Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WARSZTATY COACHING WSPOMAGAJĄCE TEMPO ROZWOJU ICH UCZESTNIKÓW I SPRZYJAJĄCE POLEPSZENIU EFEKTÓW DZIAŁANIA, ZMIERZAJĄCE DO NABYCIA UMIEJĘTNOŚCI.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WARSZTATY COACHING WSPOMAGAJĄCE TEMPO ROZWOJU ICH UCZESTNIKÓW I SPRZYJAJĄCE POLEPSZENIU EFEKTÓW DZIAŁANIA, ZMIERZAJĄCE DO NABYCIA UMIEJĘTNOŚCI."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5

6 WARSZTATY COACHING WSPOMAGAJĄCE TEMPO ROZWOJU ICH UCZESTNIKÓW I SPRZYJAJĄCE POLEPSZENIU EFEKTÓW DZIAŁANIA, ZMIERZAJĄCE DO NABYCIA UMIEJĘTNOŚCI FUNKCJONOWANIA NA RYNKU PRACY

7 SPECJALISTYCZNE SZKOLENIA pracownik ochrony na licencj ę I stopnia kierowca wózka jezdniowego sprzedawca w handlu hurtowym i detalicznym podstawy obs ł ugi komputera komputer w sprzeda ż y

8

9

10

11 Z BADAŃ EWALUACYJNYCH PROJEKTU WYNIKA, ŻE: wszystkie założone wskaźniki, a zatem i cele projektu zostały osiągnięte. nabycie, zmiana lub uzupełnienie kwalifikacji przez osoby niepełnosprawne miała szczególne znaczenie dla ich egzystencji zawodowej i okazała się szansą na znalezienie zatrudnienia, funkcjonowanie, utrzymanie się na rynku pracy i integrację społeczną. beneficjenci ostateczni pozytywnie oceniają projekt i liczą na dalsze wsparcie osób niepełnosprawnych w ramach kolejnych Projektów.


Pobierz ppt "WARSZTATY COACHING WSPOMAGAJĄCE TEMPO ROZWOJU ICH UCZESTNIKÓW I SPRZYJAJĄCE POLEPSZENIU EFEKTÓW DZIAŁANIA, ZMIERZAJĄCE DO NABYCIA UMIEJĘTNOŚCI."

Podobne prezentacje


Reklamy Google