Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Misja szkoły: Szkoła przekazuje uczniom wiedzę i kształci umiejętności potrzebne do funkcjonowania w cywilizowanym świecie i poszanowania fundamentalnych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Misja szkoły: Szkoła przekazuje uczniom wiedzę i kształci umiejętności potrzebne do funkcjonowania w cywilizowanym świecie i poszanowania fundamentalnych."— Zapis prezentacji:

1

2 Misja szkoły: Szkoła przekazuje uczniom wiedzę i kształci umiejętności potrzebne do funkcjonowania w cywilizowanym świecie i poszanowania fundamentalnych wartości. Wizja szkoły: Działalność szkoły jest efektem pracy wszystkich nauczycieli i stanowi integralną całość.

3 Obecnie do szkoły uczęszczają uczniowie z następujących miejscowości: Machliny, Trzciniec, Byszkowo, Kamienna Góra, Motarzewo, Miłkowo i Broczyno. Nauka odbywa się w sześciu oddziałach. Szkoła posiada 6 sal lekcyjnych, pracownię komputerową, bibliotekę i boisko. Na zajęcia wychowania fizycznego uczniowie dowożeni są dwa razy w tygodniu do hali widowiskowo- sportowej w Czaplinku.

4 Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i zgodnie z wiedzą o warunkach ważnych do prawidłowego rozwoju dziecka, stale podnosimy jakość pracy w Naszej Szkole.

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14 UDZIAŁ W PROGRAMIE MINISTERSTWA SPORTU I TURYSTYKI „MAŁY MISTRZ”

15

16

17

18 UDZIAŁ W LICZNYCH KONKURSACH * WOJEWÓDZKI KONKURS „MAM 6 LAT” – WYRÓŻNIENIE

19

20

21

22

23


Pobierz ppt "Misja szkoły: Szkoła przekazuje uczniom wiedzę i kształci umiejętności potrzebne do funkcjonowania w cywilizowanym świecie i poszanowania fundamentalnych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google