Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Co robimy w czasie wolnym. Święto pieczonego ziemniaka Święto pieczonego ziemniaka weszło już na stałe w kalendarz roku szkolnego naszych wychowanków.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Co robimy w czasie wolnym. Święto pieczonego ziemniaka Święto pieczonego ziemniaka weszło już na stałe w kalendarz roku szkolnego naszych wychowanków."— Zapis prezentacji:

1 Co robimy w czasie wolnym

2

3 Święto pieczonego ziemniaka Święto pieczonego ziemniaka weszło już na stałe w kalendarz roku szkolnego naszych wychowanków. Dzięki gościnności naszej Pani Pielęgniarki i przychylności jesiennej pogody udało nam się ten dzien spędzić na świeżym powietrzu. Oprócz rytuału ogniska, pieczenia kiełbasek i ziemniaków, które tego dnia występowały w roli głównej, czas upłynął nam na grach i zabawach zespołowych. Oto jak się bawiliśmy

4

5 „W zdrowym ciele zdrowy duch „ Bieg na orientację

6 Wyprawa dookoła świata

7 20 kilometrów od Kielc, a ileż atrakcji! Wystarczyło jedno popołudnie aby dzieci zwiedziły najpiękniejsze miejsca na świecie. Aleja miniatur w Krajnie pozwoliła naszym podopiecznym i nam zobaczyć z bliska Wieżę Eifla, Wielki Mur Chiński, Katedrę Św. Piotra w Watykanie, Dwie Wieże WTC, Statuę Wolności, Wodospad Niagara, Świątynię w Gizie i wiele, wiele innych ciekawych miejsc.

8

9

10


Pobierz ppt "Co robimy w czasie wolnym. Święto pieczonego ziemniaka Święto pieczonego ziemniaka weszło już na stałe w kalendarz roku szkolnego naszych wychowanków."

Podobne prezentacje


Reklamy Google