Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Firma MINILAND powstała w 1962 roku w Oli (Alicante) - na południu Hiszpanii. Obecnie składa się z kilku działów biznesowych skupiających się głównie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Firma MINILAND powstała w 1962 roku w Oli (Alicante) - na południu Hiszpanii. Obecnie składa się z kilku działów biznesowych skupiających się głównie."— Zapis prezentacji:

1

2 Firma MINILAND powstała w 1962 roku w Oli (Alicante) - na południu Hiszpanii. Obecnie składa się z kilku działów biznesowych skupiających się głównie na zabawkach edukacyjnych i pomocach dla niemowląt. MINILAND jest wiodącą globalną marką zwracającą szczególną uwagę na bezpieczeństwo i komfort dziecka już od pierwszych dni jego życia. Produkty Miniland są zaawansowanej technologii. Najwyższa jakość jak i innowacyjny wygląd produktów Miniland idzie w parze z bezpieczeństwem dziecka. Miniland dedykuje swoje produkty dla dzieci od 0 do 3 lat.

3 MINILAND zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo dziecka już od pierwszego dnia jego narodzin do 3 roku życia. Dla rodziców priorytetem jest dbałość o jakość posiłków i zdrowie dziecka. Dzięki produktom Miniland czynność ta może stać się bardziej przyjemna i komfortowa, a tym samym zdrowsza dla dziecka. Funkcjonalność i wysoka jakość produktów spełni wysokie wymagania rodziców. Miniland jest liderem w rozwoju funkcjonalnych produktów najnowszej generacji. Być zawsze w czołówce, znać potrzeby dziecka i umieć na nie właściwie odpowiedzieć. Miniland Baby wie, że bezpieczeństwo dziecka jest najważniejszą sprawą dla rodziców, dlatego Miniland Baby oferuje zaawansowany system czujności, dający rodzicom poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

4 Lampka Nocna BabyMobnitor 7”
Elektroniczna niania. Urządzenie to pomaga czuwać nad dzieckiem i zareagować na jego potrzeby. Wiemy że rodzice na pierwszy miejscu stawiają bezpieczeństwo swoich dzieci. W odpowiedzi na taką potrzebę Miniland Baby opracowało innowacyjne systemy komunikacji wewnętrznej, odpowiadające potrzebom współczesnych rodziców. BabyMobnitor 7” Pierwszy panoramiczny monitor LCD na rynku, 7 calowy monitor zawiera możliwość dostosowania obrazu, jasności, kontrastu i koloru. Lampka Nocna

5 Lampka nocna Digimonitor 2.5” Cyfrowa kamera 2.5” jest nowoczesną nianią audio-video ,która przy swojej cyfrowej jakości gwarantuje zero zakłóceń z innymi urządzeniami. Daje pełny obraz i dźwięk w realnym czasie na żywo z pokoju dziecka. Cyfrowa technologia znacznie poprawia jakość dźwięku i obrazu. Przycisk on/off oraz wybór melodii mogą być sterowane zdalnie z odbiornika rodziców.

6 Elektroniczna niania – monitor 5,6”
Ekran wielkości 5,6 cala i częstotliwość 24GHz sprawiają, że ten model elektronicznej niani można uznać za najnowsze osiągnięcie techniki w zakresie opieki nad niemowlętami. Na największym dostępnym na rynku ekranie ciekłokrystalicznym, rodzice bardzo wyraźnie zobaczą poruszanie się dziecka, a dzięki zastosowaniu technologii podczerwieni jest to możliwe nawet w nocy. Urządzenie przekazuje wysokiej jakości obraz i dźwięk. - kolorowy ekran LCD wielkości 5,6 cala - obraz w nocy w podczerwieni - cyfrowa kamera - 4 automatycznie wybierane kanały

7 Elektroniczna niania audio – cyfrowa
Ta elektroniczna niania o zasięgu do 300m zapewnia dwustronną wyraźną i niezakłóconą komunikację pomiędzy dzieckiem a rodzicem. Dziecko może spać spokojnie w ciszy przy równocześnie włączonej nocnej lampce wbudowanej w nadajnik. Sygnał świetlny wskazuje natężenie dźwięku po obudzeniu dziecka, a specjalna funkcja umożliwia rodziców mówienie i uspokajanie dziecka.

8 Elektroniczna niania – audio ( analogowa )

9 Baby Relax - Control to system komunikacji wewnętrznej przekazujący dźwięk i obraz, który składa się z przenośnego odbiornika i nadajnika , będącego równocześnie projektorem. Odbiornik wyposażono we własny system tonowy, ograniczający zakłócenia do minimum. Wśród funkcji odbiornika znajduje się projektor, który wyświetla obrazy i odtwarza rożne melodie i dźwięki tak, że zawsze można wybrać to , co jest akurat najbardziej nam potrzebne. Dzięki temu urządzeniu rodzice są zawsze przy swoim dziecku, mając możliwość nagrania własnej wiadomości, która uspokoi malucha. SERIA LIMITOWANA!

10 Elektroniczna niania z zasięgiem 800m jest najdoskonalszym urządzeniem o tym zasięgu.
Duży zasięg, niewielkie rozmiary, wygodny zaczep sprawiają, że urządzenie jest łatwe do przenoszenia, równocześnie zapewniając dziecku dobre warunki dzięki termometrowi dokonującemu pomiaru temperatury w pokoju dziecka. - alarm "kontrola zasięgu" - alarm temperatury - alarm "brak zasięgu" - akumulatorki do odbiornika - wskaźnik poziomu naładowania baterii

11 Opieka nad dzieckiem Podstawą opieki nad dzieckiem jest troska o jego zdrowie i odżywianie. Miniland Baby sprawia ,że staje się to wiele łatwiejsze. W jaki sposób? Wprowadzone innowacje technologiczne sprawiają, że przygotowanie butelek z pokarmem dla dziecka staje się łatwe i szybkie. Wszystkie proponowane akcesoria do opieki nad dzieckiem gwarantują, że dziecko będzie miało zapewnione możliwie najzdrowsze warunki do rozwoju.

12 Podgrzewacz 3 w 1 ( gotuje, podgrzewa od 1 do 6 porcji sterylizuje )
Wszystko to, co potrzebne do zdrowego odżywiania. Zestaw sterylizator parowy i parowar spełnia trzy funkcje: podgrzewa jednorazowo od jednej do sześciu porcji, sterylizuje butelki, smoczki i akcesoria oraz pozwala na gotowanie jedzenia na parze. Gotowanie na parze oznacza, że nie wykorzystuje się żadnych substancji chemicznych. Urządzenie jest łatwe w rozkładaniu i obsłudze.

13 Warmy Plus Podgrzewacz Plus ( do użytku w domu jak i w samochodzie ) Podgrzewacz plus ma te same funkcje co podgrzewacz do butelek, zarówno w domu jak i w samochodzie. Dodatkowo posiada funkcję sterylizatora. Poprawia więc standardy higieniczne dla dziecka.

14 HUMIPLUS Nawilżacz - jonizator
Elektroniczny nawilżacz - jonizator nawilża powietrze w pokoju dziecka. Para wydzielana jest dzięki drganiom o wysokiej częstotliwości, dzięki czemu pracuje zupełnie cicho. Łatwy w obsłudze. Wyposażony w wyświetlacz cyfrowy, pilot. Wyłącza się automatycznie jeśli poziom wody jest za niski.

15 OZONBALL – Nawilżacz i Ozonizator
Urządzenie jest nawilżaczem i równocześnie ozonizatorem, co oznacza, że oczyszcza powietrze poprzez usuwanie bakterii i zarazków , zachowując optymalny poziom wilgotności otoczenia. Cząsteczki ozonu sprawiają, że powietrze, którym oddycha Wasze dziecko w czasie snu jest zdrowe, a Wy macie poczucie, że zapewniliście jemu to, co najlepsze i najzdrowsze.

16 Termosy Stalowe - Bardzo trwałe, lekkie i łatwe do mycia,
wykonane ze stali nierdzewnej wewnątrz i zewnątrz. Znakomicie utrzymują odpowiednią temperaturę pożywienia dla dziecka. Łatwe do przenoszenia i bardzo lekkie. Termosy z izolacją ( ochrona na dłonie )- Termos zrobiony jest z delikatnego ciepłego materiału. W środku wykonany jest ze stali nierdzewnej i jest łatwy do umycia. Termos trzyma ciecze ciepłe przez długi czas i posiada zamknięcie hermetyczne w postaci guzika, ułatwia odlewanie z termosu np. mleka.

17 Termometr - Mówiący ( Thermo Talk )
Nowy wzór termometru, który wskazuje dokładnie temperaturę. Ten termometr może być wykorzystany do pomiaru temperatury zarówno w uchu jak i na czole. Informuje głosowo po angielsku lub po hiszpańsku o pomiarze. Jest to poręczne i funkcjonalne.

18 Termometr - Skaner ( Thermo Scan )
Nowy bezdotykowy termometr. Działa przez użycie ultradźwiękowej technologii, totalnie bezinwazyjny dla dziecka. Mierzy zarówno temperaturę ciała jak i wody do kąpieli czy jedzenia dziecka.

19 Thermocontract Termometr - Dotykowy
Najlepszy dostępny termometr. Odczytuje temperaturę w zaledwie 2 sekundy po dotknięciu czoła dziecka. Również dokonuje pomiaru temperatury otoczenia. Wyświetla godzinę i datę. Zapamiętuje do 20 odczytów temperatury dla lepszego kontrolowania stanu zdrowia dziecka.

20 Waga elektroniczna + przewijak
Dzięki tej praktycznej macie do przewijania rodzice będą mogli systematycznie kontrolować wzrastanie swojego dziecka. Zapamiętuje poprzedni pomiar wagi i wzrostu. Wynik pomiaru podaje w kilogramach, funtach i uncjach. Zawiera tabelę wzrostu. Wodoodporną powierzchnię wykonano z trwałego plastiku, dzięki czemu wagę można wykorzystywać jako przewijak.

21 Ekspozytor informacyjny na półki MINILAND Zakupując zestaw
startowy zostajesz sklepem patronackim co umożliwia otrzymanie stojaka ekspozycyjnego na okres współpracy.

22 wzmacniająca rozpoznawalność
Kampania reklamowa wzmacniająca rozpoznawalność marki na rynku polskim

23 Mamo to ja V 2009

24 Twoje dziecko VI 2009

25 Dziecko VI 2009

26 Porzednie publikacje:
Mamo to ja V 2009 Twoje Dziecko VI 2009 Dziecko VI 2009 Następne publikacje: Wszystko dla Dziecka VI-VII 2009 Wokół Narodzin IX-XII 2009 Twój Maluszek IX 2009 Mam Dziecko IX 2009 Mamo to ja XI 2009

27 Zapraszamy do współpracy!
Zestawy startowe: 1. Przy zakupie dużego zestawu (wartość ok ,00 zł): dodatkowo po 1 szt w prezencie do demonstracji ML89023, ML89035 i ML89038 (wartość prezentu 958zł netto – ok. 15% wartości zestawu) Dodatkowo ekspozytor informacyjny na półki MINILAND. 2. Przy zakupie średniego zestawu (wartość ok ,50 zł): ML89035 i ML89038 (wartość prezentu 867zł netto – ok. 15% wartości zestawu ) 3. przy zakupie małego zestawu (wartość ok ,00 zł ): dodatkowo 1 sztuka w prezencie do demonstracji ML89035 (wartość prezentu 595zł netto – ok. 18% wartości zestawu ) W skład małego zestawu powinny wchodzić wchodzić min. po 1szt z każdej kategorii: elektroniczne nianie bez monitora, elektroniczne nianie z monitorem, nawilżacz, termometr, termos, podgrzewacz, waga, pojemniki. Podane ceny są cenami netto Zapraszamy do współpracy!

28 Dziękujemy za uwagę Import i dystrybucja:


Pobierz ppt "Firma MINILAND powstała w 1962 roku w Oli (Alicante) - na południu Hiszpanii. Obecnie składa się z kilku działów biznesowych skupiających się głównie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google