Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich"— Zapis prezentacji:

1 Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich
wprowadza Legitymację Członkowską

2 Tak będzie wyglądać awers

3 Tak będzie wyglądać rewers

4 Nowa legitymacja członkowska wraz z hologramem potwierdzającym opłacenie składki to zniżki na konferencje, szkolenia, prawo do głosowania na Walnym Zgromadzeniu, wsparcie dla SPCh w tworzeniu aktualnej bazy danych naszych Członków oraz: RABAT 15 % na wydawnictwa PWN oraz 5% na pozostałe publikacje we wszystkich stacjonarnych księgarniach PWN np.przy Krakowskim Przedmieściu 62 w Warszawie

5 Aby będąc członkiem SPCh otrzymać legitymację należy przesłać do swojego oddziału aktualne:
dane personalne wraz z tytułami (dokładnie tak jak mają być wydrukowane na dokumencie) zdjęcie w formie cyfrowej (szczegóły dalej) dane kontaktowe (przede wszystkim nr telefonu oraz adres i adres korespondencyjny na który zostanie wysłana legitymacja) oraz dokonać opłaty (szczegóły dalej): Wszystkich którzy chcieliby zostać członkami SPCh zapraszamy do wypełnienia odpowiednich deklaracji. Więcej w zakładce „Dołącz do nas” na

6 „Legitymacja członkowska Jana Kowalskiego”
Koszt wydania legitymacji wynosi: 25 zł przy wpłacie do 15 XII 2011r. 40 zł przy wpłacie po 15 XII 2011r. Sugerujemy również opłacenie przy tej okazji składki członkowskiej za rok 2012r. (70 zł). Wówczas trafi do Państwa już legitymacja z hologramem. Wpłat prosimy dokonywać z dopiskiem „Legitymacja członkowska Jana Kowalskiego” na rachunki właściwych Oddziałów SPCh. Numery kont podajemy w zakładce „oddziały” na stronie: W razie wątpliwości prosimy o kontakt:

7 Szczegóły techniczne dotyczące zdjęć: (preferowane, ale nie wymagane)
Podstawowe: format .jpg, rozdzielczość 300 dpi, rozmiar 300/375 pikseli bez nakrycia głowy, ciemnych okularów z równomiernie oświetloną twarzą z jednolitym, jasnym tłem, które nie może być ciemniejsze od sylwetki na zdjęciu Zaawansowane: na fotografii nie powinno być żadnych zagięć, ani stempli sylwetka na zdjęciu musi być skadrowana jako popiersie zdjęcie nie może być wykadrowanym fragmentem innej fotografii (nie może zawierać innych szczegółów, fragmentów bądź całych sylwetek osób trzecich)

8 W razie wątpliwości prosimy o kontakt:
Dla osób nie będących członkami żadnego oddziału podajemy dane do przelewu: Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich ul. Kinowa Warszawa PEKAO S.A. III o/W-wa W razie wątpliwości prosimy o kontakt:


Pobierz ppt "Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich"

Podobne prezentacje


Reklamy Google