Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SZTUKA CZY WANDALIZM?. Sztuka czy wandalizm? Każdy z nas musi sam zdecydować, jakie jest jego zdanie. Zależy to od tego, jak i gdzie graffiti jest wykonane.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SZTUKA CZY WANDALIZM?. Sztuka czy wandalizm? Każdy z nas musi sam zdecydować, jakie jest jego zdanie. Zależy to od tego, jak i gdzie graffiti jest wykonane."— Zapis prezentacji:

1 SZTUKA CZY WANDALIZM?

2 Sztuka czy wandalizm? Każdy z nas musi sam zdecydować, jakie jest jego zdanie. Zależy to od tego, jak i gdzie graffiti jest wykonane.

3 Sztuka czy wandalizm? Graffiti na zdjęciu jest sztuką. Jego założeniem, jest zachwycić ludzi, a nie ich obrażać. Z kolei powyższe graffiti, to zwyczajny wulgaryzm, który nie ma nic wspólnego ze sztuką.

4 Sztuka czy wandalizm? Dla wielu osób graffiti stało się drogą do sławy. Część sławnych dziś artystów zaczynała od malowania swoich prac na ścianach budynków, mimo, że było to nielegalne.

5 Sztuka czy wandalizm? Część graficiarzy za pomocą swoich prac pragnie zwrócić uwagę ludzi na zło świata. Jednym z nich jest Banksy, który wywołał wiele skandali na całym świecie, jednak nikt nie zna jego tożsamości.

6 Iga Pawlak i Aneta Szymańska


Pobierz ppt "SZTUKA CZY WANDALIZM?. Sztuka czy wandalizm? Każdy z nas musi sam zdecydować, jakie jest jego zdanie. Zależy to od tego, jak i gdzie graffiti jest wykonane."

Podobne prezentacje


Reklamy Google