegółowe, z dokładnym opisem: ukończonych szkół i uzyskanych tytułów, posiadanych specjalizacji i odbytych szkoleń, doświadczenia zawodowego, zakresu obowiązków w poszczególnych miejscach pracy. Każda informacja może mieć znaczenie, gdyż pracodawcy poszukują kandydatów maksymalnie bliskich swojemu profilowi. Otrzymacie Państwo od nas wzór CV, a nasi konsultanci będą służyć pomocą. Prosimy nie zapomnieć dołączyć deklaracji, od kiedy jesteście Państwo osiągalni i na jakie okresy. W niektórych przypadkach, jeżeli pracodawca będzie chciał się spotkać z kandydatami przed wyjazdem, zorganizowane zostanie spotkanie w Polsce.

7 © 2005 Student Adventure sp. z o. o. Kontakt Prosimy o przesyłanie CV pocztą elektroniczną na adres: lekarze@jobland.pl Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: (22) 698 50 85 Czekamy na Państwa zgłoszenia. Rejestrując się u nas, przedstawiacie Państwo swoją kandydaturę tysiącom pracodawców.


Pobierz ppt "© 2005 Student Adventure sp. z o. o. Praca w Wielkiej Brytanii Kontrakty dla lekarzy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google