Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Chcesz skutecznie i szybko dotrzeć z ofertą konferencyjną, hotelową i obsługi eventów biznesowych do tysięcy decydentów w korporacjach i organizacjach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Chcesz skutecznie i szybko dotrzeć z ofertą konferencyjną, hotelową i obsługi eventów biznesowych do tysięcy decydentów w korporacjach i organizacjach."— Zapis prezentacji:

1 Chcesz skutecznie i szybko dotrzeć z ofertą konferencyjną, hotelową i obsługi eventów biznesowych do tysięcy decydentów w korporacjach i organizacjach profesjonalistów? Zamów ing z newsletterem MeetingsPoland.pl!

2 Do ilu odbiorców dotrze Twoja oferta za pośrednictwem naszej wysyłki?
Nasza baza to odbiorców w Polsce i za granicą, wyselekcjonowanych pod kątem zainteresowania konferencjami i usługami dla biznesu! 85% to odbiorcy krajowi z firm, instytucji, stowarzyszeń (szczegółowa analiza: dalej) 15% to odbiorcy zagraniczni: ambasady, przedstawicielstwa, izby handlowe oraz firmy, do których docieramy poprzez udział w międzynarodowych wydarzeniach i targach. Uwaga: Oferujemy możliwość wybrania kategorii odbiorców, do których zostanie wysłany mailing.

3 Szczegółowa struktura bazy: Klienci i Oferenci usług dla biznesu
Korporacje i stowarzyszenia profesjonalne (43%) OFERENCI Hotele i obiekty konferencyjne (26%) Usługi konferencyjne profesjonalni organizatorzy, biura podróży, szkoleniowcy) (15%) Miasta i regiony (8%) Prasa (5%) Pozostali (3%)

4 Szczegółowa struktura bazy wg branż
Zleceniodawcy spotkań to reprezentanci z firm i instytucji związanych z: Przemysłem, handlem, usługami (36%) PR i reklamą (10%) Transportem (9%) Usługami IT (8%) Nauką i kultura (7%) Bankowością i ubezpieczeniami (6%) Spożywczą (5%) Kosmetykami (5%) Farmacją (3%) Medycyną (3%) Pozostałymi branżami (7%)

5 Szczegółowa struktura bazy wg stanowisk
prezesi, właściciele (1), dyrektorzy generalni, dyrektorzy (2), dyrektorzy, specjaliści HR i szkoleń (3), dyrektorzy, specjaliści marketingu i reklamy (4), dyrektorzy, specjaliści sprzedaży i zakupów (5), dyrektorzy, specjaliści PR i promocji (6), inne stanowiska (7)

6 Zamów e-mailing: szybki, oszczędny, skuteczny!
Oferujemy następujące możliwości dotarcia do Państwa potencjalnych Klientów: Akapit w Newsletterze – 600 zł. netto (1 wysyłka w miesiącu) Wysyłka indywidualna – zł. netto (maksymalnie 1 wysyłka w tygodniu) Indywidualna wysyłka komunikatu przekazanego przez zlecającego w formie tekstu do 3000 znaków oraz plików graficznych (logo, 4-5 zdjęć) lub gotowego pliku graficznego w pliku jpg. Akapit promocyjny wysyłany jest jako jeden z komunikatów biuletynu zawierający tekst do 1000 znaków i plik graficzny (logo lub fotografia).

7 Nasze silne strony Biuro Konferencji i Doradztwa Turystyki Biznesowej MEETINGS MANAGEMENT to wiodąca na polskim rynku firma zajmująca się promocją branży konferencyjnej i turystyki biznesowej. Firma istnieje od 1996 roku jako profesjonalny organizator kongresów i konferencji oraz firma wydawnicza i doradcza w zakresie branży spotkań. Jesteśmy wydawcą: Katalogu Obiektów i Usług Konferencyjnych MeetingsPoland.pl Newslettera MeetingsPoland.pl - internetowego biuletynu branży spotkań w Polsce: wersja polska co miesiąc, wersja angielska – kwartalnie Ekskluzywnego Albumu Podróży Romantycznych „Harmonia Ducha i Ciała” ( Jesteśmy organizatorem cyklicznych wydarzeń: Targów Usług dla Biznesu MeetingsPoland.pl Expo Środkowoeuropejskiego Forum Ekonomicznego Międzynarodowej Konferencji e-Travel Forum Cyklicznego szkolenia dla reprezentantów branży MICE - Europejskiej Akademii Organizatorów i Planistów Konferencji

8 Stała aktualizacja bazy
Realizacja tak wielu przedsięwzięć dla branży konferencyjnej w ciągu 12 lat pozwoliła nam na zebranie i regularne weryfikowanie bezpośrednich danych kontaktowych do grupy odbiorców biznesowych. Co roku wielokrotnie aktualizujemy bazę danych, zwiększamy liczbę odbiorców o kilkaset doborowych kontaktów. Nasza baza pozwala na precyzyjne dotarcie do zleceniodawców konferencji w największych firmach, reprezentantów instytucji i stowarzyszeń profesjonalnych (biznesowych, naukowych, lekarskich i farmaceutycznych), instytucji finansowych, osób opiniotwórczych, wpływowych osobistości świata polityki, administracji państwowej i samorządowej oraz odbiorców zagranicznych zainteresowanych realizacją w Polsce konferencji, kongresów oraz przyjazdami biznesowymi. Ty też zostań odbiorcą newslettera MeetingsPoland.pl – zamów bezpłatną subskrypcję!

9 Partnerzy, dla których realizowaliśmy wysyłki e-mailingowe:

10 Zapraszamy do kontaktu! Sławomir Wróblewski z zespołem
Wydawca Newslettera MeetingsPoland.pl: MEETINGS MANAGEMENT Biuro Konferencji i Doradztwa Turystyki Biznesowej Kontakt: Milena Rutkowska – Menedżer Projektu Radosław Rychlik – Redaktor Newslettera Warszawa, ul. Omulewska 24 lok 7, tel   , , fax   Sławomir Wróblewski z zespołem Meetings Maangement


Pobierz ppt "Chcesz skutecznie i szybko dotrzeć z ofertą konferencyjną, hotelową i obsługi eventów biznesowych do tysięcy decydentów w korporacjach i organizacjach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google