Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Uwaga! Ta prezentacja nie jest częścią oficjalnych stron projektu OpenAurum.com Jest przeznaczona dla ludzi, którzy chcą od życia więcej, niż otrzymują

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Uwaga! Ta prezentacja nie jest częścią oficjalnych stron projektu OpenAurum.com Jest przeznaczona dla ludzi, którzy chcą od życia więcej, niż otrzymują"— Zapis prezentacji:

1 Uwaga! Ta prezentacja nie jest częścią oficjalnych stron projektu OpenAurum.com Jest przeznaczona dla ludzi, którzy chcą od życia więcej, niż otrzymują teraz. Przeznaczona jest dla osób, które chcą w swoim życiu dojść do bogactwa i sukcesu.

2 Pierwszy obrazek na Google na słowo bogactwo

3 Najbogatsi mają złoto naprawdę wszędzie:

4 Możemy zapytać: Czy ci ludzie zgłupieli?

5 Złoto oznacza stabilność Coraz częściej pojawiają się następujące doniesienia: 2000 dol. za uncję złota w tym roku? (Rzeczpospolita) Działania banków centralnych mogą wywindować cenę złota daleko ponad dzisiejsze szczyty. Złoto wraca do łask banków centralnych. (Wyborcza.biz) Banki centralne, które dekadę temu zmniejszały raczej rezerwy w złocie, teraz kupują kruszec, by ograniczyć swoje uzależnienie od kursu dolara, co może doprowadzić do dalszego wzrostu cen i tak już drogiego złota. Rekordowy tydzień na rynku złota… (wnp.pl/Finanse) Złoto osiągało kolejne cenowe rekordy. Najnowszy szczyt został ustanowiony na poziomie 1538 dolarów za uncję i ceny oscylują nieco poniżej tego poziomu. W ujęciu tygodniowym złoto zdrożało o 1,7 procenta. Wzrost niepokojów na świecie oraz spadek wartości dolara wymusza presję cenową do dalszych wzrostów cen. Trend wzrostowy wydaje się być niezagrożony, a kolejne rekordy są tylko kwestią czasu.

6 Co to znaczy? Kto ma pieniądze, kupuje złoto!

7 Co ma robić człowiek, który nie ma pieniędzy? Kupować złoto!

8 Jest tu jednak jeden haczyk. Musi to robić mądrze!

9 Sposób standardowy: 1. Z arabiasz pewne pieniądze. 2. K upujesz odpowiednią ilość złota po aktualnej cenie (ok. 160 / 240, - za gram) 3. W ciągu 10 lat, odłożysz odpowiednią ilość złota według tych kwot - przy sumie 16 zł na miesiąc, będzie to 10,82 g złota.

10 Sposób mądry: 1. T worzysz program oszczędności w wysokości 16, - PLN miesięcznie. 2. K upujesz odpowiednią ilość złota po aktualnej cenie (ok. 160 / 240, - za gram) 3. K orzystasz z opcji duplikacji i polecania. 4. W ciągu 10 lat, odłożysz odpowiednią ilość złota według tych kwot - przy sumie 16 zł na miesiąc, będzie to 10,82 g złota. 5. O trzymasz dodatkowo około 5 508,33 g bonusowego złota - nie płacąc ani grosza więcej!

11 Możesz mieć trochę więcej! Program oszczędzania Przy 16,- zł. Bonusowe złoto 5 508,33 g 27 541,64 g 55 083,28 g Przy 80,- zł. Przy 160,- zł.

12 Jak to możliwe? Chodzi o połączenie idealnego produktu z optymalnym modelem biznesu!

13 Dlaczego? Dlatego że złoto jest idealnym produktem dla marketingu sieciowego!

14 Złoto – Święty Graal networku Koniecznym jest uchwycenie kilku szczegółów: 1. Zrozum różnicę pomiędzy pojęciem inwestycji a oszczędności. 2. Zrozum, że kupując złoto nie kupujesz produktu, a zatrzymujesz wartość pieniądza w jedynej globalnej walucie Świata. 3. Uświadom sobie, że dzięki osobistym poleceniom i stosowaniu zasad założonego programu oszczędzania, z podstawową miesięczną składką w wysokości 16 złotych, zyskasz bonusowym złotem takie jego ilości, za które w standardowych warunkach zapłaciłbyś dziesiątki a nawet setki tysiecy złotych! Te cztery monety oddzielają cię od warunków, w których możesz wyobrazić sobie bogactwo i sukces!

15 Pytanie brzmi: Dlaczego złoto jest idealnym produktem dla OpenAurum jako optymalnego modelu biznesowego?

16 Aby system poleceń pracował, musi spełniać 3 podstawowe warunki: 1. Sprzedaż oferowanych produktów klientom. 2. Regularne wykonywanie zakupów kwalifikacyjnych. 3. Poczucie bezpieczeństwa w postaci gwarancji zwrotu pieniędzy za zakupiony towar.

17 OpenAurum a sprzedaż klientom Nie sprzedajemy! Kupowanym produktem są sztabki złota. Kupujesz dla siebie, a nie do dalszej sprzedaży.

18 OpenAurum a zakup kwalifikacyjny Z ZZ Zakup kwalifikacyjny jest całkowicie w Twoich rękach! Sam wybierasz kwotę miesięcznych płatności, które chcesz wymienić na podstawowy zakup złota.

19 OpenAurum a gwarancja zwrotu pieniędzy Dożywotnia gwarancja zwrotu pieniędzy! Kiedykolwiek będziesz chciał wymienić tak kupione złoto na pieniądze, możesz to zrobić. W nagłych przypadkach istnieje możliwość wymiany swojego złota na pieniądze nawet poza systemem OpenAurum - Popyt na złoto jest globalny!

20 20 lat Poszukiwań idealnego systemu.

21 Poszukiwań idealnego produktu.

22 Poszukiwań sposobu, jak spełnić swoje marzenia.

23 Uwieńczone sukcesem w złocie Święty Graal networku

24 Żyjemy w Świecie, gdzie bogaci mają lepiej niż biedni!

25 Dużo złota! Żyjemy w Świecie, gdzie ci bogaci mają złoto!

26 A ile złota masz dzisiaj Ty!?!


Pobierz ppt "Uwaga! Ta prezentacja nie jest częścią oficjalnych stron projektu OpenAurum.com Jest przeznaczona dla ludzi, którzy chcą od życia więcej, niż otrzymują"

Podobne prezentacje


Reklamy Google