Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

To ja, Bóg. Właśnie dziś pomogę rozwiązać Ci twoje wszystkie problemy. To ja, Bóg. Właśnie dziś pomogę rozwiązać Ci twoje wszystkie problemy. Dla: Ciebie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "To ja, Bóg. Właśnie dziś pomogę rozwiązać Ci twoje wszystkie problemy. To ja, Bóg. Właśnie dziś pomogę rozwiązać Ci twoje wszystkie problemy. Dla: Ciebie."— Zapis prezentacji:

1

2 To ja, Bóg. Właśnie dziś pomogę rozwiązać Ci twoje wszystkie problemy. To ja, Bóg. Właśnie dziś pomogę rozwiązać Ci twoje wszystkie problemy. Dla: Ciebie Data: Dziś Dla: Ciebie Data: Dziś Pamiętaj, proszę, że Ja od Ciebie pomocy nie oczekuję. Pamiętaj, proszę, że Ja od Ciebie pomocy nie oczekuję. Od: Boga Temat: Ty Odniesienie: Życie Od: Boga Temat: Ty Odniesienie: Życie

3 Gdy umieścisz już swoje prośby w skrzynce, przestań się o nie martwić. Gdy umieścisz już swoje prośby w skrzynce, przestań się o nie martwić. Jeśli przydarzą Ci się sytuacje, którym nie dasz rady podołać. Jeśli przydarzą Ci się sytuacje, którym nie dasz rady podołać. Nie próbuj ich samemu rozwiązywać. Włóż je do skrzynki SDRPB (sprawy do rozwiązania przez Boga). Naprawię wszystko, ale wtedy, gdy uznam to za słuszne. Nie próbuj ich samemu rozwiązywać. Włóż je do skrzynki SDRPB (sprawy do rozwiązania przez Boga). Naprawię wszystko, ale wtedy, gdy uznam to za słuszne. Przypomnij sobie o wszystkich wspaniałych rzeczach, które istnieją w Twoim życiu. Przypomnij sobie o wszystkich wspaniałych rzeczach, które istnieją w Twoim życiu.

4 Miałeś zły dzień w pracy? Pomyśl o tych, którzy pracy nie mieli od lat. Miałeś zły dzień w pracy? Pomyśl o tych, którzy pracy nie mieli od lat. Rozpaczasz, że minął kolejny szary tydzień w Twoim życiu? Pomyśl o kobiecie, która pracuje 12 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu, po to, aby wyżywić swe dzieci. Rozpaczasz, że minął kolejny szary tydzień w Twoim życiu? Pomyśl o kobiecie, która pracuje 12 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu, po to, aby wyżywić swe dzieci. Zepsuł Ci się samochód na jakimś odludziu, wiele kilometrów od stacji naprawczej? Pomyśl o wielu ludziach, którzy z chęcią pokonaliby ten dystans pieszo. Zepsuł Ci się samochód na jakimś odludziu, wiele kilometrów od stacji naprawczej? Pomyśl o wielu ludziach, którzy z chęcią pokonaliby ten dystans pieszo. Rozpaczasz, iż wspaniały związek zaczyna się psuć? Pomyśl o tych, którzy nie wiedzą, co to znaczy kochać i być kochanym. Rozpaczasz, iż wspaniały związek zaczyna się psuć? Pomyśl o tych, którzy nie wiedzą, co to znaczy kochać i być kochanym.

5 Może jesteś ofiarą ludzkiej zawziętości, ignorancji, płytkości? Pamiętaj, że może być gorzej. Ty możesz być jednym z krzywdzicieli! Może jesteś ofiarą ludzkiej zawziętości, ignorancji, płytkości? Pamiętaj, że może być gorzej. Ty możesz być jednym z krzywdzicieli! Znalazłeś się na marginesie życia, zadając sobie pytanie, jaki jest cel tego wszystkiego? Znalazłeś się na marginesie życia, zadając sobie pytanie, jaki jest cel tego wszystkiego? Zauważyłaś kolejny siwy włos w lustrze? Pomyśl o pacjentce chorej na raka po chemioterapii, Która chciałaby dotknąć swoich włosów. Zauważyłaś kolejny siwy włos w lustrze? Pomyśl o pacjentce chorej na raka po chemioterapii, Która chciałaby dotknąć swoich włosów. Bądź wdzięczny. Są ludzie, którzy nie dożyli do takich myśli. Bądź wdzięczny. Są ludzie, którzy nie dożyli do takich myśli.


Pobierz ppt "To ja, Bóg. Właśnie dziś pomogę rozwiązać Ci twoje wszystkie problemy. To ja, Bóg. Właśnie dziś pomogę rozwiązać Ci twoje wszystkie problemy. Dla: Ciebie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google